شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-03 05:34 PM

امروز یه قبضه آکار درحد خشک با ۵۰ تا شلیک معامله کردم به قیمت ۷۸۰۰
البته ۱۰۰ تومنم‌دادم فرستادن رنگ سیلر کیلر بزنن قنداقسو صاحب قبلیش روغن زیتون زده بود بهش بد نشده بود

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2017-12-03 06:31 PM

(2017-12-03 05:34 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ۱۰۰ تومنم‌دادم فرستادن رنگ سیلر کیلر بزنن قنداقسو صاحب قبلیش روغن زیتون زده بود بهش بد نشده بود

سلام Khansariha (8)
ان شاالله ماشش براتون بچکهKhansariha (8)
امافک کنم یه چندتومنی گرون خریدین،آکارخشک همین قیمتهKhansariha (8)
بهرحال مبارکتون باشه بخیروخوشی استفاده کنید.Khansariha (8)
باتوجه به قیمت ووضع حاکم بربازارسلاحهای شکاری بنظربنده بهترین گزینه اکارمیباشدKhansariha (214)
اگه خدابخواهدبنده هم بزودی به جمع اکارسواران میپیوندمKhansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-04 10:29 AM

(2017-12-03 06:31 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-12-03 05:34 PM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Khansariha (8)
ان شاالله ماشش براتون بچکهKhansariha (8)
امافک کنم یه چندتومنی گرون خریدین،آکارخشک همین قیمتهKhansariha (8)
بهرحال مبارکتون باشه بخیروخوشی استفاده کنید.Khansariha (8)
باتوجه به قیمت ووضع حاکم بربازارسلاحهای شکاری بنظربنده بهترین گزینه اکارمیباشدKhansariha (214)
اگه خدابخواهدبنده هم بزودی به جمع اکارسواران میپیوندمKhansariha (219)

حرف شما کاملا درسته اما برای همین تفنگ من 1 سال منتظر موندم فروشگاه هم آشنا بود والا گیرم نمیومدKhansariha (399)
تا من برم از ماشین کارت بیارم دیدم یکی امده میگه بدینش به من Khansariha (12) وقتی عرضه و تقاضا همخوانی نداره اینجوری میشه متاسفانه!!!Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-12-04 09:03 PM

مبارکه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-04 10:38 PM

(2017-12-04 09:03 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

خیلی ممنون قابل شمارو ندارهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-05 11:08 AM

دوستان توی سایت آکار رفتم دفترچه راهنمای دولول روهم رو دانلود کنم فقط برای دو سری دفترچه هست آکار ایران شبیه کدوم یکیه؟

Churchill O&U 206-205
[تصویر: A07763_OU_206_205_Akkar_KK_R4.jpg]

Churchill O&U 812-820-828-836
[تصویر: A13033_OU_800_Series_Churchill_KK_R2-1.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-12-05 08:18 PM

(2017-12-05 11:08 AM)payman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توی سایت آکار رفتم دفترچه راهنمای دولول روهم رو دانلود کنم فقط برای دو سری دفترچه هست آکار ایران شبیه کدوم یکیه؟

Churchill O&U 206-205
[تصویر: A07763_OU_206_205_Akkar_KK_R4.jpg]

Churchill O&U 812-820-828-836
[تصویر: A13033_OU_800_Series_Churchill_KK_R2-1.jpg]

شما باید مدلای ۲۰۵ و ۲۰۶ رو برسی کنی البته هرکدوم از این مدلا چند نوع تفنگ شکاری و ورزشی دارن که فرقهایی بام دارن مثل وزن رنگ وجنس کپ رنگ و مدل قنداق و طول لوله...... مدل تفنگ خود من churchill 206 engrave هست که بازم یه فرقایی با کاتالوگ اصلی داره مثلا ماشین کاریهای کنار کپ به سفارش ایران حذف شده وارم نخجیر زدن طرح چوب قنداق کمی متفاوت هست و اینکه قنداق بچه قنداق کیلر نخورده اینارم فکر میکنم ایران اینطوری سفارش داده تا کم هزینه تر تموم بشه و پول اضافه بره تو جیب کسی که واصه قرارداد رفته بوده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-13 12:00 PM

اینم عکس های آکار نازنین بنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رنگ قنداق آکار فابریک همینه یا این قنداق رنگ شده؟میخوام بدم خش گیریش کنن و رنگ و سیلر کیلر بزنن پیشنهاد خاصی در مورد رنگش اگه دارین ممنون میشمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - payman - 2017-12-13 01:56 PM

خیلی ممنون اتفاقا از همین رنگش خیلی خوشم اومد تفنگ های زیادی دستم گرفتم اواع مدل های سیفسان و ترک رو هم دیدم اما ظاهر این خیلی خیلی بهتر بود
فقط میخوام بدم چوبش رو خش گیری کنن و یه حالت براق به خودش بگیره و کار محافظت رو هم بکنه درست مثل این (نمیدونم چی روش کار شده)
[تصویر: bs_rem_1100_lwt20_aa.jpg]

راستی همشهری خیلی مخلصیمKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-12-13 02:25 PM

سلام،من پارسال تفنگ رو دادم دوستی برام بدون هزینه کیلر دوقلو زدند که در مقابل آب و خط و خش کمی مقاوم بشه،انصافا خوب بود اما امسال همون دوستم گفت کیلر دوقلو خیلی مرغوب تری که استقامت و شفافیت بیشتری داره به دستش رسیده،قرار شده تا چند روز آینده تفنگ رو بدم و کارشو بسازه.Khansariha (219)