شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2018-01-03 10:35 AM

سلام،صرفا جهت اطلاع عرض کنم که پوکه پران و پیشانی کپ که جای پوکه مونده رو پولیش ماشین زدم ظاهرش خیلی بهتر شد فقط آخر کار باید حتما چند دور با پنبه پاک بشه که چربیش نمونه،ضمنا الان قنداق رو دادم کیلر کنن تفنگ دستم نیست والا حتما اندازه گیری میکردم.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammad4917 - 2018-01-03 01:15 PM

(2018-01-02 10:22 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-02 11:49 AM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر آقا پیمان عزیز، یکی از کارهای خیلی خوبی که هر دارنده سلاح باید انجام بده تهیه یک کیس از نوع سخت ( پی وی سی، چوب و چرم ، فلزی و...) برای نگهداری و حمل و نقل ایمن و مناسب سلاح هست ، ضمنا کیسهای پلاستیکی ( پی وی سی) با کیفیت خیلی خوب تا حدود قیمت 200 هزار تومان میتونید تهیه کنید که کارتون رو راه میندازه ، من حدود 6 سال هست که دارم از کیس پی وی سی استفاده میکنم و تا الان هم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم، برای اسلحه آکاری که قبلا داشتم یک هارد کیس آکار تهیه کرده بودم و چند بار زمان حمل و نقل سلاح جلوی ضربه به سلاح رو گرفت.من پیشنهاد میکنم زیاد وسواس بخرج ندهید و یک کیس پلاستیکی مرغوب تهیه کنید.
ارداتمند دوستان گرانقدر

سلام فرمایشتون کامل صحیحه اما با اختلاف قیمت 60 تومنی قطعا کیف آلومینیوم گزینه مقاوم تر و خیلی بهتریهKhansariha (8)
کیف پلاستیکی به قیمت 160 دیدم قطعا تا اولین ضربه مهمون من بود و پول بالای اون دادن یعنی پولتو دور بریزی وگرنه من خودم یه کیف دوربین نقشه برداری دارم که پلاستیکیه اما اون پلاستیک از نظر من از آلومینیوم محکمتره البته شایان ذکره که سوئیسیه!Khansariha (8)

دوستان باور بفرمایید اندازه گرفتن یه آکار خیلی راحته یا شایدم هیچکدوم از دوستان اینجا آکار ندارنKhansariha (226)
لول 71
طول کلی 116 با کفشک قنداق برای من

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-01-04 12:32 AM

(2018-01-03 10:05 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد آقا پیمان
والا سوالت یکم عجیبه
طول کلی اکار فکر کنم حدودا صدو ده بیست سانت طول لوله هفتاد و یک سانت اکار دو تیکه میشه نه سه تیکه حالا اگه شما میخوای اسلحه ت رو یه تیکه داخل هارد کیس بذاری طول صدو بیست و عرض بیست کفایت
اگه میخواس دو تیکه بالا پایین هم بذاری طول هشتاد و عرض سی باید کفایت کنه
یادم باشه امشب برم خونه برات اندازه ی هارد کیس خودمو اندازه میزنم میذارم برات

شاید سوالم رو بد گفتم
ابعاد قنداق، بچه قنداق، و لول خالی رو بصورت طول ، عرض و ارتفاع میخواستم
بعد از جستجوی فراوان یدونه آکار تو فروشگاه یافتم فردا کلا در اختیار من میذاره ابعادش رو برای دوستانی که مثل من لازم داشته باشن میذارمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2018-01-04 12:15 PM

با سلام
اینم اندازه های اکار و هارد کیسش

امیدوارم به درد بخوره

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/img]

[/img]

[/img]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-01-06 12:39 AM

از دوستان خیلی ممنونم
ابعاد تفنگ رو اندازه گرفتم طول قنداق 52 سانتی متر و عرضش در قسمت خزانه 7 و در قسمت پد قنداق 13 سانتی متر
طول لوله 71 سانتی متر و عرضش درقسمت خزانه 7 سانتی متر
طول بچه قنداق 26 و عرضش هم 5 سانتی متر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-01-08 12:17 AM

(2018-01-01 11:19 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان منتظر یاری سبزتان هستمKhansariha (8)
دوست عزیز، هاردکیس فابریک آکار بهترین گزینه برای شماست، فروشگاههای متعدد اینترنتی هم دارنش از جمله کمپو و هانت شاپ. اینم آکار من تو هارد کیس[PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS][تصویر: 790202610104003668ad71bba2551fa1.jpg][تصویر: dd32551eecd6fa6ffd29e92c76d72bcf.jpg]

Sent from my MI MAX using Tapatalk

قفل ماشه روی آکار - Akkar [تصویر: fcc19652ee320f84f7c1836df75ab80d.jpg][تصویر: cde7124d72489f635984fcff6c3f3940.jpg][تصویر: 62a7332b44c63d07494cae4d9e6edd5a.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2018-01-08 02:37 PM

سلام
دوست عزیز ضمن خوشامد گویی شما به بزرگترین وتخصصی ترن انجمن کشور
لطفا اول عکسهای مورد نظر برای ارسال رو ریسایز کرده وبعد اپلود کنید تا نت ضعیف و سیستمهای دوستان بتونه عکسارو براحتی قابل دیدن بکنه
با تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-01-12 02:45 PM

(2018-01-08 02:37 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز ضمن خوشامد گویی شما به بزرگترین وتخصصی ترن انجمن کشور
لطفا اول عکسهای مورد نظر برای ارسال رو ریسایز کرده وبعد اپلود کنید تا نت ضعیف و سیستمهای دوستان بتونه عکسارو براحتی قابل دیدن بکنه
با تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بله چشم، اینم کوچکترین سایزی که میشد. [تصویر: 73951f8e5f78b0953a2c645a0b7b9008.jpg][تصویر: 325d93f530ba8cc61d404f7810546913.jpg][تصویر: e6848a6bdc0e229c0806dc7ed4ee581d.jpg]

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2018-01-21 01:44 AM

اینم فیلمی از جازدن چوک های آکار... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezaahar - 2018-01-29 07:47 PM

سلام

الان خیلی وقته دنبال آکار سوار دو لول هستیم. پیدا نمیشه! ما تازه واردیم و هیچی از اسلحه سر در نمیاریم، تو وبسایت آکار یک مدل چرچیل رو دیدیم تصمیم داشتیم حتما اون رو بخریم:
Akkar Churchill 820 Silver
[تصویر: akkar-Churchill820.jpg]
اما بعد از کمی پرس و جو دیدم همون آکار قدیم رو آکبندش رو پیدا کنیم تو کارمون موفق شدیم. چه برسه به اون چرچیل 820 که من از خود آکار پرسیدم جواب دادند متاسفانه تو ایران موجود نیست!

حالا همه میگن فقط یک مدل آکار دو لول سوار ساخت ترکیه وارد ایران شده و باید دنبال اون باشیم. حالا اساتید راهنمایی می کنند این مدل کدومه و ما باید دنیال چی باشیم؟! یا اگه همون آکار دو لول بگیم کافیه؟!
ممنون.