شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-08-19 10:35 AM

منم همینو میگم.
جواز تفنگ باید مال حفاظت اطلاعات ارتش باشه.
اگه جوازش مال فدراسیون اسکیت و تراپ تربیت بدنی باشه بهش مجوز شکار نمیدن!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohsen1982 - 2011-08-19 07:39 PM

اقا جواز شکار ربطی به تک ماشه و دو ماشه نداره . من از یکی از بچه ها شنیدم تفنگهای باشگاهی بعد از 5سال از خرید اگه دست یه نفربوده باشه واستفاده باشگاهی بصورت مرتب داشته باشه میتونه مجوز شکاربگیره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-08-19 09:24 PM

حالا من اینو میپرسم و جوابش رو بهتون میدم.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-08-21 11:28 PM

من اکار گرفتم برای تراپ .شانس ما به سمت چپ میزد .با پست فرستادمش برای ارتش که لولشو عوض کنند .گفتند 18 ماه گارانتی داره.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohsen1982 - 2011-08-25 05:20 PM

عليرضا جان اگه اهل شكارنيستي وفقط براي تراپ ميخواستي ميتونستي با 4 ميليون يه لنبراسپانيايي باشگاهي بگيري كه مخوص تراپ هست وچندين مقام بين المللي داره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-08-26 12:33 PM

آقا محسن درست میفرمایند.
واسه تراپ با بودجه تقریبا 4 میلیون میتونید یه پرازی ساخت ترکیه که تحت لیسانس ساخته میشه(ترکازی) بخرید.
واسه این بودجه که خیلی خوبه.
ولی اگه بتونید بودجتون رو به 7 میلیون برسونید میتونید چند تا از بهترین مدل های برتا- لنبر- پرازی و وابلی رو بخرید و یا وارد کنید.

یاعلی مدد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - abasagha - 2011-09-26 01:58 PM

باسلام
دوستا ن كارشناس لطفا بااستفاده از كاتالوگ اسلحه هاي هاي يلديز ، آكار و بايكال
يك مقايسه علمي وبا دليل مدرك بگذاريد .تا خريدران ودوستداران اين اسلحه ها را راهنمايي بفرمائيد .
پاينده باشيد .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - abasagha - 2011-10-08 05:59 PM

سلام
دوستان اطلاع از توزيع سهميه امسال دولول اكار يا يلديز اگه دارند راهنمايي بفرمايند . اينجا كه از هركس مي پرسي اظهار بي اطلاعي مي كنند وصحبت از خالي بودن انبار ها مي كنند . من مي خواستم بايكال يا آكار ويايلديز اگه گير بيادبگيرم .ولي افسوس كه يافت مي نشود .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nakhjir - 2011-10-09 10:09 AM

سلام هادی جان
سهمیه هر استانی برای خودش هست و فکر نکنم کسی از استان دیگه بتونه بیاد و از سهمیه استان دیگه استفاده کنه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sohrab30 - 2011-10-09 10:14 AM

نه دوست من با کمی پارتی بازی و کلک زدن به اسلحه مهمات حل میشه داستان!Khansariha (48)
من خودم یه 5تیر همین چند روز پیش از تهران گرفتم!Khansariha (219)