شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-08-26 09:58 PM

(2017-08-26 11:31 AM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوکی ممنون
اون چوک های شماره دو و سه که چند سانت از لول بیرون میزنه فرقی با این چوک هایی که داخل لوله هستن داره؟؟

مقداری به برد وبقول معروف به ذهر ساچمه ها افزوده میشه و شاید پترن جمعتری به نمایش بگذارند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2017-08-28 07:40 AM

دوستان اگه عکسی از دستکش آکار دارند قرار بدند جایی دیدم بسیار زیباست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-08-28 10:35 PM

شما که دیدیش عکسش رو بگذاربد
که چشم ماهم روشن بشه از جمالش خخخخخ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2017-08-30 06:06 PM

آکار کاراتای _ پمپ اکشن
[تصویر: ca4i_zz8.11.jpg]
[تصویر: xf08_o-trap-2015321162040-.jpg]
[تصویر: s3p_o-karatay-camo-2014414141820-.png.jpg]
[تصویر: wt2_normal.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahdibishe - 2017-08-31 11:45 AM

سلام
دیشب بودیم شکار لول پایین تفنگمو تست کردم سه تا شلیک کردم روی آب با فشنگ تراپ 7/5 حدودا یه متر پایین میزنه ولی الگوی پخشش واقعا خوبه
قبلا هم روی سیبل تست کرده بودم با ساچمه 5 پایین زده بود
این مشکل از چیه؟ واقعا دارم دیوانه میشم چوکشم شماره 3
اگه ممکنه راهنماییم کنید
ممنونKhansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahsavar - 2017-08-31 03:41 PM

(2017-08-31 11:45 AM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دیشب بودیم شکار لول پایین تفنگمو تست کردم سه تا شلیک کردم روی آب با فشنگ تراپ 7/5 حدودا یه متر پایین میزنه ولی الگوی پخشش واقعا خوبه
اگه ممکنه راهنماییم کنید
ممنونKhansariha (226)
قنداق با بدن شما پروف نیست . البته اگه از فشنگ ترک استفاده کنید مشکل تا حدود زیادی بهتر میشه . با فشنگ عقاب پایین میزنه . با شاهین کمی بهتر از عقاب میزنه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-08-31 10:28 PM

(2017-08-31 11:45 AM)mahdibishe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه ممکنه راهنماییم کنید
ممنونKhansariha (226)

سلام،کلا رو اب گول میزنه و به خصوص چوک باز تر به نظر خیلی پایین میاد،البته تفنگ من هم که در بدترین حالت حدودا 15سانت اختلاف پترن دو لول داره هم با چوک 3 و لول پایین، رو اب خیلی پایین تر از لول بالا با چوک 2 میزنه.واسه همین من از داخل کومه به آب فقط با چوک 2لول بالا تیر میندازم اما هوا زنیم با لول پایین بهتره.
همین فشنگ تراپ که فرمودی واسه پترن جواب میده،شما دو تا پترن با دو تا لول تفنگ بگیر تا مشخص بشه با تفنگت چند چندی.الان فقط بی دلیل افکار و اعصابت مشغول میشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-09-01 08:57 PM

سلام
اگه ممکنه راهنماییم کنید
ممنونKhansariha (226)

سلام
به نظر خودتون این تاریخ واین فصل ایا وقت مناسبی برای شکار هست ؟
ایا این چنین کارهایی یکی از دلایل انقراض نسل پرندگان وپستانداران نبود؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2017-09-02 07:26 AM

(2017-08-31 10:28 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه ممکنه راهنماییم کنید
ممنونKhansariha (226)

سلام،کلا رو اب گول میزنه و به خصوص چوک باز تر به نظر خیلی پایین میاد،البته تفنگ من هم که در بدترین حالت حدودا 15سانت اختلاف پترن دو لول داره هم با چوک 3 و لول پایین، رو اب خیلی پایین تر از لول بالا با چوک 2 میزنه.واسه همین من از داخل کومه به آب فقط با چوک 2لول بالا تیر میندازم اما هوا زنیم با لول پایین بهتره.
همین فشنگ تراپ که فرمودی واسه پترن جواب میده،شما دو تا پترن با دو تا لول تفنگ بگیر تا مشخص بشه با تفنگت چند چندی.الان فقط بی دلیل افکار و اعصابت مشغول میشه.

سلام
دقیقا منم با حرف جناب کومان موافقم
شما باید یه پترن اصولی از اسلحه تون بگیرید
فقط یه سوال چوک سه به ازای هرمتر سه سانت تقریبا باز میشه
حداقل فاصله ای که میتونی نزدیک بشی به شکار سی متره
یعنی پترنت نود سانت باز میشه اونم با ساچمه هفت
انتظار نداری که با برخورد یک یا دوتا ساچمه هفت پرنده ای بیوفته ؟؟
چرا چوک یک و دو رو استفاده نمیکنی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahdibishe - 2017-09-02 01:41 PM

سلام
ممنون از راهنمایی هاتون.
1- قنداقو تست کردیم کاملا اندازه و مناسب خودمه
2-مشکل من اینه که روی آب خییلی پایین میزنه روی سیبل خوب میزنه---- اینم بگم که رفیقم که چپ دسته روی آب خوب و دقیق میزنه و من راست دست هستم و با شلیک من روی سیبل هم تا حدودی پایین میزنه
3-بخاطر تست سلاح رفتم نه برای شکار پرنده
البته دیروز دوتا پترن حدودا تو فاصله 35 متری با فشنگ تراپ با شلیک دوستم که چپ دسته گرفتم
دیگه فشنگ نداشتم که خودمم بزنم.رو آب خودم زدم خیییلی پایین میزنه هم لول باللا هم پایین حتی برادرم هم شلیک کرد که راست دست هستن
این هم نا گفته نماند که تسمه یا رو مرز رولی لوله تفنگ انگار یخورده کجه و محل اتصالش به لوله انگار جای جوش داره و احتمالا باز کردست-
نظرتونو بگید ممنون میشم
-------
لول بالا چوک 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لول پایین چوک 3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ببخشید پترن لول پایین رو اشتباه فرستادم
اصلاح میکنم
لول پایین چوک 3
[تصویر: photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB...%DB%B2.jpg]

[تصویر: photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB...%DB%B2.jpg]

نمیدونم چرا هرکاری میکنم دیگه لینک عکسو نمایش نمیده