شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2019-01-12 02:55 PM

ممنون از پاسختون لول بالا چوک شماره چند بستین؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2019-01-12 04:00 PM

سلام،آکاری ها اکثرا بالا 1،پایین 2 بستنKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2019-01-12 04:09 PM

(2019-01-12 04:00 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،آکاری ها اکثرا بالا 1،پایین 2 بستنKhansariha (8)

دقیقا همون طور که جناب کومان عزیز گفتن بالا فول یا اکسترافول میبندم پایین ایمپرو مدیفاید یا همون چوک دو

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2019-01-12 09:02 PM

ممنون از همه دوستان همکاری میکنید درمشاوره یه چوک شماره ۱ خریدم روش حک شده اکارالبته لاتین ولی چوکهایی که روش شرکت سازنده بسته چیزی ننوشته بنظرتون این چوک که روش اکارنوشته کیفیتش خوبه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2019-01-12 09:41 PM

(2019-01-11 07:44 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بردوستان گرامی مدتیه فکرمیکنم تیراول که بالول پایین شلیک میکنم به پرنده نمخوره شاید تلقین میکنم نمیدونم برای همین تصمیم گرفتم تیراول بالول بالا بشه اگر دوستان تجروبشودارن لطفا نظر بدن در ضمن شکارکبک لول بالاچوک۳ ولول پایین چوک۲

ممکنه لول پایین اسلحت ته بکشه عین شاهین خودم و خیلی سلاحهای شاهین دیگه و تعدادی از اکارها .البت شاهین قبلیم اینطور نبود .حالا شما چکتو عوض کن شاید درست بشه ان شاالله برای من ک تاثیری نداشت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2019-01-13 07:45 AM

(2019-01-12 09:02 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه دوستان همکاری میکنید درمشاوره یه چوک شماره ۱ خریدم روش حک شده اکارالبته لاتین ولی چوکهایی که روش شرکت سازنده بسته چیزی ننوشته بنظرتون این چوک که روش اکارنوشته کیفیتش خوبه؟

سلام دوست عزیز
با این چیزا نمیشه مشخص کرد کیفیت چوک رو
شما برو باهاش تیر بنداز و پترن بگیر
پترنش خوب باشه مارکش مهم نیست
Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - BAHMANRAHIMI - 2019-01-14 10:22 AM

(2019-01-12 09:02 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
روی چوک های اصلی شرکت آکار آرم تجاری آکار حکاکی شده است، چوک های که اسم اکار روش نوشته شده ساخت ایرانند . همینطوری که دوست عزیزمان گفت باید باهوشون تیراندازی کنی تا بفهمی کیفیتشون چطوره.
ارادتمند دوستان گرانقدر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2019-02-03 10:12 PM

سلام دوستان کسی رددات روامتحان کرده رواکار اگر تجروبه کردین لطفا بفرمایید واقعا کاربردی هستش خصوصا جهت هوازنی؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2019-02-06 07:15 PM

سلام دوست عزیز

هر وسیله ای یه سری مزایا داره یه سری معایب

مزایای رد دات اینه که شما یه نقطه ی روشن داری و میگیری رو هدف و ماشه رو میچکونی و اگه رد دات خوبی نصب کنی دیگه حتی مهم نیست که گونه گذاریت هم درست باشه خودش اصلاح میکنه
معایبش اینه که نصبش خیلی راحت نیست و معمولا نیاز به پایه داره به راحتی ثابت نمیشه و همیشه مستعد ضربه خوردنه قیمتش بالاست مخصوصا بادلار فعلی
و مهمترین بدیش هم اینه که اگه سرعت پرنده زیاد باشه نمیتونی از یه حدی بیشتر پیشگیری کنی
اون کلیپ هایی هم که برا تبلیغ ش ساختن همش بر پایه ی مهارت تیراندازه
یعنی اون تیرانداز با رددات و بدون رد دات همونجوری چشم بسته میزنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - romin - 2019-02-24 02:59 PM

[size=medium]سلام و عرض ادب خدمت دوستان سایت من امروز در خواست تبدیل به احسن سلاح نخجیر تک رو دادم البته یک اکار کارکرد ولی بسیار تمیز به قیمت 12 میلیون خریداری کردم با چوگ 3-2 از اکار سری اول با هارد کیس مستطیل شکل و با ارم اکار ولی پترنی نگرفتم