شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ars - 2016-09-14 11:13 AM

(2016-08-20 08:35 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-20 07:18 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-19 01:08 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-18 09:31 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای شارپز تفنگتون مبارک باشه
میشه لطف کنید از کپ یا همون پیشونی تفنگ عکس بذارید؟دقیقا از محل خروج سوزن
[تصویر: 171b75141fcebc818afa7f00281b08a4.jpg][تصویر: e63df95ad95ebaaae11af829a3a0fc51.jpg]

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

نه دوست عزیز من هرکسی که دیدم بد چند بار استفاده باز کرده گذاشته کنار شما پول اون بدین اسناپگپ و چنتا روغن خوب برای تفنگ بگیرید مابقی بدین فشنگ بد حالشوببرین ولی اگه تونستی یه سری ۵تایی چوک اکار اصل پیدا کردین بخرید دوست عزیز این کیس همراه تفنگ بود یا اینکه جدا گانه خرید کردین
سپاس گذادم نه خیر کیسو داشتم از تفنگ قبلی.

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

سلام دوست عزیز
بابت تفنگ تبریک میگم ان شااله حالشو ببری.
میخواستم بپرسم که کیسو از کجا تهیه کردید؟اگرامکان داره اسم فروشگاه با تلفن ومبلغ رو ذکر بفرمایید.
متشکرم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - huntersad - 2016-09-16 07:31 PM

سلام خدمت دوستان
سوالی داشتم ایا دولول اکار بهترین برند ترک هست؟ یا بهتر از اکار هم هست؟ قصد خرید یه دولول ترک و دارم ممنون میشم راهنمایی کنین تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-09-16 07:57 PM

از اکار خوب تر هم هست سلاح های متفاوتی وجود داره مثل کرال،جیفسان،اسکار،یلدیز و... خوشبختانه برای هر یک از این سلاح ها تو سایت تاپیک هست اونارو بخون بعد عیار دستت بیاد ببین کدوم دوست داری کدوم برات کارسازه و یه اماری از قیمت اسلحه بگیر بعد درباره اسلحه ای که انتخاب کردی با دوستان مشورت بکن اول از همه یه سری به تاپیک دولول یلدیز بزن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-16 08:19 PM

دوست عزیز از اکار بهتر هست مارک سارسیلماز هوگلو یلدیز ولی مدلهایی که بهتر هستن تو ایران نیست در ایران مدلهایی که میشه خرید تقریبا هم سطح هستن حالا شاید یکی کمی بالاتر ویا بروز تر باشن یکی شاید بهتر باشه ولی تکنولوژی قدیمی تر داشته باشه یکی خوب تره ولی چوک نمیخوره باید ببینید با شرایط شما کدوم سازگارتر هستش سارسیلماز (اپولو) هوگلو یلدیز آکار هر کدوم نسبت به هم یکمی بالا پایین دارن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - huntersad - 2016-09-16 09:17 PM

تشکر از دوستان عزیز راستش من دولول بقل تورانلار داشتم خیلی راضی بودم ولی متاسفانه اواخر سال پیش دزدیدنش... واسه همین خیلی سردرگمم یه تفنگی بگیرم دیگه عوضش نکنم در تاپیکهایی که برای سلاحهایی که گفتین رفتم ولی از همه ی سلاحها تعریف شده واسه همین گفتم کسانی که با این سلاحها کار کردن بهتر بتونن راهنماییم کنن زیبایی سلاح زیاد برام مهم نیست ساچمه زنی و مقاومت لوله برام در اولویته قیمتهای تفنگهای موجود ترک هم فکر نکنم بیشتر از 6/7 تومن باشه بازم تشکر فراوان از شما دوستان

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-16 09:27 PM

(2016-09-16 09:17 PM)huntersad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از دوستان عزیز راستش من دولول بقل تورانلار داشتم خیلی راضی بودم ولی متاسفانه اواخر سال پیش دزدیدنش... واسه همین خیلی سردرگمم یه تفنگی بگیرم دیگه عوضش نکنم در تاپیکهایی که برای سلاحهایی که گفتین رفتم ولی از همه ی سلاحها تعریف شده واسه همین گفتم کسانی که با این سلاحها کار کردن بهتر بتونن راهنماییم کنن زیبایی سلاح زیاد برام مهم نیست ساچمه زنی و مقاومت لوله برام در اولویته قیمتهای تفنگهای موجود ترک هم فکر نکنم بیشتر از 6/7 تومن باشه بازم تشکر فراوان از شما دوستان

شما اگه مبلقی که میخواین هزینه کنید بگین دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-09-16 09:50 PM

به فرمایش اقا سینا،برندهای معتبر ترک موجود در بازار ایران هر کدوم کمی بالا پایین دارن.کنار از اختلافات فنی و سلیقه ای ،یکی از امتیازات اکار فراوانی خودش و قطعاتشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - huntersad - 2016-09-17 12:49 AM

تشکر از دوستان گرامی ...خدمت سینا جان که هزینه ای که میتونم کنم 6..6/5 هست .منم تعریف اکارو خیلی شنیدم ولی شخصا به دولولهای دو ماشه ارادت خاصی دارم و جدیدا شنیدم سلاحهای چیفسان خوب از اب در نمیاد و الگوی پخش جالبی ندارن...بخاطر همین از دوماشه بودنشم گذشتم امیدوارم بتونم با کمک دوستان بهترین انتخاب و بکنم تشکر Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-09-17 04:04 AM

(2016-09-17 12:49 AM)huntersad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از دوستان گرامی ...خدمت سینا جان که هزینه ای که میتونم کنم 6..6/5 هست .منم تعریف اکارو خیلی شنیدم ولی شخصا به دولولهای دو ماشه ارادت خاصی دارم و جدیدا شنیدم سلاحهای چیفسان خوب از اب در نمیاد و الگوی پخش جالبی ندارن...بخاطر همین از دوماشه بودنشم گذشتم امیدوارم بتونم با کمک دوستان بهترین انتخاب و بکنم تشکر Khansariha (8)

خوب پس شما بگرد با قیمت ۶/۵ یه اکار دست دوم خیلی تمیز میتونید بخرید خوبی دست دوم اینکه میتونی تست کنی تا مطمعن بشی که لوله پایین مشکلی از نظر پایین زدن نداشته باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-09-17 01:24 PM

سلام،امروز اکار صفر چالوس 8 میلیون قیمت دادند.