شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-06-25 03:14 PM

آهان پس هنوز تحویل نگرفتین . فقط فاکتور خرید رو انجام دادین؟؟ نگفتن کی تحویل بهتون میدن؟؟
سال گذشته که بود . اگر از وارداتی سال قبل باشه همراهش چوک هم هستKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-25 03:17 PM

چرا گرفتم
ولی پیاده بودم و از جایی که میخواستم بیام نخواستم دستم باشه.
اچار چوک داره ولی چوک نداره.دیگه اگه یارو بالا کشیده نمیدونم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-06-25 05:17 PM

(2012-06-25 03:17 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا گرفتم
ولی پیاده بودم و از جایی که میخواستم بیام نخواستم دستم باشه.
اچار چوک داره ولی چوک نداره.دیگه اگه یارو بالا کشیده نمیدونم.

به همراه آکار یه آچار چوک و 2 تا چوک ارائه میشه که اون 2 تا چوک همیشه روی لوله ها بسته شده .

ببین اگه سر لوله بسته نشده برو و ازش بخواه تا بهت بده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-27 01:03 PM

(2012-06-25 05:17 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-25 03:17 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به همراه آکار یه آچار چوک و 2 تا چوک ارائه میشه که اون 2 تا چوک همیشه روی لوله ها بسته شده .

ببین اگه سر لوله بسته نشده برو و ازش بخواه تا بهت بده
مرسی aghajoon
دیروز آوردمش و چک کردم که دیدم 2تا چوک روی لوله بسته بودن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-28 09:53 PM

دوستان چوک های آکار که توی جعبه طلقی هستن اصلیه؟
از اونا که توی جعبه مشکی هستن پیدا میشه؟
برای آوردن چوک از ترکیه که مشکلی نیست؟ممنوع نیست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-06-28 10:19 PM

اینطوری که قبلا دوستان گفتند نمایندگی های این سایت در استان های مختلف چوک اصلی آکار دارند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکسی که یکی از دوستان در ارسال 923 این صفحه گذاشته کاملا مشخص که چوک اصلی و با کیفیت :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: akkar_choke_mc3.jpg]

چوکهای دیگه را فکر نمیکنم که اصلی باشند.
برای آوردن چوک از ترکیه هم فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه ، مگه چوک چیه ؟؟ چند تا تیکه لوله که رزوه شده !!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2012-07-01 08:45 AM

آقا احمد تفنگ آکار حرف نداره پدرم یه دونشو خریده من هم باهاش تیراندازی کردم هم خوش دسته هم کارآمد خلاصه تفنگ خوبیه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aminabdoli - 2012-07-18 02:24 PM

سلام .. دوستان عزیز
یکی از دوستان به من خرید آکار رویهم و پیشنهاد کرده و گفته برات سهمیه پیدا کردم
به من گفتن که تفنگ ساده 2030000 اما اگه بند و لوازم جانبی بخوای 300 بیشتر میشه .
در وحله اول این تفنگ آکاره یا شاهین ؟
بعد به نظر شما 300 اضافه و بدم یا نه ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2012-07-18 03:49 PM

(2012-07-18 02:24 PM)aminabdoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .. دوستان عزیز
یکی از دوستان به من خرید آکار رویهم و پیشنهاد کرده و گفته برات سهمیه پیدا کردم
به من گفتن که تفنگ ساده 2030000 اما اگه بند و لوازم جانبی بخوای 300 بیشتر میشه .
در وحله اول این تفنگ آکاره یا شاهین ؟
بعد به نظر شما 300 اضافه و بدم یا نه ؟

مطمئنا اکار شاهینه .ولی دوست عزیز اگر 500هم خواست بده وسلاح رو بگیر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2012-07-18 05:49 PM

چوک آکار ۶ تایی ۸۰۰۰۰ تومان . آدرس:تهران بهار جنوبی برج بهار.پلاک ۲۹۷. 09190080045و ۰۹۱۹۰۰۷۰۰۴۵