شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahdibishe - 2017-09-05 12:03 PM

کسی پاسخگو نیست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-09-05 02:34 PM

سلام
درارسال 2174 خودتون گفتید که (( دیشب بودیم شکار )) خخخخ ما که علم غیب نداریم که شما کجا بودی
خیلی از خلافها ودورازجون شما خلاف کارها خودشون خودشون رو لو میدن با عکس سلفی با عکس یادگاری با بازگو کردن داستان خودشون پیش اطرافیان وبرملا شدن رازها و غیره
چندتا عکس از سلاحتون بگذارید
ایا فاصله ای که با سیبل دارید با فاصله شلیکتون روی اب یکی هست
یه سوال
شما عینکی هستید ؟
مشکل بینایی دارید ؟
اینا همش احتماله
انعکاس نور از آب هم میتونه دخیل باشه
چون میفرمایید به شلیک به سیبل مشکلی نداریدگفتم
چه درتیر اندازی وچه هرموضوع دیگری برای حل مشکل باید پارامترها وفاکتورهای موجود رو یکی یکی برررسی کرد
تیراندازی شما به سیبل که بی اشکاله وراضی کننده اما درشلیک به روی اب با اشکاله باید دید کدوم متغیر اثر خودشو گذاشته
تفنگ
نحوه گرفتن تفنگ
نحوه دید زدن شما
نحوه ماشه کشی
ایافشنگا یکیه ( برای سیبل وروی اب 7/5 تراپ زدید؟؟ )
انعکاس نور از اب به محیط وبه سمت شما
بینایی شما
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahdibishe - 2017-09-05 04:29 PM

(2017-09-05 02:34 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
درارسال 2174 خودتون گفتید که (( دیشب بودیم شکار )) خخخخ ما که علم غیب نداریم که شما کجا بودی
خیلی از خلافها ودورازجون شما خلاف کارها خودشون خودشون رو لو میدن با عکس سلفی با عکس یادگاری با بازگو کردن داستان خودشون پیش اطرافیان وبرملا شدن رازها و غیره
یه سوال
شما عینکی هستید ؟
مشکل بینایی دارید ؟
اینا همش احتماله
چه درتیر اندازی وچه هرموضوع دیگری برای حل مشکل باید پارامترها وفاکتورهای موجود رو یکی یکی برررسی کرد
تیراندازی شما به سیبل که بی اشکاله وراضی کننده اما درشلیک به روی اب با اشکاله باید دید کدوم متغیر اثر خودشو گذاشته
تفنگ
نحوه گرفتن تفنگ
نحوه دید زدن شما
نحوه ماشه کشی
بینایی شما
سلام
الآن اینجا فصل شکار شروع شده و به نیت تست اصلحه به شکارگاه رفتم چون جای مناسب دیگه ای برای تست نبود.
خیر فاصله بیشتر بود
چشمم کاملا سالمه و مشکلی ندارم
من دوباره سلاح رو تست کردم و لول بالا هیچ مشکلی نداشت ودقیق روی آب میزنه فقط لول پایینم مشکل داره
اون پترن رو هم که مشاهده کردید توسط دوستم که چپ دست هستن شلیک شده
درکل سه نفر که شکارچی حرفه ای بودن امتحان کردن و هرسه بار پایین زد
چند بار توسط چندتا از شکارچی و تیر انداز های حرفه ای منطقه مون تست شده پس تیر انداز مشکلی نداره
هر بار با یک نوع فشنگ تست شده
درضمن سلاح رو به تعمیرگاه بردم و گفتن هیچ مشکلی نداره
عکس تفنگو هم در اسرع وقت میفرستم
کاملا گیج شدم
به نظر من یکبار دیگه سلاح رو تست کنم و به یک نتیجه قطعی برسم
شما راهنمایی کنید که چجوری تست کنم و چه کاری انجام بدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-09-05 08:49 PM

اگر فاصله سیبل با اونجایی که به اب شلیک کردید زیاد تفاوت داشته باشه طبیعیه هرچه فاصله بیشتر بشه پرتابه ها سرعتشون کمتر ونتیجتا افتشون بیشتر میشه
بعضی از اکار ها وبخصوص شاهینها که مونتاژایران هستن لول پایینشون ته میکشه وبا لول بالا همخوانی نداره
شاهین خودم رو به همین دلیل مگسکش رو برداشتم ویه دونه پیچ کوچولو جاش گذاشتم که با این کار تیرانداز( من یا هرکس) دیگر بخواد مگسک رو بزاره مثلا زیر هدف باید لول رو کمی بیاره بالاتر وبا این کار ته کشیدن لول پایین حل میشه
اگر فقط لول پایینتون مشکل داره وته میکشه این مورد رو امتحان کنید ویا اینکه فسفری پلاستیکی مگسک رو از داخل مگسک خارج کنید وهدف رو از دایره مگسک دید بزنید
سلاح شما اکاره یا شاهین ؟؟
حدسم شاهینه
چندتا عکس از لول سلاح بگذارید ممنونم
واما در مورد تست 4 تا سیبل 76*76 رو اماده کنید ودر فاصله 36/5 متری دوبار بالول بالا و دو بار با لول پایین با فشنگ یکسان وهمون چوک دو و سه خط خودش شلیک کنید واما مهمتر از اینا اینکه حتما دست وسلاحتون تکیه گاه داشته باشه تا لرزش به حداقل یا صفر برسه
ونحوه نشانه گیریتون رو با تغییر لولها تغییر ندید
مثلا نوک مگسک زیر خال سیاه برای هردو لول یا نوک مگسک وسط خال سیاه برای هردو لول
من برای تراپ زمانی شلیکهام با هردولول موفق هست که مگسک رو بزارم روی بشقاب ودیگه بشقاب رو نبینم اون موقع با کشیدم ماشه بشقاب پودر میشه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-09-05 10:20 PM

سلامKhansariha (8)،بنده 1پترن اسلحه شما که دوست چپ دستتون(مثل خودم) شلیک کردن رو دیدم،قبلا هم عرض کردم و الان صرفا برای یاد آوری عرض میکنم،داخل آب گمراه کنندست،چون ته کشیدن لول پایین هر چند اندک با چوک باز تر دست به دست هم میدن و نتیجه نا امید کننده میشه و فکر میکنید خیلی پایین زده.Khansariha (172)
شما علاوه بر اجرای فرمایشات جناب آسمان که واجب هم هست معلوم میکنه ایراد از کجاست و چقدره،یک بار دیگه به آب شلیک کن اما اینبار جای چوکهارو عوض کن،حتما نظرت نسبت به الان خیلی تغییر میکنه.Khansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2017-09-06 05:48 PM

(2017-09-05 04:29 PM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-09-05 02:34 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال
شما عینکی هستید ؟
مشکل بینایی دارید ؟
اینا همش احتماله
تفنگ
نحوه گرفتن تفنگ
نحوه دید زدن شما
نحوه ماشه کشی
بینایی شما
سلام
الآن اینجا فصل شکار شروع شده و به نیت تست اصلحه به شکارگاه رفتم چون جای مناسب دیگه ای برای تست نبود.
خیر فاصله بیشتر بود
چشمم کاملا سالمه و مشکلی ندارم
من دوباره سلاح رو تست کردم و لول بالا هیچ مشکلی نداشت ودقیق روی آب میزنه فقط لول پایینم مشکل داره
اون پترن رو هم که مشاهده کردید توسط دوستم که چپ دست هستن شلیک شده
درکل سه نفر که شکارچی حرفه ای بودن امتحان کردن و هرسه بار پایین زد
چند بار توسط چندتا از شکارچی و تیر انداز های حرفه ای منطقه مون تست شده پس تیر انداز مشکلی نداره
هر بار با یک نوع فشنگ تست شده
درضمن سلاح رو به تعمیرگاه بردم و گفتن هیچ مشکلی نداره
عکس تفنگو هم در اسرع وقت میفرستم
کاملا گیج شدم
به نظر من یکبار دیگه سلاح رو تست کنم و به یک نتیجه قطعی برسم
شما راهنمایی کنید که چجوری تست کنم و چه کاری انجام بدم

سلام خدمت همه دوستانKhansariha (8) به نظر من شما باید این عیب رو با پیدا کردن چوک مناسب برای لول پایین حل کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2017-10-04 09:47 AM

سلام، به نظر میرسه دیگه نمیشه عکسی ارسال کرد درسته؟ همه رفتن تلگرام مدیر گروه شدن و اینجا رو ول کردن عایا؟ [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD]

Sent from my MI MAX using Tapatalk

اینم یه تست عکس از آکار خودم که ببینیم میاد یا نه... [تصویر: 377d2ddebd66c5b7f0e3fc269b501a46.jpg]

(2017-10-04 09:47 AM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، به نظر میرسه دیگه نمیشه عکسی ارسال کرد درسته؟ همه رفتن تلگرام مدیر گروه شدن و اینجا رو ول کردن عایا؟ [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD] [FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD]

اینم یه تست عکس از آکار خودم که ببینیم میاد یا نه... [تصویر: 377d2ddebd66c5b7f0e3fc269b501a46.jpg]

گویا مشگل حل شد.
#آکار
#دولول_آکار
#akkar
#shotgun

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - calboy - 2017-10-05 06:07 PM

دوستان دو لول سوار اکار رو هنوز از سمت حکومت واگذار می کنن یا برچیده شده؟؟؟یکی از دوستان ارتشیم گفت انگار این سیستم برچیده شده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-10-05 09:52 PM

سلام،دوستتون درست فرمودند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahdibishe - 2017-10-07 11:40 AM

سلام من بعد از چندبار تست تفنگم به این نتیجه رسیدم که بفروشم و یک نخجیر 2 سری یک بگیرم و یه pcp - یا یکم پول بزارم سرش و خود آکارو بگیرم...این ته کشیدن لول پایینش داستانه.اگه مگسکم عوض کنم ته کشیدن لول پایین حل بشه اونوقت لول بالا بالا میزنه . تنها راهی ک میمونه اینه که بدم تعمیرگاه درستش کنن و هزینش زیاده و باید زاج بشه که هیچوقت مثل اولش نمیشه
نر شما اینه ک نخجیر و pcp بگیرم یه خود آکارو بگیرم