شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-02 05:47 PM

[size=medium]با سلام خدمت دوستان عزیز یک هفته ای مسافرت بودم میبینم که بحث خیلی داغ شده خوشبختانه درکنارهمین بحثها آدم چیزای خوبی یاد می گیره ضمناً آقای چولیچه عزیز با رفتی سراغ صحبتهای بدون منطق
کی گفته قیمت تک لول روس با دولول آکاریکیه بنده تک لول خودمو که بسیارتمیزهم بود دو میلیون وششصد فروختم درصورتی دولول آکارحداقل چهارونیم قیمت داره

ویرایش شد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-03 08:22 AM

با سلام خدمت آقا مهدی عزیز
تذکربجایی بود سپاسگذارمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-10-07 11:17 AM

سلام
مبارک باشه این سلاح آکار نیست .
این سلاح ساخت شرکت آتا ترکیه هست . که بصورت محدود در سهمیه گذشته موجود بود . تنها تفاوت اصلی با آکار اینه که پپیش قنداق این سلاح شکاری هست و جای بند هم داره . انشالله که مبارک باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم کارخانه سازنده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hellboy - 2012-10-07 12:00 PM

سلام حسین جان احتمالا حق با شماست چون ارم اکار رو نداره اما توی مجوز قبلی سلاح زکر شده بود اکار مدل چمبر ساخت ترکیه که من هم طبق این موضوع گفتم اکار حست و از نظر ساخت هم کاملا شبیح اکار هست مگه اینکه الیاژ متفاوت باشه
ممنون مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2012-10-07 07:22 PM

باسلام به دوستان شرمنده خیلی وقته سری به تابیک نزدم درمورد بایین زدن این اسلحه من هم همین مشکل رو دارم هر کاری میکنم لول بایین تفنگ کم میاره یا زیر میزنه حتی ته لول رو روزنه دید درست کردم که مشکل دیدن مگسک درست بشه اما باز لول بالا خوب میزد و لول بایین زیر میزد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2012-10-07 07:26 PM

قابل توجه دوستاني كه ميگن اكار اين مشكل رو نداره و فقط رو حرفشون پافشاري ميكردند بفرماييد اينم يكي ديگه از دوستاني كه اكار داره و اين مشكل اكار رو تاييد ميكنن Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amreh - 2012-10-07 10:24 PM

با سلام به همه اساتید بنده هم اکار دارم و متاسفانه همین مشکل دارم لول پایین اکار خیلی قابل اعتماد نیست ولی لول بالاش معرکست ظاهرا راهی واسه حل این مشکل نیستKhansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masih.hunter - 2012-10-07 10:38 PM

دوستان یکم ارومتر لطفا" به نظرات هم احترام بگذارید .Khansariha (8)و درضمن به قول علی اقا حرفی که میزنید با دلیل و مدرک باشه سعی کنید احساسی برخورد نکنید . Khansariha (8)

و در جواب دوستمون که گفتن چرا بایکال از اکار گرونتره گرونی دلیل بر خوب بودن نیست مثال میزنم رمینگتون 700 کالیبر 300 قیمتش 630 دولار هستش و ولی ویندی سیتی 1000 دولار ایا دلیل میشه که ویندی سیتی بهتر باشه ؟؟!!!!!!!!

قیمت سهمیه این دو اسلحه چقدر با هم تفاوت داشتن ؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و درضمن یادتون نره که خیلی از برندها پول اسمو رسمشون رو میخورن .

دوستان چشمتون رو روی واقعیتها نبندید .

سعی میکنم این هفته 1 پترن از اکار خودم بگیرم و قرار بدم .

یا حق .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dabir - 2012-10-08 09:51 AM

با سلام
دوستانی که درورزش تراپ تمرین می کنند وتبحر واقعی تری را درتیراندازی دارند خواهشمندم پترنی ازلول پایین آکار بگیرند( آقا مسیح واحمد آقا) چون فکر می کنم کار را باید به کاردان سپرد تا واقعیت معلوم بشه[/u]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-10-11 10:45 PM

اگه اینا که تو ایرانه آکاره پس اینچیه آکار مدل چرچیل

[تصویر: o-Churchill-Superpoze-201297121446-.jpg]