شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-12-13 02:50 PM

(2017-12-13 01:56 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون اتفاقا از همین رنگش خیلی خوشم اومد تفنگ های زیادی دستم گرفتم اواع مدل های سیفسان و ترک رو هم دیدم اما ظاهر این خیلی خیلی بهتر بود
فقط میخوام بدم چوبش رو خش گیری کنن و یه حالت براق به خودش بگیره و کار محافظت رو هم بکنه درست مثل این (نمیدونم چی روش کار شده)
[تصویر: bs_rem_1100_lwt20_aa.jpg]

راستی همشهری خیلی مخلصیمKhansariha (48)
این عکس خیلی زیبا شده شبیه پارکتای قدیمی که روش لاک مخصوص میکشیدن شده ولی فکر نمیکنم بشه این مدلی انجامش داد ولی همینطور که دوستمون گفتن کیلر باکیفیت که شخصی انجام بده که کارش باشه خیلی در برابر خط و خش و اب بارون مقاوم میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-31 07:18 PM

خوب پست بنده میشد ادیتش کرد اما پاک کردن راحت تر بود!!!

دوستان ابعاد تفنگ رو میخوام اگه مقدوره تفنگ رو 3 تیکه کنین و ابعاد قسمت های مختلفشو بهم بدین میخوام بدم براش کیف بسازن اگه بصورت طول عرض ارتفاع باشه عالی میشه ممنونKhansariha (8)
با عرض پوزش چون صلاحیتم هنوز نیومده دسترسی به تفنگم ندارم زحمت افتاد گردن دوستانKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-12-31 08:16 PM

(2017-12-31 07:18 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ابعاد تفنگ رو میخوام اگه مقدوره تفنگ رو 3 تیکه کنین و ابعاد قسمت های مختلفشو بهم بدین میخوام بدم براش کیف بسازن اگه بصورت طول عرض ارتفاع باشه عالی میشه ممنونKhansariha (8)
با عرض پوزش چون صلاحیتم هنوز نیومده دسترسی به تفنگم ندارم زحمت افتاد گردن دوستانKhansariha (8)
با سلام تفنگتونم مبارک باشه شما چرا کیس خود اکار تهیه نمیکنید اینطوری خیلی راحت ترین و شاید هزینتونم کمتر بشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-31 10:25 PM

(2017-12-31 08:16 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-12-31 07:18 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام تفنگتونم مبارک باشه شما چرا کیس خود اکار تهیه نمیکنید اینطوری خیلی راحت ترین و شاید هزینتونم کمتر بشه

سلام خیلی ممنون راستش یه نمونه کیف پلاستیکی از نزدیک دیدم کیفیتش اصلا به دلم ننشست میخوام کیف چوبو چرم سفارش بدم موندگار باشه و شیک

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-01-01 11:19 PM

دوستان منتظر یاری سبزتان هستمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2018-01-02 10:35 AM

(2018-01-01 11:19 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جناب پیمان

به نظر بنده هم شما بهتره یه هارد کیس بگیری اگه نمونه های پلاستیکی ش رو نمیپسندی نمونه های قاب الومینیومی هم هست
و این نمونه ها بیشتر به کار میان چون شما با خیال راحت تو صندوق ماشین میذاری و نگران هارد کیس نیستی و به نسبت خودشون مقاوم هستن
ولی اگه نیت ساخت دارین تا حس نوستالژیک داشته باشه بهتره یه قاب بزرگ براش بسازین که اگه فردا روزی خواستین اسلحه تون رو عوض کنید بشه یه گلوله زن داخلش گذاشت

ولی من خودم هاردکیس پلاستیکی رو بیشتر میپسندم چون جلب توجه نمیکنه و شما میتونی اسلحه ت رو توش بذاری تو خیابون راه بری

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-01-02 11:13 AM

(2018-01-02 10:35 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-01-01 11:19 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جناب پیمان

به نظر بنده هم شما بهتره یه هارد کیس بگیری اگه نمونه های پلاستیکی ش رو نمیپسندی نمونه های قاب الومینیومی هم هست
و این نمونه ها بیشتر به کار میان چون شما با خیال راحت تو صندوق ماشین میذاری و نگران هارد کیس نیستی و به نسبت خودشون مقاوم هستن
ولی اگه نیت ساخت دارین تا حس نوستالژیک داشته باشه بهتره یه قاب بزرگ براش بسازین که اگه فردا روزی خواستین اسلحه تون رو عوض کنید بشه یه گلوله زن داخلش گذاشت

ولی من خودم هاردکیس پلاستیکی رو بیشتر میپسندم چون جلب توجه نمیکنه و شما میتونی اسلحه ت رو توش بذاری تو خیابون راه بری

از راهنماییتون خیلی ممنونم
راستش اول تو فکر کیف آلومینیوم بودم بعد زیبایی کیف چوب و چرم چشمم رو گرفت
اگه از نظر دوستان کارایی کیف آلومینیوم بیشتره همون رو سفارش میدم که البته باز هم نیازمند ابعاد اسلحه هستم و متاسفانه به تفنگ دسترسی ندارم فعلاKhansariha (226)
کماکان منتظرم دوستان منت بذارن ابعاد 3 تیکه تفنگ رو بهم بدن وگرنه باید برم دست به دامن رییس اسلحه مهمات بشم شاید اجازه داد لااقل ابعاد تفنگ رو اندازه بگیرمKhansariha (226)
جهت اطلاع دوستان هم قیمت کیف چرم با ابعاد 105*27 میشه حدود 400 تومن
اما کیف آلومینیوم رو با ابعاد 90*35 قیمت گرفتم میشه 260 تومن که البته سفارشی میسازن(کلا یه شرکت تو نت بگردین هست که کارش کیف آلومینیومه)
اینم نمونه عکس کیف آلومینیوم
[تصویر: %DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB...8%AF-8.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - BAHMANRAHIMI - 2018-01-02 11:49 AM

درود بر آقا پیمان عزیز، یکی از کارهای خیلی خوبی که هر دارنده سلاح باید انجام بده تهیه یک کیس از نوع سخت ( پی وی سی، چوب و چرم ، فلزی و...) برای نگهداری و حمل و نقل ایمن و مناسب سلاح هست ، ضمنا کیسهای پلاستیکی ( پی وی سی) با کیفیت خیلی خوب تا حدود قیمت 200 هزار تومان میتونید تهیه کنید که کارتون رو راه میندازه ، من حدود 6 سال هست که دارم از کیس پی وی سی استفاده میکنم و تا الان هم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم، برای اسلحه آکاری که قبلا داشتم یک هارد کیس آکار تهیه کرده بودم و چند بار زمان حمل و نقل سلاح جلوی ضربه به سلاح رو گرفت.من پیشنهاد میکنم زیاد وسواس بخرج ندهید و یک کیس پلاستیکی مرغوب تهیه کنید.
ارداتمند دوستان گرانقدر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2018-01-02 10:22 PM

(2018-01-02 11:49 AM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر آقا پیمان عزیز، یکی از کارهای خیلی خوبی که هر دارنده سلاح باید انجام بده تهیه یک کیس از نوع سخت ( پی وی سی، چوب و چرم ، فلزی و...) برای نگهداری و حمل و نقل ایمن و مناسب سلاح هست ، ضمنا کیسهای پلاستیکی ( پی وی سی) با کیفیت خیلی خوب تا حدود قیمت 200 هزار تومان میتونید تهیه کنید که کارتون رو راه میندازه ، من حدود 6 سال هست که دارم از کیس پی وی سی استفاده میکنم و تا الان هم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم، برای اسلحه آکاری که قبلا داشتم یک هارد کیس آکار تهیه کرده بودم و چند بار زمان حمل و نقل سلاح جلوی ضربه به سلاح رو گرفت.من پیشنهاد میکنم زیاد وسواس بخرج ندهید و یک کیس پلاستیکی مرغوب تهیه کنید.
ارداتمند دوستان گرانقدر

سلام فرمایشتون کامل صحیحه اما با اختلاف قیمت 60 تومنی قطعا کیف آلومینیوم گزینه مقاوم تر و خیلی بهتریهKhansariha (8)
کیف پلاستیکی به قیمت 160 دیدم قطعا تا اولین ضربه مهمون من بود و پول بالای اون دادن یعنی پولتو دور بریزی وگرنه من خودم یه کیف دوربین نقشه برداری دارم که پلاستیکیه اما اون پلاستیک از نظر من از آلومینیوم محکمتره البته شایان ذکره که سوئیسیه!Khansariha (8)

دوستان باور بفرمایید اندازه گرفتن یه آکار خیلی راحته یا شایدم هیچکدوم از دوستان اینجا آکار ندارنKhansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2018-01-03 10:05 AM

سلام مجدد آقا پیمان
والا سوالت یکم عجیبه
طول کلی اکار فکر کنم حدودا صدو ده بیست سانت طول لوله هفتاد و یک سانت اکار دو تیکه میشه نه سه تیکه حالا اگه شما میخوای اسلحه ت رو یه تیکه داخل هارد کیس بذاری طول صدو بیست و عرض بیست کفایت
اگه میخواس دو تیکه بالا پایین هم بذاری طول هشتاد و عرض سی باید کفایت کنه
یادم باشه امشب برم خونه برات اندازه ی هارد کیس خودمو اندازه میزنم میذارم برات