شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-06-10 08:13 PM

(2012-06-10 08:08 PM)heahea نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آکار تک ماشه رویهم با پوکه پرون یکی سراغ داره 3 تومن .نو و دولتی البته شاید شاهین باشه ندیدم.نظر دوستان چیه؟

عالی. اگه نخواستی خبرم کن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezashirali - 2012-06-10 11:13 PM

قیمت حدودی آکار دست دوم (تمیز و کاملا سالم) حدودا چقدر هست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-06-11 05:58 AM

سلام آقاي شيرالي،اگه انصاف داشته باشن 4 در غير اينصورت تا 5.5 هم ميگن كه قيمت 5.5 را خودم در حدود 20 روز پيش قيمت گرفتم ولي اسلحش آك بود و فروش آزاد. در كل براي آكار بين اين دو قيمته و هيچ اسلحه ايي را نميشه قيمت مشخص داد و همه چيز به فروشنده و خريدار بستگي داره.مثلا يه دولول روس بغل دوماشه كه مربوط به سهميه 87 بود و بسيار هم تميز بود خريدار تا 7 هم حاضر بود بخره ولي نظر فروشنده چيز ديگه ايي بود.يا اينكه يه دولول روس روهم دو ماشه تا 9 هم قيمت خورد البته قبل از قانون جواز دار كردن سلاحهاي بي جواز

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-25 02:22 PM

آقا بلاخره به لطف خدا رفتم امروز آکار گرفتم . Khansariha (219)
خوشبختانه شاهین نیست و الکی نا امیدم کرده بودن که دیگه اصلا آکار گیر نمیاد،شایدم این برا قدیم بوده.
از تمامی دوستان بابت راهنمایی ها و مطالب آموزنده ای که برای من و امثالم که آماتوریم قرار میدن ممنونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-06-25 02:32 PM

مبارک باشه . دولتی گرفتی یا آزاد ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-25 02:40 PM

مرسی دوست عزیز
دولتی گرفتم 2333450تومن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-06-25 02:47 PM

کدوم استان ؟ سلاح دولتی دیگه ای هم اومده بود ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-25 02:52 PM

خوزستان
نمیدونم واسطه برام گرفته،جزییاتش رو نمیدونم.حتی اگه از استانی دیگه گرفته هم نمیدونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-06-25 02:57 PM

مبارک باشه از کدوم مغازه؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-25 03:07 PM

گفتم که جزییات رو نمیدونم
آکار توی جعبش چوک همراهش هست یا جدیدا ندارن دیگه؟