شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2020-09-09 04:58 PM

با سلام خدمت دوستان Khansariha (8)
چوک افزایش طول لوله (مارک آکار) را روی تفنگ آکارم قرار دادم. سپس چوک 4 و 3 را روی آن بستم.
از نظر ظاهر خوب شده است. ولیکن در الگوی پخش ساچمه ها تاثیری نداشت. اما برد ساچمه ها را بهبود بخشید. البته یک مقدار هم باعث افزایش وزن تفنگ شد.
عکس های آن تقدیم می گردند:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabkoohestan - 2020-09-30 11:47 AM

سلام طول لوله زیاد شده خوبه خصوصا برای شکار اردک منتها میگن زود به زود شل میشه باید سفتش کنی که به مرور زمان رزوه رو خراب میکنه حالا شما باهاش کار کن نتیجه رو به ما هم بگید تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - samani - 2020-09-30 01:16 PM

(2020-09-09 04:58 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چوک افزایش طول لوله (مارک آکار) را روی تفنگ آکارم قرار دادم. سپس چوک 4 و 3 را روی آن بستم.
از نظر ظاهر خوب شده است. ولیکن در الگوی پخش ساچمه ها تاثیری نداشت. اما برد ساچمه ها را بهبود بخشید. البته یک مقدار هم باعث افزایش وزن تفنگ شد.
عکس های آن تقدیم می گردند:

سلام مبارکتون باشه
اما به اعتقاد من برد ساچمه هم تغییری نمیکنه و اگه احیانا بعد از چند شلیک کمی شل شد استفاده نکنید بخاطر ارتعاش سر لوله باعث میشه رزوه ها خراب بشن اسلحه اکار پترن خیلی خوبی میده و به نظرم احتیاج به اضافه کردن لوله نیست.من خودم یه ست چوک اکسترنال 2.5 سانت گرفتم و سر لوله بستم فقط بخاطر اینکه گاها سر لوله اسلحه به جایی برخورد میکنه صدمه نخوره هر چند از موقع چوک اکسترنال گذاشتم احساس میکنم نتیجه بهتری تو شکار میگیرم ولی پترن نگرفتم بالای صد شلیک هم داشتم که خوشبختانه بهیچ وجه چوک شل نکرده
حتی اگه این لول اضافه کن احیانا تو حمل اسلحه به جایی برخورد کنه بخاطر حالا اهرمی ایجاد میکنه میتونه به لوله اسلحه صدمه بزنه حتما دقت کنید که خدای نکرده برای اسلحه مشکلی پیش نیاد
موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2020-10-02 05:40 PM

عرض شود تا کنون حدود 200 شلیک را در تراپ با آن داشتم. الحمدلله هیچگونه شل شدگی تا کنون مشاهده نکردم. برد ساچمه ها افزایش پیدا کرده است. با تستی که خودم انجام دادم، حدود 25 متر افزایش برد کاملا محسوس است. ولیکن برای اندازه گیری دقیق تر میزان افزایش برد ساچمه ها، باید مجدد دقیق تر تست کنم. اما در رابطه با پترن ساچمه ها، تغییری حاصل نشده است.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arshia - 2021-08-09 08:27 AM

با سلام خدمت دوستان گرامي
من با چوك ( اكسترا فول xf)
ساچمه شماره يك و دو بزنم براي اسلحه مشكل پيش نمياد
ممنون ميشم راهنمائي كنيد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - RezaHatamiHunter - 2021-08-09 10:56 AM

سلام
یعنی تفنگ های ترکیه ای اینقدر لوله ضعیفه که با فول چوک و زدن ساچمه شماره 1و2لوله مشکل پیدا می کند؟
پس شما برای چارپاره و تک گلوله چکار می کنید دوستان؟
به نظرم یک تاپیک برای مقایسه سلاح های ایرانی و ترکیه ای ایجاد کنید لطفا Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arshia - 2021-08-09 01:21 PM

(2021-08-09 10:56 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یعنی تفنگ های ترکیه ای اینقدر لوله ضعیفه که با فول چوک و زدن ساچمه شماره 1و2لوله مشکل پیدا می کند؟
پس شما برای چارپاره و تک گلوله چکار می کنید دوستان؟
به نظرم یک تاپیک برای مقایسه سلاح های ایرانی و ترکیه ای ایجاد کنید لطفا Khansariha (8)

سلام
ممنون از راهنمائي شما
ولي منظور من چوك اكسترا فول بود
يعني يك شماره از فول تنگتر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - RezaHatamiHunter - 2021-08-09 02:21 PM

Khansariha (8)
اونطور که من خبر دارم آکار سلاح شناخته شده ای هست ولی اینکه شما می فرمائید فکر نکنم باعث خرابی سلاح بشه
البته باز هم نظر اساتید مهم هستKhansariha (214)
قصد فزولی نباشه اما دلیل خاصی داره میخوایید اینقدر سلاح جمع بزنه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arshia - 2021-08-10 06:51 AM

(2021-08-09 02:21 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)
اونطور که من خبر دارم آکار سلاح شناخته شده ای هست ولی اینکه شما می فرمائید فکر نکنم باعث خرابی سلاح بشه
البته باز هم نظر اساتید مهم هستKhansariha (214)
قصد فزولی نباشه اما دلیل خاصی داره میخوایید اینقدر سلاح جمع بزنه؟

سلام ممنون از راهنمائي شما
براي ش.... مرغابي

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - RezaHatamiHunter - 2021-08-10 08:48 AM

سلام خواهش میکنم
آها حالا بهتر میشه نظر داد
چوک رو بیخیال بشید و ساچمه8رو امتحان کنید!!!!مانتیجه خوبی با این شماره شدیم
البته اکثرا 5رو در این زمینه به کار میبریم چون بهتر هست (نظرشخصی)اما ای کاش نام ش...م ر غ ا ب ی رو نمی آوردید و غیر مستقیم فرمایش میکردیدKhansariha (8)
یا حق
ساچمه یک خریداری می کنیم برای غ ا ز و اگر این رو پیدا نکردیم ساچمه یک کیلویی شماره5رو جایگزاری میکنیم در پوکه و برای هدف شما مورد استفاده قرار میدیم
ویرایش:مبهم شد یکم ساچمه یک کیلویی خرید میکنیم و فشنگ هایی که با ساچمه 1پر شده خالی میکنیم و 5رو در اون جایگزاری میکنیم Khansariha (8)