شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2019-12-25 10:55 AM

(2019-12-07 01:29 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،واسه من برای رنگ کاری روی قسمت فلزی بچه قنداق رو با چسب پوشوندن.

صرفا به خاطر بالا اومدن تاپیک اکار
فکر نکنم هیچ کدوم از اسلحه ها اندر زیر ذره بین رفته باشه و چقدر حرف و حدیث راجب ش زیاد بود
که سری اول یا دوم
الان که قیمتش شده هفده هیجده دیگه کسی جرات نمیکنه راجبش حرفی برنه
ولی خدا خیر بده سازنده ش رو من که خیلی راضی ام ازش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2019-12-07 01:29 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،واسه من برای رنگ کاری روی قسمت فلزی بچه قنداق رو با چسب پوشوندن.

صرفا به خاطر بالا اومدن تاپیک اکار
فکر نکنم هیچ کدوم از اسلحه ها اینقدر زیر ذره بین رفته باشه و چقدر حرف و حدیث راجب ش زیاد بود
که سری اول یا دوم
الان که قیمتش شده هفده هیجده دیگه کسی جرات نمیکنه راجبش حرفی برنه
ولی خدا خیر بده سازنده ش رو من که خیلی راضی ام ازش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2020-03-28 11:24 PM

(2019-12-07 08:02 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
قصد رنگ كردن قنداق تفنگ رو دارم
اگه راهنمائي كنيد قسمت فلزي پيش قنداق(بچه قنداق) چطور باز ميشه ممنون ميشم

درود Khansariha (8)
شاید دیر باشه دیگه
متاسفانه اسلحه ندارم که مجدد ببینم و کامل و دقیق توضیح بدم اما تا جایی که یادم میاد دو سه تا پیچ داشت

این عکس رو ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shams - 2020-03-31 02:09 AM

(2019-01-12 10:08 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-01-11 07:44 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بردوستان گرامی مدتیه فکرمیکنم تیراول که بالول پایین شلیک میکنم به پرنده نمخوره شاید تلقین میکنم نمیدونم برای همین تصمیم گرفتم تیراول بالول بالا بشه اگر دوستان تجروبشودارن لطفا نظر بدن در ضمن شکارکبک لول بالاچوک۳ ولول پایین چوک۲

والا من خودم به شخصه با لول پایین و چوک دو بیشترین شکارهام رو زدم
به خودت تلقین نکن Khansariha (8)
من هم تجربی به همین نتیجه رسیدم
از وقتی که بالا رو یک خط و پایین رو دوخط بستم هوا زنیم خیلی خوب شد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - MJAFARZADEH - 2020-03-31 03:33 PM

این اسلحه دولول سوار اکار عالیه از بایکال کم نمیاره فقط سیستم چکانندش یکم ضعیتره از بایکاله
باهاش اسلاگ میزنن
عزیزانی که دولول سواراکار و چیفسان دارن قدرشو بدونن چون با قیمت 14 تا18تفنگی درحد دولول روس دارن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabkoohestan - 2020-04-03 10:37 PM

سلام دوستان اکار به هیچ وجه از بایکال کم نداره الیاژی که داره بسیار درجه یک این تفنگ اصالتش کارخانه چرچیل امریکا هستش وترکیه تحت لیسانس تولید میکنه اگر اکار سیلاح صنایی را لاتین سرچ کنید شرکت اکار رو میبیند یک طرف پرچم ترکیه ویک طرف پرچم امریکا انصافا طی حدود ده سالی که وارد شده همه دارندگان از جمله خود بنده ازش راضی هستند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-04-04 09:18 AM

(2020-04-03 10:37 PM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اکار به هیچ وجه از بایکال کم نداره الیاژی که داره بسیار درجه یک این تفنگ اصالتش کارخانه چرچیل امریکا هستش وترکیه تحت لیسانس تولید میکنه اگر اکار سیلاح صنایی را لاتین سرچ کنید شرکت اکار رو میبیند یک طرف پرچم ترکیه ویک طرف پرچم امریکا انصافا طی حدود ده سالی که وارد شده همه دارندگان از جمله خود بنده ازش راضی هستند

باسلام دوست عزیز باید به عرض برسونم که اصلا کارخونه چرچیل انگلستان هیچ ربطی به اکار ترکیه نداره اون چرچیل یه مارکه و در اکار چرچیل اسم یک مدل و سری تولید هستش و اون نقشه امریکا و ترکیه بالای سایت اکار فقط فقط برای انتخاب زبان سایت به ترکی و انگلیسی هستش نه چیزه دیگه ...اگه این تفنگ تحت واقعا تحت لیسانس یه شرکت معتبری بود اون وقت باید حرف اول میزد در صورتی که در ترکیه میشه گفت رتبه ششم .هفتم داره و از نظر قیمتی در رده متوسط هستش حتی با تولیدات بالاتر و اخرین مدل تفنگاش

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabkoohestan - 2020-04-04 01:06 PM

دوست گرامی اسلحه سازی در ترکیه بیشتر یا کپی هستند ویا تحت لیسانس تا اونجایی که بنده تحقیق کردم اکار اصالت امریکایی ویلدیز انگلیسی دو عکس هم از شرکت این شرکتها میزارم پرچم اون کشورها هست البته استاد شما هستید
[تصویر: 0xo_screenshot_۲۰۲۰۰۴۰۴-۱۳۵۳۲۳.png]
[تصویر: uih_screenshot_۲۰۲۰۰۴۰۴-۱۳۴۷۱۶.png]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ROOBAH - 2020-04-04 01:34 PM

سلام به دوستان عزیز
در اینکه آکار نسبت به قیمتش ( البته نه قیمت الآن !!! ) تفنگ خوبیه شکی نیست. اما در مورد پرچمی که در تصاویر بالای سایت هست من با آقا سینای عزیز هم عقیده هستم، اون پرچم ترکیه و آمریکا یا بریتانیا برای انتخاب زبان سایت به ترکی یا انگلیسی هست.... من همین الان توی این سایت ها امتحان کردم، زبان سایت رو تغییر میده و در اکثر سایت های کمپانی ها این موضوع هست.
[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2020-04-04 03:19 PM

(2020-04-04 01:06 PM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی اسلحه سازی در ترکیه بیشتر یا کپی هستند ویا تحت لیسانس تا اونجایی که بنده تحقیق کردم اکار اصالت امریکایی ویلدیز انگلیسی دو عکس هم از شرکت این شرکتها میزارم پرچم اون کشورها هست البته استاد شما هستید
[تصویر: 0xo_screenshot_۲۰۲۰۰۴۰۴-۱۳۵۳۲۳.png]
[تصویر: uih_screenshot_۲۰۲۰۰۴۰۴-۱۳۴۷۱۶.png]

دوست عزیز در مورد سایت اکار که مطمعن بودم برای تغییر زبان هستش چون بارها وارد این سایت شدم و من اولین شخصی بودم که اینجا بخاطر داشتن تفنگ اکار به این شرکت ایمیل زدم و جوابم دادن حتی عکس جواب ایمیل تو همین انجمن هستش ولی در مورد سایت یلدیز مطمعن نبودم همین الان وارد شدم و دیدم دقیقا برای تغییر زبان هستش این یه چیز خیلی عادی در اکثر سایتهای ترکیه هستش که امکان تغییز زبان به چند زبان داره من روی ترکی زدم و خوندم سایت یلدیز بیشتر در مورد مکان کارخونه و کیفیت تفنگهاش و مشتری پذیریش نوشته بود و هیچ نوشته ای در مورد اینکه تحت کدام لیسانس تولید میشه نبود .... البته فکر نکنید من با تولید یلدیز و اکار مشکلی دارم چون منم خودم اکار دارم ۳سال با این تفنگ بهترین شکارارو انجام دادم و حتی الان که ۵تیر خریدم بازم اکارم رو نگر داشتم و دارمش از جناب روباهم تشکر میکنم که به سایت اکار رفتن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabkoohestan - 2020-04-04 03:30 PM

دوست من بنده اصلا تعصبی روی تفنگ اکار وهیچ تفنگ دیگه ایی ندارم فقط نتیجه تحقیق بود که انجام دادم واینکه شرکتهای خارجی باهم تعامل دارند مثلا برونینگ رو هم بلژیک تولید میکنه وهم ژاپن حالا اصالت این تفنگ کجاییه؟