شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2013-01-17 07:41 PM

تو خوزستان که آکار توزیع شد 3817 تومن + 200 تومن صدقه خریدار . به هزار زحمت واسه یکی از دوستان تهیه کردیم و در آخر با یک حرکت 50 تومن بیشتر بهش صدقه ندادیم . ههههههه
البته کیفیت تغییری نکرده و روی لوله هم عبارت نخجیر حک شده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-01-18 12:13 PM

سلام به دوستان من تونستم بعد 2 سال آکار بگیرم اگه کسی خواس پیام بده بازم موجودهههههههههههههههههههههه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masoudsalamat - 2013-01-18 01:14 PM

راستش سایر شهرهای استان خوزستان رو نمیدونم, ولی حداقل در اهواز که هیچ فروشگاه اسلحه ای که از این آکارها نداشت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-01-18 05:18 PM

سلام به همگی .جناب دیزل پاور یه ماهی میشه شاهینمو خریدم ولی راستشو بخای بخاطر جنس لول سلاح پشیمانم ومیخام بفروشم وبه خاطر همین قضیه تا حالا شلیک نکردم تا بتونم سالم بفروشمش /یاحق/Khansariha (8)
بلکه بتونم یه اکار اصل بخرم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2013-01-18 06:21 PM

برادر جنس ,نوع,رنگ و بقیه چیزهای لوله اکار و شاهین یکی هست من اکار دارم شاهینتو بیار بگذار کنارش و از لحاظ رنگ و شکل و اندازه و وزن بررسی کن تا خیالت راحت بشه در ضمن تا 3 سال آینده تز فکر فروش و تعویض و یا هر چیز دیگه بیا بیرون از من میشنوی حالا که پول دادی برو حالشو ببر و به این چیزها عم فکر نکن اصولا همیشه مرغ همسایه آهو دیده میشه,خخخخخخخخخخ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-01-18 06:50 PM

دوستان الان تمام اسلحه فروشی ها دارن میدن حتی بعضی ها سهمیه پارسال دارن پس عجله کنیدمن هفته پیش ی آکار ترکیه 38163000 گرفتم اسلحه فروش گفت فقط به کسی اطلاع نده که من آوردم. راستی ی تغییراتی تو اسلحه امسال داره فکر کنم تمام دستگاه های اسلحه سازی آکارو سپاه خریده و میخواد به نام خودش بزن و سال دیگه ترک موجود نیست .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2013-01-18 07:15 PM

اخ کیوان گفتی اهو و کردی کبابم خخخخخ.

ولی دوست عزیز الان تو انجمن کسانی هستند که 1 سالی میشه شاهین دارند و کاملا راضیند.
میتونی توی تاپیک شاهین مطالبشون را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - salam - 2013-01-18 07:58 PM

/اقا مسعود من از تهران خریدم . 3850000 + 150000پول شیرینی
اسلحه هم فکر کنم 4 الی 6 ماهدیگه به دستم برسه Khansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2013-01-19 01:27 AM

با درود فراوان.
این هم مقایسه نوشته های روی لوله آکار سهمیه 90 و 91 .
عکسهای آکار سهمیه 90 :
[تصویر: 13585456051.jpg]

[تصویر: 13585456052.jpg]

[تصویر: 13585456053.jpg]
و عکس های لوله آکار سهمیه 91

[تصویر: 6r36a9ur0oyqcuekf387.jpg]

[تصویر: 13583716261.jpg]

همونطور که میبینید دیگه روی لوله اسمی از آکار یا made in turkey نیست ، از اون طرف لوله آکار سهمیه 91 عکس نذاشتم چون چیز خاصی نبود.
البته اینطوری که شنیدم لوله شاهین هیچی هیچی روش ننوشته ، یعنی حتی اون nakhjir هم نوشته نشده و لوله یکدست سیاه و از این طریق میشه تشخیص داد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2013-01-19 03:30 AM

(2013-01-18 06:50 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان تمام اسلحه فروشی ها دارن میدن حتی بعضی ها سهمیه پارسال دارن پس عجله کنیدمن هفته پیش ی آکار ترکیه 38163000 گرفتم اسلحه فروش گفت فقط به کسی اطلاع نده که من آوردم. راستی ی تغییراتی تو اسلحه امسال داره فکر کنم تمام دستگاه های اسلحه سازی آکارو سپاه خریده و میخواد به نام خودش بزن و سال دیگه ترک موجود نیست .
ما که از خدا میخوایم اینجوری بشه ما که با ایرانی بودن مشکل نداریم تازه افتخار هم میکنیم اگر دستگاه را بیاره و همون کیفیت یا بهترشو بزنه که اولین خریدارش خود من هستم چون اصولا بهترین مواد اولیه واسه تولید رو خود ایران داره,یعنی میشه یه رو با افتخار اسلحه ساخت ایران را دست بگیریم ,آخ خ خ خ خ
تازه اگر اینجور بشه دیگر نگران خرابی هم نیستیم چون همین بغل تولید میشه و همه چیزش در دسترس هست مثلا همین چوک که الان تو اصفهان یه جعبه 4 تایی غیر اصلی رو میدن 150 اگر اینجا تولید بشه فکر کنم اصلشو خیلی خیلی کمتر از این بشه خرید تازه ممکنه که دولول بغل با همین تکنولوژی و کیفیت هم تولید کنن چون اگر دستگاه رو داشته باشن همه چیز ممکن میشه.