شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-18 09:14 AM

سلام به همگی دوستان بخصوص اسمان عزیز در داخل کاتالوگ شرکت اکار نوشته شده که میشه از فشنگ فولادی استفاده کرد به شرط اینکه از چوک ۶ ۵ و ۴ استفاده بشه (اگه دوستان یادشون باشه فشنگ کام من خریده بودم و عکس گذاشتم روی خود جعبه فشنگم تذکر داده بود که با چوک ۴ یا ۵ زده بشه ) و در مورد مورد فشنگ باید بگم بله از شماره ۲ بزرگ تر تذکر داده شده که با چوک ۳ یا باز تر زده بشه ولی در مورد اینکه از چوک فول استفاده نشه من مطلبی در داخل کاتالوگ ندیدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2016-09-18 09:22 AM

(2016-09-18 08:09 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز ضمن خوشامدگویی
مطالب شمارو خوندم درمورد دومطلب سوال دارم
در چه منبعی اینارو دیدید ممنون میشم توضیح بدید
چون زدن ساچمه های فولادی با اکار به عقیده بنده سلاح وصاحبش رو جر خواهد داد
وگفتن این مطلب که میشه با اکار فلان سال ساچمه فولادی زد مسولیت داره چراکه یکی بیاد این مطالب رو بخونه وبی تحقیق قبول کنه
فاجعه رخ میده ومدیونی داره
وچرا نباید از چوک فول استفاده کرد ( این بند رو خودم تا حدودی قبول دارم و همیشه برام جای سوال بود که چرا شرکت اکار چوک فول همراه سلاح نفرستاده وچرا اومده حداکثر تنگی چوک رو 2 خط انتخاب کرده نه فول )
بند 4 رو هم قبول ندارم به عقیده بنده میشه از شماره 1 تا مثلا 9 رو با چوک فول ویا حداقل 2 خط زد بدون مشکل وفشار برای سلاح وصاحبش
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ﺳﻼﻡ و ﻋﺮﺽ اﺩﺏ. ﺗﻤﺎﻡ اﻳﻦ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﻣﺴﺘﻘﻴﻤﺎ اﺯ ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ 2016 ﺁﻛﺎﺭ ﭼﺮﭼﻴﻞ 205 و 206 ﺧﺪﻣﺘﺘﻮﻥ ﻋﺮﺽ ﻛﺮﺩﻡ. اﻻﻧﻢ ﺿﻤﻴﻤﻪ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺮﺷﻮﺭ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻣﻼﺣﻆﻪ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ. ﻓﻘﻄ ﻳﻪ ﻣﻂﻠﺐ ﻋﺮﺽ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺻﻔﺤﻪ 5 اﻳﻦ ﺑﺮﺷﻮﺭ ﺯﻳﺮ ﻗﺴﻤﺖ Ammuation (ﻣﻬﻤﺎﺕ) ﺯﺩﻩ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻛﺎﺭﻫﺎ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﻪ ﺷﻠﻴﻚ ﺳﺎﭼﻤﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﻫﺴﺘﻦ, ﭼﻮﻥ اﻳﻦ ﻛﺎﺗﺎﻟﻮﮒ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﻭﺭﮊﻥ 2016 ﻫﺴﺖ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﺠﺎ ﻧﮕﻔﺘﻪ اﺯ ﭼﻪ ﺳﺮﻱ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﻴﺸﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﻥ ﺯﺩ. ﻣﻦ ﺗﻮ ﺧﻮﺩ ﻭﺏ ﺳﺎﻳﺘﺶ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2012 ﺭﻭ. ﺟﻤﻊ ﺑﻨﺪﻱ ﺷﺨﺼﻲ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﻳﺮاﻥ ﭼﻪ ﺳﺮﻱ اﻭﻝ, ﭼﻪ ﺩﻭﻡ و ﭼﻪ ﺳﻮﻡ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺧﺘﺸﻮﻥ ﻗﺒﻞ 2012 ﻫﺴﺖ و ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺳﺎﭼﻤﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﺑﺰﻧﻦ. ﻣﻦ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﻴﮕﺮﺩﻡ و ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺮاﺗﻮﻥ اﻳﻦ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ 2012 و اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﺕ ﺭﻭ ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻢ. اﺭاﺩﺕ

ﺁﻗﺎ اﻳﻦ ﻧﺰاﺷﺖ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ ﺑﺎ ﻓﺮﻣﺖ PDF ﺭﻭ ﺿﻤﻴﻤﻪ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﻪ!!!
(2016-09-18 09:00 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،به سوالات جناب اسمان که استاد بنده هستند یک سوال هم من اضافه کنم که جواب شما باعث یاد گیری ما بشه.در تحقیقات و مطالعاتتون به توصیه یا تذکری در مورد چوک اکسترنال بر نخوردید؟چون دوستانی که استفاده کردن اکثرا ناراضی بودن .
به دلیل وجود فاصله عرضی و عدم وجود تکیه گاه از کنار،بعد از چند شلیک شل میشن و خطر ساز.تغییر با ارزشی هم در پترن ایجاد نمیکردند.
ضمنا در مورد بند 4 توصیه امنیتی بوده؟شاید تجربه ای برای کارایی و پترن بهتر باشه.
باز هم تشکر از شما که اطلاعاتتون رو به اشتراک میذارید.
ﺳﻼﻡ, ﻧﻪ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻟﻖ ﺷﺪﻧﺶ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﻭﻟﻲ 2 ﻧﻮﻉ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺩاﺭﻥ ﻛﻪ ﻳﻜﻲ 10 و ﺩﻳﮕﺮﻱ 5 ﺳﺎﻧﺖ ﻫﺴﺖ و 5 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻓﻴﻜﺲ ﭼﻮﻙ ﺳﻴﻠﻨﺪﺭﻩ! ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻮﻙ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﺵ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ و ﺧﻮﺩﺵ ﭼﻮﻙ ﺛﺎﺑﺖ ﺳﻴﻠﻨﺪﺭ (6 ﻧﺎﭺ) ﺩاﺭﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻣﻴﻔﺮﻭﺷﻦ اﻳﻨﻂﻮﺭ ﻧﻴﺴﺖ. ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻛﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﻟﻮﻟﻬﺎﻱ اﺿﺎﻓﻲ ﻣﻜﺎﻓﺎﺕ ﻫﺴﺖ و ﻣﻨﻊ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺩاﺭﻩ, اﮔﺮ ﺑﺨﻮاﺩ ﭼﻨﻴﻦ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﺑﺎﻋﺚ ﺻﺪﻣﻪ ﺩﻳﺪﻥ ﻟﻮﻝ و ﻣﺤﻞ ﺭﺯﻭﻩ ﻫﺎ ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻛﻪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﺸﻪ. اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻨﺪﻩ 25 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻫﻢ ﺩﻳﺪﻥ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻟﻮﻝ 5 ﺗﻴﺮﻫﺎﻱ ﺭﻣﻴﻨﮕﺘﻮﻥ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﻭﻟﻲ ﻧﭙﺮﺳﻴﺪﻡ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﻛﻪ ﻟﻖ ﻣﻴﺸﻦ ﻳﺎ ﻧﻪ!
(2016-09-18 09:22 AM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-18 08:09 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وگفتن این مطلب که میشه با اکار فلان سال ساچمه فولادی زد مسولیت داره چراکه یکی بیاد این مطالب رو بخونه وبی تحقیق قبول کنه
وچرا نباید از چوک فول استفاده کرد ( این بند رو خودم تا حدودی قبول دارم و همیشه برام جای سوال بود که چرا شرکت اکار چوک فول همراه سلاح نفرستاده وچرا اومده حداکثر تنگی چوک رو 2 خط انتخاب کرده نه فول )
بند 4 رو هم قبول ندارم به عقیده بنده میشه از شماره 1 تا مثلا 9 رو با چوک فول ویا حداقل 2 خط زد بدون مشکل وفشار برای سلاح وصاحبش
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ﺳﻼﻡ و ﻋﺮﺽ اﺩﺏ. ﺗﻤﺎﻡ اﻳﻦ ﻣﻂﺎﻟﺐ ﻣﺴﺘﻘﻴﻤﺎ اﺯ ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ 2016 ﺁﻛﺎﺭ ﭼﺮﭼﻴﻞ 205 و 206 ﺧﺪﻣﺘﺘﻮﻥ ﻋﺮﺽ ﻛﺮﺩﻡ. اﻻﻧﻢ ﺿﻤﻴﻤﻪ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺮﺷﻮﺭ ﺭﻭ ﻛﻪ ﻣﻼﺣﻆﻪ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ. ﻓﻘﻄ ﻳﻪ ﻣﻂﻠﺐ ﻋﺮﺽ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺻﻔﺤﻪ 5 اﻳﻦ ﺑﺮﺷﻮﺭ ﺯﻳﺮ ﻗﺴﻤﺖ Ammuation (ﻣﻬﻤﺎﺕ) ﺯﺩﻩ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻛﺎﺭﻫﺎ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﻪ ﺷﻠﻴﻚ ﺳﺎﭼﻤﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﻫﺴﺘﻦ, ﭼﻮﻥ اﻳﻦ ﻛﺎﺗﺎﻟﻮﮒ ﺁﺧﺮﻳﻦ ﻭﺭﮊﻥ 2016 ﻫﺴﺖ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﺠﺎ ﻧﮕﻔﺘﻪ اﺯ ﭼﻪ ﺳﺮﻱ ﺳﺎﺧﺖ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﻣﻴﺸﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﻥ ﺯﺩ. ﻣﻦ ﺗﻮ ﺧﻮﺩ ﻭﺏ ﺳﺎﻳﺘﺶ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺗﺎﺭﻳﺦ 2012 ﺭﻭ. ﺟﻤﻊ ﺑﻨﺪﻱ ﺷﺨﺼﻲ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻛﺎﺭﻫﺎﻱ اﻳﺮاﻥ ﭼﻪ ﺳﺮﻱ اﻭﻝ, ﭼﻪ ﺩﻭﻡ و ﭼﻪ ﺳﻮﻡ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺧﺘﺸﻮﻥ ﻗﺒﻞ 2012 ﻫﺴﺖ و ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺳﺎﭼﻤﻪ اﺳﺘﻴﻞ ﺑﺰﻧﻦ. ﻣﻦ ﺣﺘﻤﺎ ﻣﻴﮕﺮﺩﻡ و ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺮاﺗﻮﻥ اﻳﻦ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ 2012 و اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﺕ ﺭﻭ ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻢ. اﺭاﺩﺕ

(2016-09-18 09:00 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،به سوالات جناب اسمان که استاد بنده هستند یک سوال هم من اضافه کنم که جواب شما باعث یاد گیری ما بشه.در تحقیقات و مطالعاتتون به توصیه یا تذکری در مورد چوک اکسترنال بر نخوردید؟چون دوستانی که استفاده کردن اکثرا ناراضی بودن .
به دلیل وجود فاصله عرضی و عدم وجود تکیه گاه از کنار،بعد از چند شلیک شل میشن و خطر ساز.تغییر با ارزشی هم در پترن ایجاد نمیکردند.
ضمنا در مورد بند 4 توصیه امنیتی بوده؟شاید تجربه ای برای کارایی و پترن بهتر باشه.
باز هم تشکر از شما که اطلاعاتتون رو به اشتراک میذارید.
ﺳﻼﻡ, ﻧﻪ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻟﻖ ﺷﺪﻧﺶ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﻭﻟﻲ 2 ﻧﻮﻉ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺩاﺭﻥ ﻛﻪ ﻳﻜﻲ 10 و ﺩﻳﮕﺮﻱ 5 ﺳﺎﻧﺖ ﻫﺴﺖ و 5 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻓﻴﻜﺲ ﭼﻮﻙ ﺳﻴﻠﻨﺪﺭﻩ! ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻮﻙ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﺵ ﻧﻤﻴﺨﻮﺭﻩ و ﺧﻮﺩﺵ ﭼﻮﻙ ﺛﺎﺑﺖ ﺳﻴﻠﻨﺪﺭ (6 ﻧﺎﭺ) ﺩاﺭﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻴﻜﻪ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻣﻴﻔﺮﻭﺷﻦ اﻳﻨﻂﻮﺭ ﻧﻴﺴﺖ. ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ ﻛﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﻟﻮﻟﻬﺎﻱ اﺿﺎﻓﻲ ﻣﻜﺎﻓﺎﺕ ﻫﺴﺖ و ﻣﻨﻊ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺩاﺭﻩ, اﮔﺮ ﺑﺨﻮاﺩ ﭼﻨﻴﻦ ﭼﻴﺰاﻳﻲ ﺑﺎﻋﺚ ﺻﺪﻣﻪ ﺩﻳﺪﻥ ﻟﻮﻝ و ﻣﺤﻞ ﺭﺯﻭﻩ ﻫﺎ ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻛﻪ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﺸﻪ. اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻨﺪﻩ 25 ﺳﺎﻧﺘﻲ ﻫﻢ ﺩﻳﺪﻥ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻟﻮﻝ 5 ﺗﻴﺮﻫﺎﻱ ﺭﻣﻴﻨﮕﺘﻮﻥ اﺿﺎﻓﻪ ﻛﺮﺩﻥ ﻭﻟﻲ ﻧﭙﺮﺳﻴﺪﻡ ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﻛﻪ ﻟﻖ ﻣﻴﺸﻦ ﻳﺎ ﻧﻪ!
ﻋﺰﻳﺰاﻥ, ﻣﻦ اﺯ ﺻﻔﺤﻪ 5 ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ ﻋﻜﺲ ﮔﺮﻓﺘﻢ و اﻳﻨﺠﺎ ﻣﻴﺰاﺭﻡ ﺑﺮاﺗﻮﻥ. ﺭﻭﻱ ﻛﻠﻤﺎﺕ اﺳﺘﻴﻞ ﺭﻭ ﻫﻢ.ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﻫﺎﻳﻼﺕ ﻛﺮﺩﻡ. ﻫﻤﻮﻧﻂﻮﺭ ﻛﻪ ﻣﻼﺣﻆﻪ ﻣﻴﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ ﻧﻮﺷﻪ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺁﻛﺎﺭﻫﺎ ﻣﭻ ﻫﺴﺘﻦ ﺑﺎ ﺳﺎﭼﻤﻪ ﻫﺎﻱ اﺳﺘﻴﻞ
All AKKAR shotguns will accomodate steel shot.

اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﺯﻡ ﻋﺮﺽ ﻣﻴﻜﻨﻢ, اﻳﻦ ﺷﺎﻣﻞ ﺳﻼﺣﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺗﻮ اﻳﺮاﻥ اﻭﻣﺪﻩ و ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﻣﺎﻟﻪ ﻗﺒﻞ اﺯ 2012 ﻫﺴﺖ ﻧﻤﻴﺸﻪ. [تصویر: 7e466029d8503a2b681ee6b92718ceb8.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-18 09:36 AM

(2016-09-18 09:22 AM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله طبق گفته دوست عزیزمون دوستان میتونن کاتالوگ از سایت شرکت اکار به راحتی دانلود کنن و دوستان اگه میخوان سال ساخت تفنگشون بدونن از همون صفحه یه ایمیل با شماره سریال تفنگ بفرستن که اقای پلات جوابشون سریع میده تفنگ خود من تولید ۲۰۱۳ هستش فقط دوست عزیز اگه امکانش هست قسمتی که گفته از فول چوک برای اکار استفاده نشه یه عکس بزارین ممنون میشم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-18 01:22 PM

الان که کاتالوگ نگاه کردم در مورد تفنگ های مدل ۲۰۶ از تمام چوک ها میشه استفاده کرد البته با فشنگ هایی که ساچمه سربی دارن پس با خیال راحت از چوک فول استفاده بشه ولی ولی ولی اگه از فشنگ با ساچمه فولادی استفاده میکنید شماره فشنگ ۲ و بزرگتر باید از چوک ۳ و کشادتر استفاده شود و از نیم چوک تنگ تر اصلا استفاده نشود ...درباره فشنگ هم گفته با تمام تفنگ های اکار میتونید از فشنگ با ساچمه فولادی استفاده بکنید با توجه به اینکه از نیم چوک تنگتر مثل چوک فول و اکسترا فول استفاده نشود..و در اخر اینکه پیشنهاد داده میشود که از فشنگ با گرم بالا استفاده نکنید ( یعنی اینکه فشنگ مگنوم شلیک نکنید)فشنگ مگنوم تعطیل خود شرکت داره میگه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2016-09-18 03:44 PM

(2016-09-18 01:22 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان که کاتالوگ نگاه کردم در مورد تفنگ های مدل ۲۰۶ از تمام چوک ها میشه استفاده کرد البته با فشنگ هایی که ساچمه سربی دارن پس با خیال راحت از چوک فول استفاده بشه ولی ولی ولی اگه از فشنگ با ساچمه فولادی استفاده میکنید شماره فشنگ ۲ و بزرگتر باید از چوک ۳ و کشادتر استفاده شود و از نیم چوک تنگ تر اصلا استفاده نشود ...درباره فشنگ هم گفته با تمام تفنگ های اکار میتونید از فشنگ با ساچمه فولادی استفاده بکنید با توجه به اینکه از نیم چوک تنگتر مثل چوک فول و اکسترا فول استفاده نشود..و در اخر اینکه پیشنهاد داده میشود که از فشنگ با گرم بالا استفاده نکنید ( یعنی اینکه فشنگ مگنوم شلیک نکنید)فشنگ مگنوم تعطیل خود شرکت داره میگه
ﻣﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ 4 ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺧﻮﺩﻡ, اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﺎ اﻧﺪاﺧﺘﻢ, اﻭﻥ ﻣﻂﻠﺐ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺎﭼﻤﻪ ﻫﺎﻱ اﺳﺘﻴﻞ ﺻﺪﻕ ﻣﻴﻜﻨﻪ. ﻳﺎﺩﻡ ﻣﻴﺎﺩ ﺗﻮ ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺁﻛﺎﺭ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺟﻌﺒﻪ اﺵ ﻫﺴﺖ (ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﻣﺎﻟﻪ ﺳﺎﻝ 1390 ﻫﺴﺖ) ﻧﻮﺷﺘﻪ اﺯ ﻓﻮﻝ ﭼﻮﻙ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﺸﻪ. ﻗﻂﻌﺎ ﻏﻴﺮ اﺯ ﻣﻦ ﺩﻳﮕﺮاﻥ ﻫﻢ ﺩاﺭﻥ اﻳﻦ ﺩﻓﺘﺮﭼﻪ و ﻣﻴﺸﻪ ﺑﻬﺶ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﺮﺩ.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Kamikami - 2016-09-18 04:58 PM

(2016-09-18 06:48 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
مبارک باشه انشا الله به خوشی استفاده کنی Khansariha (8)Khansariha (8)
ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ اﺯ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ :blush:

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-18 08:10 PM

(2016-09-18 03:44 PM)Kamikami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-18 01:22 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﻣﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ 4 ﻣﻂﺎﻟﺐ ﺧﻮﺩﻡ, اﺳﺘﻴﻞ ﺷﺎﺕ ﺭﻭ ﺟﺎ اﻧﺪاﺧﺘﻢ, اﻭﻥ ﻣﻂﻠﺐ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺎﭼﻤﻪ ﻫﺎﻱ اﺳﺘﻴﻞ ﺻﺪﻕ ﻣﻴﻜﻨﻪ. ﻳﺎﺩﻡ ﻣﻴﺎﺩ ﺗﻮ ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺁﻛﺎﺭ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺟﻌﺒﻪ اﺵ ﻫﺴﺖ (ﻣﺎﻝ ﻣﻦ ﻣﺎﻟﻪ ﺳﺎﻝ 1390 ﻫﺴﺖ) ﻧﻮﺷﺘﻪ اﺯ ﻓﻮﻝ ﭼﻮﻙ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﺸﻪ. ﻗﻂﻌﺎ ﻏﻴﺮ اﺯ ﻣﻦ ﺩﻳﮕﺮاﻥ ﻫﻢ ﺩاﺭﻥ اﻳﻦ ﺩﻓﺘﺮﭼﻪ و ﻣﻴﺸﻪ ﺑﻬﺶ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﺮﺩ.

ببخشید در کاتالوگ شما نوشته شده که از چوک فول کلا برای تمامی فشنگ ها استفاده نشه یا فقط برای فشنگ استیل استفاده نکنیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-09-18 09:30 PM

آقا این قدر بحث فشنگ استیل میکنین که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟ !!!!! زهر و برد استیل که کمتر از سربه و سرب هم که تو ایران ممنوع نیست.چرا آدم روزه شک دار بگیره و تفنگو به خطر بندازه.
اینجا که اروپا و آمریکا نیست غاز و اردک فراوون باشه.فشنگ استیل هم که به ندرت گیر میاد.Khansariha (226)

فشنگ مگنوم هم با اکار موردی نداره چون خزانه 12.76 هست ولی خب فشنگ مگنوم کاربردش کمه.من یکی که نیاز نمیدونمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-18 10:32 PM

(2016-09-18 09:30 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا این قدر بحث فشنگ استیل میکنین که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟ !!!!! زهر و برد استیل که کمتر از سربه و سرب هم که تو ایران ممنوع نیست.چرا آدم روزه شک دار بگیره و تفنگو به خطر بندازه.
اینجا که اروپا و آمریکا نیست غاز و اردک فراوون باشه.فشنگ استیل هم که به ندرت گیر میاد.Khansariha (226)

فشنگ مگنوم هم با اکار موردی نداره چون خزانه 12.76 هست ولی خب فشنگ مگنوم کاربردش کمه.من یکی که نیاز نمیدونمKhansariha (8)

بله میرلوحی جان حق با شماست ولی جالب اینجاست با اینکه اکار خزانش ۷۶ هست ولی خود سازنده گفته که سفارش میکنیم استفاده نکنید در نوع خودش جالبه یه چیزی زده که استفاده نشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - barbud - 2016-09-19 10:30 PM

سلام توی مغازه یه تفنگ که دوطرف کپ علامت ونوشته نخجیربود وروی خزانه نوشته آکارداشت فروشنده به عنوان آکاراصل وباقیمت آکارمیفروخت مگه ایناشاهین نیستن وقیمتشم کمترالبته ابتدای شماره اسلحه618داشت