شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-09-10 01:35 PM

پست شماره 241 صفحه 25 این تاپیک که کاربرAGHAJON عزیز گذاشتن واقعا قابل تامله.4 سال پیش برادر این حقیر یه بایکال کپ سفید خریداری کرد آکبند هم بود ولی اگه به یه ناشی هم نشون میدادی میفهمید که روس نیست.البته به قیمت فروخت وازش راضی نبودKhansariha (226)

ولی قربون جنس اصلی برم که الان داریم باهاش حال میکنیم.هر گردی گردو نیستKhansariha (8)
من یکی پترن اکارو به بایکال رویهم ترجیح میدمKhansariha (8)

پست 241 صفحه 25 یادتون نره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2016-09-10 02:58 PM

جنس اصل که جای حرف نمیزاره و خیال ادم راحت میکنه. ی پترن دقیق بهمون برسونید. ممنونیم. لول بالای اکار بسیار عالی میزنه و من به این موضوع اعتقاد دارم ولی لول پایینش زیاد در موردش حرف زده شده و دیگه چیز جالبی نیست دوباره صحبت کنیم. بایکالم از گفتهای خارج از تجربه و تخصص که بیشتر برا جانبداری از تفنگشونه یا برا مزاح رد بشیم تفنگ خوبیه و با موقعیت فعلی مملکت ما و تفنگهای موجود تو بازار سوژه خوبی برا خریده. من از تفنگم هر جوری کار کشیدم (ولی تا محدوده تحمل کمرشکنها) و هیچ موردی براش پیش نیومده.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-09-10 04:15 PM

واقعا فرمایش شما درسته که فرمودید دیگه در مورد لول پایین اکار بحث نشه بهتره،منکه از بس شنیدم وسواس گرفتم تا یه فرصت پیش میاد پترن میگیرم که نکنه ایراد داره و من تا حالا نفهمیدم.چند روز پیش بیکار بودم با فشنگ تراپ از حدودا 36 متر به کاغذ 100*70 با لول پایین شلیک کردم و پترنش خوب بود،بعد با لول بالا چوک 2به همون پترن شلیک کردم،پترن شلوغ تر شد و انقدر جمع پترنها دامنه عمودی کمی داشت که امکان نداره لولی پرت زده باشه. کیفیت سیبل در حد انجمن نبود اما عکسش رو برای اقا سینا فرستادم دیدم ایشون فرمودند پارسال بیشتر با لول پایین وچوک 4 شکار زدن.
شاید هم بعضی سری هاشون مشکل دارن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2016-09-10 04:40 PM

ولی دوستان بایکال سوار کم لطفی کردن و چندتا پترن از سلاحشون نگذاشتن

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-09-10 05:19 PM

[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

این اون عکسه که عرض کردم ،فقط دعوام نکنین سیبل و پترن اصولی نبود. هدفم بررسی همپوشانی دولول برای خودم در اون لحظه بود ،گفتم بد نیست شما هم ببینید لذا اینجا قرار دادم،ببخشید کیفیت نداره ،چون کاغذ تا شده بود تمام اثرات ساچمه ها واضح نیست.اما حدودا قابل تشخیصه که کجاهارو زدم و دامنه پخش عمودی چقدره.اون سوراخ بزرگهای پایین هم برای بادی و اونطرفه کاغذه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - federal - 2016-09-10 06:07 PM

سلام به همه دوستان،این دولول آکار هم برا خودش حکایتی داره هر کسی نظرخودشو داره/آکارمنم لول پایینش خوب میزنه ولی بالایی یکم بالا میندازه که من لول پایینو کردم سرتیربرا فواصل نزدیک ولول بالایی هم کردم پس تیر برا فاصله های دورترکه افت ساچمه رو جبران کنه درکل ازش راضیم.بدرودKhansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2016-09-10 10:43 PM

(2016-09-10 04:40 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی دوستان بایکال سوار کم لطفی کردن و چندتا پترن از سلاحشون نگذاشتن

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

سلام و عرض پوزش؛من قول پترن دادم ولی خداوکیلی فرصت نشد و وقتی وقتم ازاد شد تفنگم دم دستم نبود ولی در اولیننننننننن فرصت بروی چشمم. اطاعت امر دوستان.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - omidajloo - 2016-09-11 04:32 PM

سلام دوستان من قصد خريد آكار دارم نو يا دسته دوم خيلي تميز ميشه بگيد از كجا بايد تهيه كنم؟ لطفا حدود قيمت رو هم بفرماييد. ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-09-11 04:55 PM

سلام،اولا عرض کنم با توجه به اختلاف قیمت کم ،بین نو و دست دوم تمیز بهتره نو بخری که خیال راحته.
قیمت اکار اکبند حدودا 7500.قیمت دقیق به یکسری ریزه کاریها ارتباط داره که در لحظه تعیین میشه.اگر تهران تشریف دارید از فروشگاههای مجاز اسلحه فروشی خیابان فردوسی پیگیر بشید احتمالا به نتیجه میرسید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - omidajloo - 2016-09-11 07:01 PM

بله تهران هستم. اگر شماره تماس از اين فروشگاه ها داريد لطفا براي من بفرستيد ممنون ميشم.