شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-07-23 03:33 PM

بهترین روش برای بند دار کردن آکار چیه.؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-07-23 04:37 PM

سلام
دوست عزیز در مغازه های اسلحه فروشی هست .
همون مغازه ای که سلاح را از اون خریداری کردین روش رو بلد هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2012-07-23 06:46 PM

(2012-07-23 03:33 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز جا بند مخصوص اکار اسلحه فروشیها دارن .فقط حواست باشه اون قسمت مربوط به لول رو چسب 2طرفه بزنی والا به مرور رو لول حرکت میکنه وزاج سلاحتو خراب میکنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-07-24 01:56 PM

(2012-07-20 11:23 AM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-23 03:33 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز جا بند مخصوص اکار اسلحه فروشیها دارن .فقط حواست باشه اون قسمت مربوط به لول رو چسب 2طرفه بزنی والا به مرور رو لول حرکت میکنه وزاج سلاحتو خراب میکنه

منم به خاطر همین قسمت لوله اقدام نکردم آخه اگه وصلش کنم که با وزن اسلحه ممکنه حرکت کنه و باعث خط وخش میشه .درسته؟این چسب دوطرفه چیه؟
بعدش قسمت قنداق رو سوراخ میکنن ؟مشکلی نداره؟اگه عکس دارین ممنون میشم آپ کنین.
مرسی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2012-07-25 12:00 AM

چسب دو طرفه نوعی چسب نواری فوم مانند هستش که دو روی نوار قابلیت چسبیدن رو داره تمام ابزار فروشها دارن در مورد سمت دیگر بند که به قنداق وصل میشه فکر کنم یه قلاب هستش که به پیچ انتهایی محافظ ماشه متصل میشه و نیازی به سوراخ کردن قنداق نیست بازم از اونی که جای بند رو میخری سوال کن دقیق تر میتونه راهنماییتون کنه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - msp - 2012-08-03 08:40 AM

سلام به همه دوستان عزیز.

تفنگ دو لول سوار آکار:فوق العاده عالیه. چهارپاره 16 عددی را با چوک 1 و 2 عالی میزنه.

هوازنی هم که خوراکشه.من خودم دو ساله که دارم حرف نداره.

امیدوارم به زودی تفنگ شما هم برسه .[/size][/b][/font]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - djdream - 2012-08-04 07:22 PM

آزادش الان چنده ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - seasonhunt - 2012-08-04 07:27 PM

باید 3500 تا 4000 تومانی باشه چون گرون شده .Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2012-08-04 09:07 PM

داداش سهمیه اش در حدود 3200 قیمتشه ازادش 5 گیر بیاد خوبه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2012-08-04 09:52 PM

منم به خاطر همین قسمت لوله اقدام نکردم آخه اگه وصلش کنم که با وزن اسلحه ممکنه حرکت کنه و باعث خط وخش میشه .درسته؟این چسب دوطرفه چیه؟
بعدش قسمت قنداق رو سوراخ میکنن ؟مشکلی نداره؟اگه عکس دارین ممنون میشم آپ کنین.
مرسی
دوست عزیز شما جابند اکار بگیر کاملا مشخصه چطور باید نصب بشه .یک قسمت مربوط به قنداقه که پیچ خودکاره وباید دریل کنی قنداق ونصب کنی ویک تیکه رو لول بسته میشه که برای جلوگیری از حرکت رو لول از چسب 2طرفه استفاده کن