شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2018-07-18 01:31 PM

(2018-07-13 09:39 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اکار واقعا تفنگ خوبیه چند جلسه باهاش تراپ رفتم برای هوازنی خوبه قلقش راحت دستت میاد درباره پوکه پران چون تفنگ رو سرهم نگهداری میکنم با تعمیر کار مطرح کردم گفت میتونم فنرش رو دربیارم وحالت پوکش بشه نظر دوستان چه طوره این حرکت

اون تعمیر کار که گفته فنرهای پران رو در بیار تا مثل پوکه کش بشه قطعا باید خودشو نشون یه دکتر خوب بده
پوکه پران بدلیل سرعت عمل بالا و اتلاف نکردن وقت یکی از محاسن سلاحهای جدید هست
حالا ایشون فرموده از این تکنیک وطراحی استفاده نکن خخخخخخخ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2018-07-19 09:09 AM

(2018-07-18 01:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-07-13 09:39 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اکار واقعا تفنگ خوبیه چند جلسه باهاش تراپ رفتم برای هوازنی خوبه قلقش راحت دستت میاد درباره پوکه پران چون تفنگ رو سرهم نگهداری میکنم با تعمیر کار مطرح کردم گفت میتونم فنرش رو دربیارم وحالت پوکش بشه نظر دوستان چه طوره این حرکت

اون تعمیر کار که گفته فنرهای پران رو در بیار تا مثل پوکه کش بشه قطعا باید خودشو نشون یه دکتر خوب بده
پوکه پران بدلیل سرعت عمل بالا و اتلاف نکردن وقت یکی از محاسن سلاحهای جدید هست
حالا ایشون فرموده از این تکنیک وطراحی استفاده نکن خخخخخخخ

اگه فنرش رو در بیارری که اصلا عمل نمیکنه احتمالا منظوش اون اهرم نگه دارنده ی پوکه کشه که سیستم رو تا لحظه ی باز شدن کامل اسلحه قفل نگه میداره که باز کردن اون هم کمکی به مشکل شما نمیکنه دوست عزیز بهترین راه جدا کردن اسلحه ست اگه نگران فنر هایی در غیر این صورت وسواس نداشته باش و استفاده کن نهایتش خرید دوتا فنر میوفته به پات

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-07-20 04:29 PM

سلام دوستان مسعله پوکه پران فوقش بقول دوتا فنر تعویض میکنم که بعید میدونم به این زودیا خراب بشه جاتون خالی امروز رفتم باشگاه تراپ انصافا اکار شرمندمون نکرد پایین چوک ۳بالا۲ که فابریکه خوب بود اما سری قبل چوک ۴پایین۳بالا فکرمیکنم بهتر بود بنظر دوستان کدام برای کبک مناسب تره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2018-07-20 08:59 PM

(2018-07-20 04:29 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مسعله پوکه پران فوقش بقول دوتا فنر تعویض میکنم که بعید میدونم به این زودیا خراب بشه جاتون خالی امروز رفتم باشگاه تراپ انصافا اکار شرمندمون نکرد پایین چوک ۳بالا۲ که فابریکه خوب بود اما سری قبل چوک ۴پایین۳بالا فکرمیکنم بهتر بود بنظر دوستان کدام برای کبک مناسب تره؟

درودKhansariha (8)
بستگی به شرایط خودتون و منطقه ای که برای شکار اونجا میرین داره ،ساده تر بگم بستگی به این داره که چقدر میتونین به پرنده نزدیک بشید
تو فواصل نزدیک چوک باز و فواصل دور چوک بسته تر خوبه
بستگی به شماره فشنگی که استفاده می‌کنید هم داره
فکر می‌کنم همین ترکیب ۲و۳ یا ۳و ۴ خوب باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2018-10-19 10:17 PM

وزن کشی اکار به شرح زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2018-10-20 08:43 PM

اخه سلاح من هم کفش قنداق داره هم حلقه جابند به لول بخاطر اینه که کمی سنگین تره

3406- 3189 اختلاف شده 217 گرم مربوطه به کفش قداق وحلقه
وزن لول وبچه قنداق اکار من شده 1789 گرم با حلقه
مال شما بی حلقه شده 1730
59 گرم اختلاف واسه حلقه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2018-10-21 02:32 PM

سلام علیکم خدمت دوستانKhansariha (8)
ببخشید الان قیمت آکار آک تو بازار حدود چنده؟؟؟؟

باتشکرKhansariha (8)

Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2018-10-22 10:25 AM

(2018-10-21 02:32 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم خدمت دوستانKhansariha (8)
ببخشید الان قیمت آکار آک تو بازار حدود چنده؟؟؟؟

باتشکرKhansariha (8)

Khansariha (256)

سلام یحیی خان
مبارک ها باشه تو فکر تعویض اسلحه افتادی
اکار خشک تو بازار قیمتش حدود هشت ونیم نه تومنه ولی من تا دوازده تومن هم قیمت دیدم متاسفانه
چند شب پیش رفته بودیم اسلحه فروشی صاحب مغازه میگفت اسلحه فروشهای تهران دارن یه سزی اسلحه ها رو میخرن نگه میدارن گویا قراره قیمت گرون شه
اسلحه هایی رو هم که گفت تک لول روس چاپ توله دولول سوار روس پنج تیر روس اکار وچیفسان و 270 308 و کرال کله اردک
مثل اینکه بازار این اسلحه ها بیشتره
خلاصه باز دست بردن رو افزایش قیمت اسلحه
اگه قصد خرید داریدعجله کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2018-10-28 07:19 PM

شاهین زیاد تو بازار میاد چون ثبت کردن برای بازنشسته ها البت ثبت نام قطعی نی بخاطر همین قیمتش زیاد نمیشه

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-11-05 11:29 PM

یه روز خوب تمرینی با آکار در طبیعت [FACE THROWING A KISS][FACE THROWING A KISS][FACE THROWING A KISS][تصویر: aa6c8cf7e8b852f986d0e35fa2c464b8.jpg][تصویر: cdc60859eba5d4d8df38afc1afdb8391.jpg][تصویر: 0d3db9d98c3ed05982649ff822f44b43.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk