شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2020-07-02 03:31 PM

(2020-07-02 02:35 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-07-02 12:45 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان

بر حسب نیاز مجبور به فروش دولول آکار رو دارم . زیر ۱۰۰ شلیک داشته طی این سالها . اما هرکی یه قیمت میده
سال ۹۰ خریداری شده .کسی حدود قیمت رو میدونه ؟
مچکر

واااای الان حالت میدونم چه حس بدی داری ماهم یکبار تفنگمون رو به اینصورت فروختیم امیدوارم یکروز بهترش بخری من چند روز پیش تو فروشگاه صفر شاهین ۲۰ و صفر اکار ۲۳ دیدم حالا اگه واقعا تفنگت زیر ۱۰۰تا فشنگ هست و تمیز مونده با توجه به این قیمتا میتونی امار بهتر بدست بیاری البته الان دیگه قیمتا شده هفتگی هر روز یقیمته سعی کن به مصرف کننده بفروشی فروشگاه خیلی پایین بر میداره

سلام
اصلا یه وضعی دارم . هنگم . دلم به فروش نمیره اما مجبورم
تفنگم سر صندوق بوده .
هفته قبل فروشگاه ۱۷ خواست گفتم چند میفروشی عنوان کرد ۲۴الی ۲۵ ت

یکی از فروشگاه ها تهران ۲۳ خواست ولی من خوزستانم .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2020-07-03 12:52 PM

[تصویر: 15937679802.jpg]
[تصویر: 15937679803.jpg]
[تصویر: 15937679804.jpg]
[تصویر: 15937679801.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - esmaeil1356 - 2020-07-04 05:50 AM

با سلام خدمت دوستان
طبق قوانين سايت خريد و فروش توي سايت ممنوع هست پس پستهاي اخير پاك ميشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2020-07-05 07:22 AM

تو این گروه های تلگرامی بذار برا فروش دوست عزیز

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amiram - 2020-07-24 07:54 AM

...

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Marksman - 2020-07-24 10:34 AM

خرید و فروش سلاح شکاری در سایت ممنوع است.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashitect - 2020-07-24 12:37 PM

یکی از این گروه های تلگرامی جهت خرید و فروش اسلحه مجاز شکاری را معرفی میکنید

با تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-07-24 02:13 PM

(2020-07-24 10:34 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطف کنید و دلیل این ممنوعیت توضیح بدین چون با این ممنوعیت خیلی از دوستان میتونن فرصتهای خرید و فروش تفنگهای خوب دوستان در این انجمن از دست بدن و حتی موقع خرید و یا فروش شانس تفنگ خوب و قیمت مناسب از دست بره ...اگه یه فکری برای این ممنوعیت بشه کرد عالی هستش بعنوان مثال خود من تفنگ خیلی کم کاری دارم و موقع فروش چه بهتر که کسی از دوستان در همین سایت بخره تا به فروشگاه و یا افرادی که هیچ اطلاعی از نگهداری و استفاده تفنگ ندارن فروخته بشه و حتی موقع خرید برای خودم بحرحال اگه امکانش هست یه فکری بکنید خیلی خوب میشه تشکر از مدیران سایت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amiram - 2020-07-24 08:51 PM

(2020-07-03 12:52 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 15937679802.jpg]
[تصویر: 15937679803.jpg]
[تصویر: 15937679804.jpg]
[img]http://w[/php][/code]
ww.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/15937679801.jpg[/img]
[/quote]

با سلام ، اگه قصد فروش دارین قیمت آخرتون رو بگید ؛ من خریدارم اگه به قیمت بدین

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2020-07-24 11:06 PM

(2020-07-24 02:13 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-07-24 10:34 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه لطف کنید و دلیل این ممنوعیت توضیح بدین چون با این ممنوعیت خیلی از دوستان میتونن فرصتهای خرید و فروش تفنگهای خوب دوستان در این انجمن از دست بدن و حتی موقع خرید و یا فروش شانس تفنگ خوب و قیمت مناسب از دست بره ...اگه یه فکری برای این ممنوعیت بشه کرد عالی هستش بعنوان مثال خود من تفنگ خیلی کم کاری دارم و موقع فروش چه بهتر که کسی از دوستان در همین سایت بخره تا به فروشگاه و یا افرادی که هیچ اطلاعی از نگهداری و استفاده تفنگ ندارن فروخته بشه و حتی موقع خرید برای خودم بحرحال اگه امکانش هست یه فکری بکنید خیلی خوب میشه تشکر از مدیران سایت

سلام،البته که اینجا جای مناسب برای عرایض بنده نیست ،عرض شود که به شدت با فرمایش آقا سینا موافقم،اسلحه ها هم که تماما جواز دار هستند و قرار نیست دوستان ریز کاری معامله رو در فضای عمومی تاپیک انجام بدند،صرفا معرفی اسلحه و قیمت پیشنهادی قید بشه و الباقی مسایل خصوصی بحث بشه که تاپیک بی دلیل شلوغ نشه،حتی اگر بشه تاپیکی ایجاد بشه که خرید و فروش لوازم دست دوم یا آکبندی که دوستان احتیاج ندارن اونجا انجام بشه،طبیعتا مهمات از قوانین خاص خودش پیروی میکنه و امکان خرید و فروش ندارن اما بعضی ابزار و لوازم از قبیل پوشاک و دوربین مجاز و چاقو و چراغ و دکو و . . . امکان فروش و معاوضه دارند.
انشالا که سبب خیر باشه.