شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-27 11:21 AM

دوستانی که پافشاری زیادی درخصوص پایین زدن لول پایین آکار دارند بهتره تصاویر پترنهای کاربر محترم agajoon را ببینند فکر کنم درپترنها وتوضیحات ایشون همه چیز مشخصه(قابل توجه آقای رویال)Khansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakashemih - 2012-10-30 08:45 PM

سلام بنده خریدار یک قبضه دولول سرهم آکار ترک یا یلدیز هستم.ترجیحا آکبند.بنده تهران هستم.09121788557 هاشمی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-31 01:53 PM

با سلام دوست عزیز فکر می کنم هنوز 3 سال از توزیع اولین سری تفنگهای آکار نگذشته اما هفته پیش برای ماموریت قزوین بودم گفت در حد نو حدود 5/6 تا 7 میلیون البته موجود نداشت گفت میتونم پیدا کنم(کلبه شکار- جنب درب لشگر16 زرهی)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-31 02:50 PM

البته درکشورما آقایان محترم اسلحه فروش همانند بنگاههای فروش ماشین عمل می کنند ارزون مخرند ولی مطمئن باشید خیلی گرون تر از قیمت خرید می فروشند ماهم مجبور به خریدیمKhansariha (290)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-10-31 06:14 PM

(2012-10-31 02:50 PM)dabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته درکشورما آقایان محترم اسلحه فروش همانند بنگاههای فروش ماشین عمل می کنند ارزون مخرند ولی مطمئن باشید خیلی گرون تر از قیمت خرید می فروشند ماهم مجبور به خریدیمKhansariha (290)

انشااله که با استفاده از سایتهایی مثل این انجمن، دلال بازی کمتر بشه و فروشنده و خریدار به قیمت منصفانه معامله کنند
همین الان یکی از کاربران یه شاهین واسه فروش سراغ داره ،اون دوستمون میتونند باهاش تماس بگیرند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست 629
در مورد شاهین هم باید بگم چیزی که من به اسم شاهین دیدم واقعا هیچ فرقی با آکار نداشت ، حتی رنگ و جنس لوله به نظر من یکسان بود. خلاصه اگه به قیمت مناسب پیدا کردید در خریدش شک نکنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakashemih - 2012-10-31 10:09 PM

(2012-10-31 02:40 PM)kaysun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-31 01:53 PM)dabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوست عزیز فکر می کنم هنوز 3 سال از توزیع اولین سری تفنگهای آکار نگذشته اما هفته پیش برای ماموریت قزوین بودم گفت در حد نو حدود 5/6 تا 7 میلیون البته موجود نداشت گفت میتونم پیدا کنم(کلبه شکار- جنب درب لشگر16 زرهی)

سلام
عزیز اینها سلاح های تحویلی یا اهدایی به برادران سپاه هستند که مدت سه سال منع فروش شامل انها نمی شود و هر وقت خواستند با گرفتن فرمی به نام جیم از ارگان خود سلاح را می فروشند ضمنا جناب هاشمی چند روز پیش فروشگاه محرابی در فردوسی اکار خشک به صورت ازاد موجود داشت و جهت اطلاع سلاح صفر بود و با قیمت 4250000 تومان خرید و گفتند که به قیمت 5500000 تومان می فروشند پس تا جا داره چونه بزنید

خیلی ممنون.من چون برای تراپ می خوام.دنبال یلدیز یا آکار هستم.فردا یه سر میرم فردوسی.ای کاش سهمیه ای پیدا میشد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2012-11-01 12:40 AM

اگه واقعا واسه تراپ میخوای برو فدراسیون هم راحت تر و هم خیلی ارزونتر گیر میاد اما اگه واسه شکار میخوای یا باید آزاد بخرید یا اینکه منتظر بمونید تا تکلیف سهمیه های آتی مشخص بشه از قرار معلوم حالا حالا حالاها از سهمیه خبری نیست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakashemih - 2012-11-01 09:22 AM

(2012-11-01 12:40 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه واقعا واسه تراپ میخوای برو فدراسیون هم راحت تر و هم خیلی ارزونتر گیر میاد اما اگه واسه شکار میخوای یا باید آزاد بخرید یا اینکه منتظر بمونید تا تکلیف سهمیه های آتی مشخص بشه از قرار معلوم حالا حالا حالاها از سهمیه خبری نیست

رفتم فدراسیون و ثبت نام هم کردم.گفتن نفر 138 هستید و فعلا هم اسلحه نیومده بیاد خودمون زنگ میزنیم.قبلا اسلحه نابل بود که در دو مدل لوله بلند(برای تراپ) و لوله کوتاه(برای اسکیت)میدادند که کیفیتش اصلا خوب نبود.الان همون هم نیست.
متاسفانه تحریم رو همه چیز اثر گذاشته.
باشگاه ساصد هم یه 150 نفری ثبت نام کرده برای سلاح ولی فعلا از اسلحه خبری نیست.دوستانی که اسلحه دستشون رسیده قدرش بدونن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-11-17 03:07 PM

با سلام خدمت اساتید گرامی 2 سوال داشتم
1- از نظر برد موثر آکار بهتره یا بایکال آیا ازاین نظرباهم فرقی دارند
2- قیمت آکار وبایکال( دولول رویهم) آزاد در بازارچنده
ممنون ازراهنماییتونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masih.hunter - 2012-11-17 03:11 PM

برد موثر بستگی به شماره چک نوع فشنگ و شماره فشنگ داره ومیزان باروت . هیچ تفاوتی ندارن قیمت اسلحه روس رو ندارم ولی اکار نو 7.500Khansariha (8)