شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-01-28 10:24 AM

سلام به همگی این هفته سهمیه تیر رو دادن 200 تا 175000تومانKhansariha (8)
دوستان اکارهای سری اول ماشه طلاو لولشون cm76بود ومخصوص تراپ اکار های سری دوم بالول 72 cmومخصوص شکار این سری هم که طبق گفته این دوستمون کاربرد ورزشی داره................./................. دوستان نظرتون چیهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-01-30 06:35 PM

سلام مجدد به دوستان عزیز از دوشنبه سایت باز شده و ثبت انجام شده جهت اطلاع به دوستان من 1 شنبه دارم میرم اسلحه مهمات برای ادامه کارها آکارم............................

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2013-01-30 10:40 PM

مبارک باشه دوست عزیز ایشالا همیشه ماشش برات بچکه .
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - BAHMANRAHIMI - 2013-02-06 10:52 PM

با سلام خدمت دوستان ما هم صاحب یک عدد آکار سهمیه 91 شدیم . با قیمت 4 تومان ناقابل

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-07 08:10 AM

مبارک باشه رفیقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219). ولی امان از این سایت و کندی سرعت اینترنت ها!!!!!!!!!!. مشخصات من تو سایت ساصد ثبت شده ولی هنوز نتونستن پرینت بگیرن من از شنبه منتظرم تا اسلحه فروش به من زنگ بزنه.اسلحه خریدن با اعمال شاقه.بچه های سایتم خبر نمیدن آیا کسی موفق شده برگه فروشو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. .............................

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - BAHMANRAHIMI - 2013-02-07 09:56 AM

(2013-02-07 08:10 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه رفیقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219). ولی امان از این سایت و کندی سرعت اینترنت ها!!!!!!!!!!. مشخصات من تو سایت ساصد ثبت شده ولی هنوز نتونستن پرینت بگیرن من از شنبه منتظرم تا اسلحه فروش به من زنگ بزنه.اسلحه خریدن با اعمال شاقه.بچه های سایتم خبر نمیدن آیا کسی موفق شده برگه فروشو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. .............................

ممنون دوست عزیز، فروشنده اسلحه مشخصات من رو هم توی سایت ثبت کرد ولی برگه فروش رو به هم دستی داد من هم کارهای مربوطه رو انجام دادم و الان حدود دوهفته هست منتظر اومدن جواز موقتم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - حسین - 2013-02-07 09:58 AM

(2013-02-07 08:10 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز بله من و چند تا از دوستان تو تهران گرفتیم و 5 شنبه قبل فاکتور رو گرفتیم!
یه هفته پیش رفتیم اسلحه و مهمات کارهاش رو انجام دادیم و تاریخ کلاس هم مشخص شد! Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-07 12:03 PM

دوست عزیز میشه بگی چیکارا کردی؟ مصاحبه هم داشت؟کلا از اول توضیح میدی بی زحمت؟اسلحه رو خونه بردی؟.....

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - حسین - 2013-02-07 04:25 PM

(2013-02-07 12:03 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میشه بگی چیکارا کردی؟ مصاحبه هم داشت؟کلا از اول توضیح میدی بی زحمت؟اسلحه رو خونه بردی؟.....

بسم الله الرحمن الرحیم اینجانب حسین .... فرزند .... مجرد! خخخخخخخ
شوخی کردم آخه گفتی از اول بگم فکر کردم مصاحبه هستش!
ببین با این که این جا جاش نیست بهت سریع میگم! (باید در قسمت " برای خرید اسلحه شکاری چی کار باید بکنیم " توضیح میدادم ولی خوب!)
اول میری یه اسلحه فروش یه تفنگ به نرخ مصوب دولتی پیدا میکنی! (البته یکمی بعیده به نرخ مصوب پیدا بشه! + شیرینی!)
بعد یک تفنگ انتخاب میکنی (همون هایی که تو لیست بهت میده!)
بعدش پول رو به حساب اسلحه فروش میریزی و ایشون بهت یه فاکتور اسلحه +برگه کارشناسی + معرفی نامه فروشنده به ساصد که به نام شما و سریال اسلحتون هست!
شما اون برگه ها و فاکتور میبری اسلحه مهمات شهرتون!
اگر اسم شما درسیستم ساصد باشه شما یه سری مدارک رو که تحویل اسلحه مهمات بدی آخرش یه برگه بابت تعیین روز کلاس تیراندازی میگیری!
بعد از گذراندن کلاس حدود 3 ماه بعد تشریف میبری تفنگ میگیری!
تهران جواز موقت نمیدن! تفنگ تو این 3 ماه پیش اسلحه فروش به امانت میمونه!
اما شهرستان شنیدم (دقیق نمیدونم!) یه جواز موقت میگیری و میری تفنگ تحویل میگیری اما تا زمان اومدن تفنگ حق استفاده ازش نداری! اگه ازن تفنگ بگیرن بهت نمیدن!
والسلام! موفق باشیKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-08 07:08 PM

مرسی رفیق من همه کارارو کردم پول آکارم دادم بدون شیرینی 3816300 فقط منتظر م که برگه هارو ببرم اسلحه مهمات حتی عکس و مدارک و پول برای کلاسم زودتر ریختم (هنوز اسلحه مهمات نرفتم!!!!!!!!) من شهرستانم و فکر کنم جواز موقت بدن یعنی زودتر از جاهای دیگه شهرمون کوچیکه و همه همدیگرو میشناسیم من شنبه میرم پیش اسلحه فروش التماس دعا داریم