شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rabi - 2012-12-20 05:38 PM

شرمنده جند روزي مسافرت بودم- به يكي از دوستام سفارش كرم واسم يه دولول آكار با قيمت آزاد بكيره رفته بود به يه اسلحه فروشي آشنا تو فردوسي بهش كفته بود ثبت نام هم ميكنن-ظاهرا يه دونه واسه من ثبت نام كرده ولي نوع تفنك رو كفتن بعدا اعلام ميكنن!!!!!!!!!!! آمار دقيقشو واست ميكيرم دوست عزيز

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mbz - 2012-12-21 10:31 PM

سلام دوستان،
من اصفهان هستم و مدتیه که همه اسلحه فروشی ها رو دنبال آکار گشتم و متاسفانه چیزی پیدا نکردم. کسی میدونه کدوم اسلحه فروشی سهمیه داشته قبلا و اصلا امکان فروش امسال دیگه هست یا سهمیه نمیدن دیگه ؟ آخرین قیمتی که به من گفتن 3200 بوده ولی خوب موجود نیست.
اصلا کسی تو این یک ماه اخیر ثبت نام کرده یا خبری از ثبت نام داره ؟
ممنون.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2012-12-22 12:43 AM

سلام
اسلحه دولتی تو اصفهان آخر این ماه قراره بیاد از حالا هم پول میگیرند و ثبت نام میکنند قیمت هم دقیقا مثل قبل هستش و اکار هم موجوده به علاوه بقیه سلاح های ساخت داخل,ولی متاسفانه هیچ اسلحه فروشی بدون شیرینی نه ثبت نام میکنه و نه اسلحه دولتی میفروشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Hormozjanahi - 2012-12-22 12:01 PM

استان فارس کسی خبر نداره ببینم ثبت نام میکنن یا نه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-12-30 07:38 PM

سلام
قیمت جدید سهمیه آکار شده 3817000 تومان و به تعداد محدود عرضه میشه
الباقی تفنگ ها هم افزایش قیمت 20 تا 30% داشتن
بدرود

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-01-04 09:54 AM

سلام به همگی بنده اکار اصل گیرم نمیاد نظرتون درمورد شاهین اکار چیه ازنظر دوام وکیفیت لول سلاح ممنون ازراهنماییتون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2013-01-16 09:41 PM

متاسفانه چندی ا ز دوستان بدون تجربه کافی و فقط با اکتفا کردن به پستهای دیگران آنچنان نظرهایی میدهند که انگار 5 سال بطو ر تخصصی با این اسلحه ها کار کردن
مثلا یکی از دوستان که تفنگ ساچمه زنی نداره و با تفنگ دوستان تیر انداخته میاد آنچنان نظر میده که آدم میگه طرف کارمند رسمیه مهامه.
لطفا فقط کسانی که با آکار کار کردن بیان نظر بدن.
هر چقر هم که تجربه علمی داشته باشید به یک روز شکا و 20 تیر اندختن با این تفنگ نمیشه.
لول پایین من هم پایین میزد که با دستکاری قنداق این مشکل حل شد.
لطفا نه فقط در این مورد بلکه در تمام موردها اگر تجربه عملی دارید بیایید و نظر بدهید.
بنده تجربه باز کردن کپ از قنداق رو دارم اگر کسی از دوستان سوالی داشت بند در خدمتم.
تجربه اندکی هم که در مورد 54 و تیون 80 دارم که اونم در خدمتم.اگر هم در مورد فنری نظر بدم مطمین باشید که تجربه ای هر چقر کم داشته ام ولی هیچ وقت در مورد گازوباروت نظر نمیدم مگد اینکه تست کرده باشم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2013-01-17 01:27 AM

سلام
برادر آسمان هر چی گیرت اومد بگیر شاهین رو بنده دیدم از نظر من هیچ تفاوتی با اکار نداره.
علیرضا جون میشه یه توضیح کوچیک بدی با قنداق چیکار کردی که دیگه لول زیر ,پایین نمیزنه آیا بعد از این تغییر دیگه هر دو لول یکجا میزنند البته اسلحه من لول زیر پایین نمیزنه اما میخوام بدونم کلا این مشکل چجوری حل میشه ,یه چیز دیگه هم هست اگر لول زیر پایین میزنه دوستانی که تمایلی به دستکاری اسلحه ندارند میتونن همون مقداری که لول پایین میزنه هنگام شکار لول رو بالاتر بگیرند البته اگر شکار کوچک باشه پشت لول گم میشه اما با کمی تجربه قلق تیراندازی میاد دستتون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - salam - 2013-01-17 01:57 AM

دوستان سلام
بالاخره من هم روز شنبه تونستم یک آکار سهمیه ای خرید کنم به قیمت4000000 تومان ناقابلKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masoudsalamat - 2013-01-17 07:04 PM

سلام سلام جان!!
آقا اسلحه جدید مبارک باشه انشاله که ماشه اش برات بچکه فقط شما کدام شهر تشریف دارین؟ و قیمت خود سلاح سوای شیرینیش چند بود یه ریویو هم از کلیات کیفیتش برامون بگین که دیگه نور علی نوره بازم مبارک باشه