شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shahsavar - 2017-01-12 04:07 PM

(2017-01-12 03:30 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی ازدوستان قصدخریداکار داره ،اکار صفر باهارد کیس 8تومن که با618شمارش شروع میشد،یکی دیگه درحدصفر سالم بدون خط وخش 7700که شمارش 618نداشت ولی زیرکوپ اکار به لاتین حک شده بود،میخواستم بدونم نظرتون چیه؟
آکار خشک داخل کارتن سمت ما ۷۷۰۰ تا ۷۸۰۰ موجوده ، گرون داره میگه

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-01-12 04:28 PM

سلام،چالوس هم 8 میگن،به نظره من بخاطر 300 تومن روزه شک دار نگیرید،هم 618،هم اکبند بودن.من اکار که تو سند ترکیه خورده باشه و با 618 شروع نشه ندیدم.(شاید باشه).
زیر کپ که تماما اکار نوشته.
راستی هارد کیس رو جدا تهیه کرده بودن دیگه؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Raka - 2017-01-12 07:05 PM

(2017-01-04 01:16 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کجا سفارش دادید اگه خرید اینترنتی بی خیال چون واقعاً کیفیت= صفر به نظرم برای خرید این گونه لوازم حضوری خیلی خوبه یا می بینید کیفیتش خرابه یا تو لول بسته نمیشه

جناب فرجی بنده این چوکها رو به پیشنهاده دوست عزیزم جنابcolt از مشهد سفارش دادم و به دستم رسید چوک اکسترنال اصل آکار75000ت باچوکهای تو سایت آکار چک کردم مو نمیزنه در اولین فرصت یه پترنی ازش میگیرم به دوستان اطلاع میدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - haamidreza - 2017-01-12 08:46 PM

(2017-01-12 03:30 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی ازدوستان قصدخریداکار داره ،اکار صفر باهارد کیس 8تومن که با618شمارش شروع میشد،یکی دیگه درحدصفر سالم بدون خط وخش 7700که شمارش 618نداشت ولی زیرکوپ اکار به لاتین حک شده بود،میخواستم بدونم نظرتون چیه؟

سلام جناب باربد عزیز
قیمت همون هاردکیس اکار نوع اصلی ش حدودا پونصد تومن هست
البته چند مدل داره هارد کیس هاش این هارد کیس های اشغالش رو میدن دویست
هردوتا اسلحه اکار اصله
عدد بعد هشت هرکدوم بزگتر بود اسلحه ش جدید تره
6182
جدیدتر از
6180
است

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-01-12 09:43 PM

سلام،گویا یکی از اسلحه ها 618نداره.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-01-13 07:35 AM

اونی که اعداد اولش 618 داشته وصفر بوده اکار اصله واونیکه درحد صفره و 618 نداشته اما زیر کپش اکار حک شده شک نکن که شاهینه مثل سلاح خودم که با عدد صفر شروع میشن والبته گرون گفته قیمت شاهین کارکرده بستگی به تمییزیش 6-6/5 باید باشه
احساس میکنم قیمتهاش کمی بالاست اما اگر قصد خریدش رو داشتید دست رو اکار اصل بذارید
شاهین دست دوم رو گرون گفته
اگر نمیتونید از جای دیگه سلاح تهیه کنید اکار اصل رو بتونید با 7/5 -7 بخرید عالیه
پیشاپیش مبارکه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-01-13 08:12 AM

دوست عزیز الان فصل مناسبی برای خرید تفنگ نیست شما یه دو ماه صبر کن بعد اقدام به خرید بکنید که قیمتها پایین تر میان شما همین الان هم تفنگ بخرید عملا هیچ استفاده ای از تفنگ نمیتونید داشته باشین چون مراحل صلاحیت و جواز همون یه ۳ ماهی میکشه پس بهتر هستش تحمل کنید فروردین ماه بهترین وقت خرید تفنگ هستش و مطمعن باش همین فروشنده از خداش ۵۰۰ پایینتر بده تا پولش برای ۶ماه دیگه نخوابه تا فصل شکار برسه آکار صفر هم همیشه با کمی گشتن پیدا میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - SHEKAR - 2017-01-13 04:21 PM

با سلام خدمت اساتید.یه سوال دارم والبته میدونم که جای مطرح کردنش اینجا نیست ولی چون تایپیکی درموردش نبود اینجا میپرسم
من یه دولول تسوار ترک دارم به نام kirici silah البته روی لولش این رو نوشته .کوپش هم از فولاده و المینیوم نیست و لولش هم مگنم هست از اساتید اگر کسی از این تفنگ اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه. با تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2017-01-13 06:13 PM

(2017-01-13 04:21 PM)SHEKAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید.یه سوال دارم والبته میدونم که جای مطرح کردنش اینجا نیست ولی چون تایپیکی درموردش نبود اینجا میپرسم
من یه دولول تسوار ترک دارم به نام kirici silah البته روی لولش این رو نوشته .کوپش هم از فولاده و المینیوم نیست و لولش هم مگنم هست از اساتید اگر کسی از این تفنگ اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه. با تشکر
سلام دوست عزیز.فکر کنم تو تاپیک مشاوره اسلحه ساچمه زنی اساتید بتونن جواب سوالتونو بدن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-01-13 09:27 PM

این عکسها مال شاهین بنده ست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.