شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nakhjir - 2011-10-09 10:19 AM

خوب دوست من شما پارتی داری، من که کسی رو ندارم چکار باید بکنم؟
اگه کسی رو دارید میتونید به من کمک کنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sohrab30 - 2011-10-09 10:24 AM

شما کدوم اسلحه رو میخواهید؟
ایا دوست و یا اشنایی تو استان تهران دارید؟ یا میتونی 4-5 بار برای انجام کارا اسلحه مهمات ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mandaliof - 2011-10-09 12:14 PM

با سلام به دوستان
من حدود 8 ماه پیش یه تفنگ آتا خریدم دولول روی هم و تک ماشه طلایی با مگسک طلایی که تفاوتش با آکار در بچه قنداق و چوک و مگسک می باشد ( از نظر ظاهری ) و دوستم هم 1 آکار خریده من به شخصه از تفنگم راضیم و با هاش شکار هم رفتم که خوب بوده ولی مشکلی که داره وزنش 1 کم زیاده ولی من به دلیل بودجه کم اینو گرفتم و گرنه ترجیح میدم تفنگ روسی داشته باشم
با تشکر از همه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - pedramz - 2011-10-09 01:16 PM

داداش سهراب جداً امکانش هست از تهران تهیه کرد؟
حدود 1.5 ساله به هر دری زدم هرچی آشنا داشتم ریختم وسط که یه آکار لول روهم تک ماشه بگیرم ولی هیچ سهمیه ای واسه من نموند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sohrab30 - 2011-10-09 05:21 PM

اره دوست من من تا فردا خبر میدم به همه دوستان برای این کار چشم!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - pedramz - 2011-10-09 05:55 PM

(2011-10-09 05:21 PM)sohrab30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره دوست من من تا فردا خبر میدم به همه دوستان برای این کار چشم!

داداش خیلی با مرامی ، داری منو به 2تا از خواستهام میرسونی.(دوربین ، آکار)
انشالا به هرچی میخوای برسی Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nakhjir - 2011-10-09 06:43 PM

پدرام خان اگه از من میشنوی اکار نگیر، تفنگی هست به نام یلدیز که امسال سهمیه دادن. اگه از این مدل گیرت امد ازش رد نشو

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - pedramz - 2011-10-09 07:31 PM

(2011-10-09 06:43 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پدرام خان اگه از من میشنوی اکار نگیر، تفنگی هست به نام یلدیز که امسال سهمیه دادن. اگه از این مدل گیرت امد ازش رد نشو

دوست عزیز ممنون از راهنماییت.متأسفانه تو شهر ما متقاضی زیاده و سهمیه کم.خرید یلدیز به دلیل بیشتر بودن طرفدارش تقریباٌ غیر ممکن شده و دیگه گزینه ای برای انتخاب نمیمونه.
برای شما امکان خریدش هست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-10-10 12:01 AM

چند روز پیش رفته بودم تراپ که یه 10 تایی زدم (20 تیر) ....................... یه 25 تایی گذاشتن (50 تیر) که من به شرکت نکردم . یکی از بچه ها که شرکت کرد بعلت داغ شدن لوله ها از هم جدا شدن زه بالا هم که بلند شد . در کل کپ خوبی داره ولی به درد زیاد تیر در کرن و تراپ نمیخوره اگه کسی خواست ساچمه ای بگیره و همه جوره باهاش حال کنه (با توجه به قیمت) بایکال به مراتب بهتره وکلا دور ترکو خط بزنه(جدیداشو گفتم)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hojat - 2011-10-12 10:26 PM

(2011-02-27 03:28 PM)ali55 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز.
لطفاً نظرتون رو در مورد تفنگ دو عقاب ترکیه بیان کنید.
آیا از کیفیت و دقت و... تفنگ خوبی است؟
متشکرم.

سلام پدر من 35ساله يكي داره منم يه 13 سالي هست ازش استفاده ميكنم هم سبكي اون عاليه هم كيفيتش من كه راضي ام هر چند خودم يه دولول روس جفت دارم