شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-01-03 04:15 PM

(2017-01-03 01:14 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-03 12:20 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو یک شلیک بلند کرده تو یکی به چپ زده !!!!!!! قضیه چیه داداش؟؟؟

در ضمن فشنگ ایرانی شانسیه یهو یکیش خوبه پترنش عالی میشه و یکیشم افتضاحه.تو 35 متر باید بیش از اینا جمع بزنه آها یادم رفت چوک هات 2 خط و 3 خط با فشنگ فابریک خوب زده دستپر رو چیکار میکنه ایول
فشنگ شاهینم پنجاه پنجاس خخخخخخخخخخخخخ

برو خودت فشنگ پر کن بزن نتیجه فرق میکنهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

میرلوحوی جان کلا از فشنگ شاهین راضی نبودم امسال.هر کدومشو که باز کردم باروت۱.۸۵ تا ۱.۹۰ بود و ساچمه ۳۲ گرم.در حالی که رو کارتنش نوشته بود ۳۴ گرمی.با فشنگ فابریک اصلا نتونستم امسال چیزی بزنم.حتی تو شکارگاه اقا سینا رو دیدم بهشم گفتم که اصلا نمیتونم بزنم.خلاصه اینکه همشونو خالی کردم دوباره ریلود کردم که نتیجه خوب بود.
(2017-01-03 12:52 PM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-03 12:20 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چحوری بگم.یعنی تا اونجای که امکان داشت گردمنمو دراز کردم سمت جلو و به سمت کپ
چون قد من کوتاهه(۱۷۰) قنداق برام بلنده به خاطر همین چند بار سرمو جابه جا کردم تا بهترین حالتو پیدا کنم
به سمت چپ متمایل بودن دلیل بر بلندی قنداق هست

داداش اگه جاي گونه ت روي تفنگ ثابت نباشه تفنگ يك جا رو نميزنه
يك هفتاد تقريبا ميانگين جامعه ست پس كوتاه نيست
يه كفش قنداق بكير بنداز رو اسلحه ت جاي گونه ت رو مشخص ميكنه بعد استخون گونه ت رو بذار روي قنداق ببين اگه مگسك رو نميبيني زيرش پارچه بذار ارتفاع گونه ت رو با گذاشتن پارچه زير كفش قنداق درست كن
دست اخر هميشه يك جور نشونه بگير
انقدر تفنگ رو بكش يه شونه بيار پايين تا ملكه ي ذهنت بشه
به هيچ وجه فكر كوتاه كردن قنداق رو نكن كه ميزني فاتحه ش رو ميخوني

این جا به جایی به خاطر این بود که تا بهترین حالت گونه گذاری رو پیدا کنم که نتیجه این شد
کفش قنداق گرفتم و با مگسک مشکلی ندارم و راحت میبینمش
خودم نمیخوام کوتاهش کنم به یکی از دوستان گفتم اینکارو بکنه ولی باید برم تهران تا این کارو بکنه.شاید بعضی از دوستان بشناسن.قبلا تو سایت شکاربان بودن به اسم اقا مسعود.

(2017-01-03 01:12 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-03 12:20 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چحوری بگم.یعنی تا اونجای که امکان داشت گردمنمو دراز کردم سمت جلو و به سمت کپ
چون قد من کوتاهه(۱۷۰) قنداق برام بلنده به خاطر همین چند بار سرمو جابه جا کردم تا بهترین حالتو پیدا کنم
به سمت چپ متمایل بودن دلیل بر بلندی قنداق هست

شما اگر بهترين نتيجه رو ميخواي بگيري حتما بده يك قنداق جديد به اندازه خودت برات بسازن. حتما يك قنداق ساز خوب هم پيدا كن. بعدش برو با تفنگت حال كن

درسته.با این قنداق کلا استرس دارم و از نظر روانی خیلی اثر میذاره.همش موقع تیر اندازی به شکار حواسم میره به گونه گذاری
قنداق جدید بسازن یا خود قنداق فابریکو بدم درست کنن؟
راستی قنداق چوبی اکار موجوده؟اگه هست چنده حدودا؟

مهرداد جان بنظر من درست کردن قنداق بزار واصه مرحله اخر اول بک جلسه با تفنگ خودت برو تراپ و دقیق همون طور که با اون ۵تیر نشونه میگرفتی بزن ببین قنداق گونت میزنه یا نه و بعد یه چنتا پترن بگیر درست نه برای اینکه ببینی پخش ساچمه چطورهستش بلکه ببین کجارو میزنی چطور میزنی بعد با خود جناب ابش وند هم فکری کن عکس بزار دوستان راهنمایی میکنن بعد با هم فکری دوستان یه تغییراتی روی قنداق بده البته خودت نه یه کسی که کار بلد باشه بعدش اکه بدلت نچسبید میدی برات درست میکنن سعی کن با تفنگت جور بشی و زیاد حساسیت نشون ندی یکی از دوستان یادم نیست چند پست قبل گفتن در مورد فشنگ که زیاد حساسیت نشون ندین دقیقا با ایشون موافقم چون کسایی رو دیدم که خیلی سالها پیش از من تفنگ دارن و بقدری خودشون درگیر اصلاح قنداق و فشنگ کردن که دیگه شکار فراموش شده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2017-01-03 08:57 PM

سینا جان اتفاقا همونجور که با ۵تیر نشونه میگرفتم زدم اونجوری خوب میزنم نسبتا ولی خود اقای ابشوند گفت که باید قنداقتو بدیم فیت بدنت کنن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2017-01-03 09:04 PM

(2017-01-03 08:57 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا جان اتفاقا همونجور که با ۵تیر نشونه میگرفتم زدم اونجوری خوب میزنم نسبتا ولی خود اقای ابشوند گفت که باید قنداقتو بدیم فیت بدنت کنن

خوب پس علی اقا که دیگه استادن حتما اشنا هم دارن با ایشون هماهنگ باش منم تو همون دو جلسه تراپ ازش خیلی چیزا یاد گرفتم فقط یادت باشه بگی قنداق شکاری برات درستش کنن نه تراپ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-01-03 09:55 PM

فکر کنم جناب شهسوار قبلا عکس قنداق طرح استتار اکار گذاشته بودن،تو نت هم دیدم قشنگه،670 ت.از اکار سواران کسی امتحان کرده؟؟،لق و لوق نمیزنه؟جنسش چوبه یا کامپوزیت؟واسه تنوع و حفاظت از قنداق اصلی جالبه.
اگر کامپوزیت باشه بند رو کجای دلم بزارم.کفشک ببندم که دیگه نمای استتارش خرابه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2017-01-03 11:27 PM

(2017-01-03 09:55 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم جناب شهسوار قبلا عکس قنداق طرح استتار اکار گذاشته بودن،تو نت هم دیدم قشنگه،670 ت.از اکار سواران کسی امتحان کرده؟؟،لق و لوق نمیزنه؟جنسش چوبه یا کامپوزیت؟واسه تنوع و حفاظت از قنداق اصلی جالبه.

من از نزديك ديدم قنداق هاي قشنگ و محكميه. جنسش كامپوزيته. هم زنگ استتار داره هم رنگ مشكي. روي كار هم خوب نصب ميشه و سر جاش محكم ميشينه.
اما نظر من اين هست كه كسي كه قنداق خود اسلحه براش مناسب نيست اين قنداق كامپوزيت هم جز پول حروم كردن كار ديگه اي انجام نميده من خودم ٢ سال با قنداق خود آكار سر كردم اما از روزي كه قنداق ساختم و براي خودم پروو شده تازه فهميدم كه آكار چيكارست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2017-01-03 11:33 PM

تشکر،پس جنس رو شما تایید میکنید،احتمالا تفنگ سبک تر بشه،قنداق برای من راحته و چفت و جور،طرحشو دیدم که نیزاره به سرم زد با طبیعت شمال ست کنم،خخخ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Raka - 2017-01-04 01:08 PM

(2017-01-03 11:27 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-03 09:55 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از نزديك ديدم قنداق هاي قشنگ و محكميه. جنسش كامپوزيته. هم زنگ استتار داره هم رنگ مشكي. روي كار هم خوب نصب ميشه و سر جاش محكم ميشينه.
اما نظر من اين هست كه كسي كه قنداق خود اسلحه براش مناسب نيست اين قنداق كامپوزيت هم جز پول حروم كردن كار ديگه اي انجام نميده من خودم ٢ سال با قنداق خود آكار سر كردم اما از روزي كه قنداق ساختم و براي خودم پروو شده تازه فهميدم كه آكار چيكارست

باتشکر از جنابcolt چوکهای اکسترنال وسفارش دادم ولی رنگ سیاهش تموم شده بود رنگ استیل سفارش دادمKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2017-01-04 01:16 PM

از کجا سفارش دادید اگه خرید اینترنتی بی خیال چون واقعاً کیفیت= صفر به نظرم برای خرید این گونه لوازم حضوری خیلی خوبه یا می بینید کیفیتش خرابه یا تو لول بسته نمیشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2017-01-11 09:23 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
با استفاده از جلاسنج 2 تومنی و پولیش با دستمال کاغذی کپ اکار رو میشه برق انداخت وچرک و لکه های سیاه رو برداشت
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - barbud - 2017-01-12 03:30 PM

سلام یکی ازدوستان قصدخریداکار داره ،اکار صفر باهارد کیس 8تومن که با618شمارش شروع میشد،یکی دیگه درحدصفر سالم بدون خط وخش 7700که شمارش 618نداشت ولی زیرکوپ اکار به لاتین حک شده بود،میخواستم بدونم نظرتون چیه؟