شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabkoohestan - 2020-04-21 11:34 AM

سلام بنده بادوسلاح کرال ۵سال واکار ۲سال تیر اندازی کردم هیچکدام منطبق برهم نبودند هردولول پایین کمی پایین تر میزد ولی در تیراندازی وشکار مشکلی نداشتم بعضی از دوستان عقیده دارن بایکال سوار اینطور نیست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2020-04-21 12:31 PM

(2020-04-21 11:34 AM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بنده بادوسلاح کرال ۵سال واکار ۲سال تیر اندازی کردم هیچکدام منطبق برهم نبودند هردولول پایین کمی پایین تر میزد ولی در تیراندازی وشکار مشکلی نداشتم بعضی از دوستان عقیده دارن بایکال سوار اینطور نیست

من هم شنیدم ولی تا خودم تیر نندازم باور نمیکنم
دولول بغلش که منطبق نیست سوارش رو هم بعید میدونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2020-04-29 05:07 PM

خیلی وقت بود مطلبی ارسال نکرده بودم. گفتم سلامی کرده باشم خدمت دوستان آکار سوار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashitect - 2020-06-10 10:12 AM

سلام، دوستان آکار صفر یا کم کارکرد اگر برای فروش سراغ دارید لطفا بفرمایید. ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-06-10 11:14 AM

(2020-06-10 10:12 AM)arashitect نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان آکار صفر یا کم کارکرد اگر برای فروش سراغ دارید لطفا بفرمایید. ممنون

اگه قیمت کارکرده خیلی تمیز در حد اک دستت اومد اینجا قیمت بزارین ممنون میشم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2020-06-11 06:22 AM

(2020-06-10 11:14 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-06-10 10:12 AM)arashitect نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قیمت کارکرده خیلی تمیز در حد اک دستت اومد اینجا قیمت بزارین ممنون میشم

سلام دوستان
قیمت اکار خشک رو سی تومن شنیدم کارکرده بیست و هفت هشت
امیدوارم که دروغ باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - arashitect - 2020-06-13 03:12 PM

تا جایی که من قیمت ها رو دیدم خیلی بستگی به سال ساخت داره که متاسفانه جایی ذکر نشده.
قدیمی ترین مدل آکار فقط زیر کپ آرم آکار داره و جای دیگه ای چیزی از آکار بودنش ننوشته، قیمت کارکرده تمیزش ۲۲ تومن
مدل بعدش که فکر میکنم ۹۲ باشه زیر کپ آرم آکار هست و روی لوله هم نوشته شده صنایع اسلحه سازی آکار و زیر لوله قسمتی ک بچه قنداق میپوشانه نوشته ساخت ترکیه، تمیز کم کارکرد ۲۶،۵۰۰
جدیدترین مدلی که من دیدم که نمیدونم مربوط یه چه سالی میشه ولی بعد از ۹۲ هست، رنگ قنداقش تیره تر شده، و تمام موارد بالا بعلاوه طرف دیگر لوله به لاتین حک شده نخجیر و ته قنداق قسمتی که روی کتف قرار میگیره ضربه گیرش بهتر شده. من خودم دنبال این مدل بودم ک متاسفانه ۲ تایی ک پیدا کردم هر دو کارکردشون زیاد بود. یکی میگفت ۲۶،۵۰۰ و یکی دیگه ۳۰ تومن
چیزی ک من متوجه شدم ک باید چک بشه یکی محل اتصال لوله به کپ، خط و خش زیاد نباید داشته باشه، داخل لوله خط و علائم دیگه نباشه، داخل کپ دور سوزن ها جای ته فشنگ مشخص نباشه. اگر این مشخصات رو دارا باشه یعنی کم کارکرده ینی تا ۱۰۰۰ شلیک حدودا، ولی اگه خط و خش داشت این قسمت ها یعنی بالای ۱۰۰۰ تا شلیک داره، حرف فروشنده رو هم باور نکنید کلا همشون دروغ میگن حالا کمتر و بیشتر داره.
امیدوارم در انتخابتون کمکی کرده باشم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-06-13 04:40 PM

(2020-06-13 03:12 PM)arashitect نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا جایی که من قیمت ها رو دیدم خیلی بستگی به سال ساخت داره که متاسفانه جایی ذکر نشده.
قدیمی ترین مدل آکار فقط زیر کپ آرم آکار داره و جای دیگه ای چیزی از آکار بودنش ننوشته، قیمت کارکرده تمیزش ۲۲ تومن
مدل بعدش که فکر میکنم ۹۲ باشه زیر کپ آرم آکار هست و روی لوله هم نوشته شده صنایع اسلحه سازی آکار و زیر لوله قسمتی ک بچه قنداق میپوشانه نوشته ساخت ترکیه، تمیز کم کارکرد ۲۶،۵۰۰
جدیدترین مدلی که من دیدم که نمیدونم مربوط یه چه سالی میشه ولی بعد از ۹۲ هست، رنگ قنداقش تیره تر شده، و تمام موارد بالا بعلاوه طرف دیگر لوله به لاتین حک شده نخجیر و ته قنداق قسمتی که روی کتف قرار میگیره ضربه گیرش بهتر شده. من خودم دنبال این مدل بودم ک متاسفانه ۲ تایی ک پیدا کردم هر دو کارکردشون زیاد بود. یکی میگفت ۲۶،۵۰۰ و یکی دیگه ۳۰ تومن
چیزی ک من متوجه شدم ک باید چک بشه یکی محل اتصال لوله به کپ، خط و خش زیاد نباید داشته باشه، داخل لوله خط و علائم دیگه نباشه، داخل کپ دور سوزن ها جای ته فشنگ مشخص نباشه. اگر این مشخصات رو دارا باشه یعنی کم کارکرده ینی تا ۱۰۰۰ شلیک حدودا، ولی اگه خط و خش داشت این قسمت ها یعنی بالای ۱۰۰۰ تا شلیک داره، حرف فروشنده رو هم باور نکنید کلا همشون دروغ میگن حالا کمتر و بیشتر داره.

من تفنگم رو پاییز سال ۹۳ خریدم قبل منم یکسال واصه یه ارتشی بود اهدا شده بود که یکسال اجازه فروش نداشت استفاده هم نکرده بود سال ساختش هم اخر شوبات ۲۰۱۳ هستش فقط سال ۹۴ باهاش شکار کردم نهایت ۴۰۰ تا فشنگ انداخته باشم
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2020-06-14 11:42 AM

(2020-06-13 03:12 PM)arashitect نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی دم این فروشنده ها گرم که تو هر حالتی برا خودشون نون درست میکنن
ارم دارد ارم ندارد ارم زیر دارد ارم روی لول دارد
دوستان همشون یکی هستند
فقط بازار گرمی این فروشنده هاست
بدبخت این اکار اوایل که اومده بود همه میگفتن ترکه و به درد نمیخوره وهزار داستان دیگه
الان هم داستان همونه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-07-02 02:35 PM

(2020-07-02 12:45 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه عزیزان

بر حسب نیاز مجبور به فروش دولول آکار رو دارم . زیر ۱۰۰ شلیک داشته طی این سالها . اما هرکی یه قیمت میده
سال ۹۰ خریداری شده .کسی حدود قیمت رو میدونه ؟
مچکر

واااای الان حالت میدونم چه حس بدی داری ماهم یکبار تفنگمون رو به اینصورت فروختیم امیدوارم یکروز بهترش بخری من چند روز پیش تو فروشگاه صفر شاهین ۲۰ و صفر اکار ۲۳ دیدم حالا اگه واقعا تفنگت زیر ۱۰۰تا فشنگ هست و تمیز مونده با توجه به این قیمتا میتونی امار بهتر بدست بیاری البته الان دیگه قیمتا شده هفتگی هر روز یقیمته سعی کن به مصرف کننده بفروشی فروشگاه خیلی پایین بر میداره