شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-06-19 11:46 AM

مبارکت باشه عزیز پنج تیرم صفای خودشو داره ماشش برات بچکه خودم درحال حاضر یه دولول روهم کرال لول۷۶دارم بااینکه بعضی ازدوستان ازکپ المینیوم خیلی انتقاد میکنن ولی بنده ۵سال مدام باهاش تیر انداختم خیلیم راضیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-06-28 09:38 PM

سلام خدمت دوستان خوب این سایت که با خواندن مطالب واقعا لذت بردم سوالی برام پیش امده تفنگ اکار ‌که به تازگی خریدم رو سرهم نگهداری میکنم بنظرتون باعث ضعیف شدن فنر پوکه پرانها میشه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2018-06-28 09:52 PM

سلامKhansariha (8)،من هم در طول فصل شکار سر هم نگهداری میکنم و فقط با محافظ سوزن ،ماشه رو میچکونم که فنر سوزن و سوزن خلاص باشن.اما غیر فصل شکار بعد از جدا کردن لول،ضامن فنر پوکه پران رو آزاد میکنم که 6ماه درگیر نباشه،البته فنر پوکه پران آکار هم قوی و جون داره.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-06-28 10:02 PM

ممنون دوست گرامی بابت پاسخ سریع عشق تفنگ داستانیه خود به خود دوستداری لمسش کنی بکشی روشونه پس بنظرتون به راحتی ضعیف نمیشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-07-12 06:39 AM

سلام دوست عزیز، بله باعث ضعیف شدن میشه، نه فقط آکار،در تمام سلاحهای پران و نحوه درست و اصولی نگهداری باز کردن اسلحه بعد ازهر بار استفادست. من بصورت زیر همیشه نگهش میدارم.[PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS]
(2018-06-28 09:38 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان خوب این سایت که با خواندن مطالب واقعا لذت بردم سوالی برام پیش امده تفنگ اکار ‌که به تازگی خریدم رو سرهم نگهداری میکنم بنظرتون باعث ضعیف شدن فنر پوکه پرانها میشه؟
[تصویر: ed78352d0ed23a49e73ab0fd2bfcb2b9.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-07-13 10:21 AM

دوستان سلام،

اینجا به نظر میرسه فعالیت چندانی ندارن دوستان، آیا گروه تلگرامی هست برای بحث و تبادل نظر در مورد آکار؟؟؟

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2018-07-13 10:51 AM

سلامKhansariha (8)
ماشالا 228 صفحه در مورد آکار بحث شده و جزء تاپیکهایی هست که بلافاصله بعد از سوال دوستان در حد توان جواب میدن،آکار به دستان تعدادشون زیاده و آکار از مقدساته ما حساب میشه.Khansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-07-13 09:39 PM

سلام دوستان اکار واقعا تفنگ خوبیه چند جلسه باهاش تراپ رفتم برای هوازنی خوبه قلقش راحت دستت میاد درباره پوکه پران چون تفنگ رو سرهم نگهداری میکنم با تعمیر کار مطرح کردم گفت میتونم فنرش رو دربیارم وحالت پوکش بشه نظر دوستان چه طوره این حرکت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2018-07-13 10:13 PM

سلام،حالا چرا انقدر نگران پوکه پرانی،من 4 سال آکار دارم تمام فصل شکار هم تفنگ رو سر هم نگه میدارم و مشکلی نبوده،از دوستان هم موردی از خرابی پوکه پران نشنیدم،مکانیزم پوکه پرانش هم انقدر سادست که با تمیز کاری و سرویس درست احتمال خرابیش نزدیک به صفره.
استفاده کن حالشو ببر.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2018-07-17 09:10 PM

درودKhansariha (8)

من هم همیشه اسلحمو سر هم نگهداری میکردم (به مدت ۶ سال)و کوچیکترین افتی پیدا نکرد قدرت پرانهاش
نگران نباشید چیز خاصی هم نداره و میشه فنرها رو تعویض کرد اگر هم ضعیف بشه
اگر هم زیاد وسواسی هستین به صورت جدا شده نگهداری کنید