شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2018-03-07 09:02 AM

کی گفته آدرس دادن خطاست
با آدرس دادن هم اون بنده خدای کاسب عزیزان بیشتر میشناسنش و رونق کاسبیش بیشتر میشه و شاید کسی ازاعضا کارش راه بیافته بااین آدرس دادن
ما برای همین مباحث و تبادل نظر و اطلاعات دورهم جمع شدیم مگه نه
دم تیم مدیریت گرم باد Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-03-10 01:33 PM

من آدرس رو میذارم گناهش گردن دوستانKhansariha (266)

کانال تلگرامشون
t.me/tandoorefarimani

05138516059
09151572658

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2018-03-15 01:51 PM

(2018-03-01 11:30 AM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره بعد مدت ها کار سرویس کلی و نظافت اساسی اسلحم تموم شد وآماده خدمت رسانیهKhansariha (214)
یه نکته خدمت دوستانی که برای رنگ یا کیلر زدن پیچ ها و متعلقات بچه قنداق رو باز میکنن بگم که موقع بستن پیچ ها رو خیلی سفت نکنید والا باز و بست بچه قنداق به مشکل میخوره

این عکس های ماشه طلای واقعی ( با طلا آبکاری شده)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس های اسلحه بعد رنگ و کیلر خوردن متعلقات

سلام
ببخشید یه سوال
این ماشه اسلحه رو کجا بدیم با طلا آبکاری کنن طلافروشی ها میتونن یا .... ؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-03-16 10:50 PM

(2018-03-15 01:51 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید یه سوال
این ماشه اسلحه رو کجا بدیم با طلا آبکاری کنن طلافروشی ها میتونن یا .... ؟؟؟

سلام
من به دوستم که تو کار تعمیر و ساخت طلاس دادم البته خودش نتونست اما گفت دادم به یکی از کارگاه های بزرگ طلاسازی با دستگاه مخصوص آبکاریش کردن
از تعمیرات طلا بپرسین بهتون میگن کجا بدینش مخصوصا اگه شهرای بزرگ باشین که راحت تر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2018-05-08 04:59 PM

با سلام خدمت تمامی دوستان اگه امکانش هست قیمت اکار ترک کارکرده رو میخواستم چون دارم تفنگم میفروشم ضمنا صفرش از تهران قیمت کردن ۸/۵۰۰ گفتن تفنگ من برای سال ۹۳ هست سال ساخت اخرین ماه سال ۲۰۱۳ بسیار تمیز بدون خط خش اگه قیمتش بگین ممنون میشم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahsavar - 2018-05-11 04:17 PM

(2018-05-08 04:59 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی دوستان اگه امکانش هست قیمت اکار ترک کارکرده رو میخواستم چون دارم تفنگم میفروشم ضمنا صفرش از تهران قیمت کردن ۸/۵۰۰ گفتن تفنگ من برای سال ۹۳ هست سال ساخت اخرین ماه سال ۲۰۱۳ بسیار تمیز بدون خط خش اگه قیمتش بگین ممنون میشم
درحد آک باشه اسلحه فروش 7/500 میده ، از شخص کمتر میخره که حداقل 500 سود کنه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-06-18 02:06 PM

سلام خدمت اساتید گرامی چندروز پیش یک قبضه اکار خشک خریدم بعضی میگن لول پایینش ته میکشه این درسته

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2018-06-18 09:22 PM

(2018-06-18 02:06 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید گرامی چندروز پیش یک قبضه اکار خشک خریدم بعضی میگن لول پایینش ته میکشه این درسته

باسلام مبارک باشه اگه آکار ترکه کمتر این قضیه پیش میاد با یه پترن میشه کاملا متوجه شد اگه یک زمانی هم کمی پایین زد مهم نیست با فشنگ ترک خوب میزنه و مشکلی پیش نمیاد بیشتر بین شاهین اکار پایین زدن هستش چند خریدین من که نوشته بودم تفنگم می‌فروشم اصلا پایین نمیزنه بشرط بهت میدادم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Oghabshekarchi - 2018-06-18 10:19 PM

سلام من هشت میلیون خریدم شماچرامیفروشی راضی نیستی این تفنگ بدون شلیکه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2018-06-19 09:41 AM

(2018-06-18 10:19 PM)Oghabshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من هشت میلیون خریدم شماچرامیفروشی راضی نیستی این تفنگ بدون شلیکه

نه اتفاقا خیلیم تفنگ خوبی هستش بهترین شکارا و خاطرات باهاش دارم به سرم زد 5تیر بخرم یه استوگر خریدم با سیستم انرسی