شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-19 11:18 PM

سلام دوستان راجب افزاینده لول آکار نگفتین بگیرم خوبه کارایی داره یا نه؟

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-08-20 06:50 AM

سلام،دقیقا یادم نیست کدوم یک از عزیزان (فکر کنم جناب اسمان عزیز)امتحان کردند و فرمودند چون پس از چند شلیک،شل میشن و باید مرتب با دست سفتشون کرد لذا به احتمال زیاد به محل نصب چوک رو لول اسیب میزنه که خسارتش سنگینه،ضمنا حدود 10متر برد رو زیاد(جمع)میکنه.در مجموع ضررش برای استفاده طولانی بیشتر از سودشه.همون چوک فول با فشنگ مناسب از نظر برد ،راضیت میکنه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-20 07:18 AM

(2016-08-19 01:08 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-18 09:31 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای شارپز تفنگتون مبارک باشه
میشه لطف کنید از کپ یا همون پیشونی تفنگ عکس بذارید؟دقیقا از محل خروج سوزن
[تصویر: 171b75141fcebc818afa7f00281b08a4.jpg][تصویر: e63df95ad95ebaaae11af829a3a0fc51.jpg]

نه دوست عزیز من هرکسی که دیدم بد چند بار استفاده باز کرده گذاشته کنار شما پول اون بدین اسناپگپ و چنتا روغن خوب برای تفنگ بگیرید مابقی بدین فشنگ بد حالشوببرین ولی اگه تونستی یه سری ۵تایی چوک اکار اصل پیدا کردین بخرید دوست عزیز این کیس همراه تفنگ بود یا اینکه جدا گانه خرید کردین

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-20 08:35 AM

(2016-08-20 07:18 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-19 01:08 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-18 09:31 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای شارپز تفنگتون مبارک باشه
میشه لطف کنید از کپ یا همون پیشونی تفنگ عکس بذارید؟دقیقا از محل خروج سوزن
[تصویر: 171b75141fcebc818afa7f00281b08a4.jpg][تصویر: e63df95ad95ebaaae11af829a3a0fc51.jpg]

نه دوست عزیز من هرکسی که دیدم بد چند بار استفاده باز کرده گذاشته کنار شما پول اون بدین اسناپگپ و چنتا روغن خوب برای تفنگ بگیرید مابقی بدین فشنگ بد حالشوببرین ولی اگه تونستی یه سری ۵تایی چوک اکار اصل پیدا کردین بخرید دوست عزیز این کیس همراه تفنگ بود یا اینکه جدا گانه خرید کردین
سپاس گذادم نه خیر کیسو داشتم از تفنگ قبلی.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-08-20 11:07 AM

(2016-08-19 11:18 PM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.مبارکت باشه داداش

نه لازم نیست اگه میخواست خود کارخانه لول رو بلند تر می ساخت.همون چوک های فابریک 2 و 3 خط
برای فواصل 30 تا 50 متر کافیه و جواب میدهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-08-20 01:39 PM

(2016-08-19 11:18 PM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-08-20 06:50 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،دقیقا یادم نیست کدوم یک از عزیزان (فکر کنم جناب اسمان عزیز)امتحان کردند و فرمودند چون پس از چند شلیک،شل میشن و باید مرتب با دست سفتشون کرد لذا به احتمال زیاد به محل نصب چوک رو لول اسیب میزنه که خسارتش سنگینه،ضمنا حدود 10متر برد رو زیاد(جمع)میکنه.در مجموع ضررش برای استفاده طولانی بیشتر از سودشه.همون چوک فول با فشنگ مناسب از نظر برد ،راضیت میکنه.

بله درسته افزاینده ها مال منه که لول رو 10 سانت دراز میکنه وبعد از چند شلیک شل میشن چون تکیه گاهی ندارند وبه هم وصل نیستند وباید بعد از چند شلیک سفتشون کرد بادست
ومطمن باش بعد از چند بار باعث هرز شدن رزوه لول خواهد شد
پس بیخیال خریدنش بشید
افزاینده 15 سانته 5 سانتش میره توی لول 10 سانتش بیرون میمونه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-09-01 10:51 AM

باسلام خدمت دوستان
یه سوال درباره اهرم اسلحه اکار داشتم وقتی شلیک می کنم درشلیک اول اهرم حدود یک میلی متر به سمت راست حرکت می کند و در شلیک دوم اهرم که یک میلی متر به راست حرکت کرده بود دوباره از همان جا یک میلی متر به سمت راست حرکت می کند یعنی دو میلی متر حرکت می کند دوستان این قضیه مشکل ایجاد نکند لطفاً راهنمایی کنید درضمن در چکاندن پوکه هم این اتفاق می افتد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-09-01 01:39 PM

حرکت به سمت راست موجب باز شدن لول وبقول بچه هه شکسته شدن کمر سلاح میشه واین قضیه خطرناکه که موقع شلیک این رخداد رخ نده
پس بهتره ریز بینانه بررسی بشه Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-09-01 03:31 PM

دوستان دقت کنید ببینید در اسلحه شما هم این مشکل رویت می شه یانه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2016-09-01 10:35 PM

(2016-09-01 10:51 AM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان
یه سوال درباره اهرم اسلحه اکار داشتم وقتی شلیک می کنم درشلیک اول اهرم حدود یک میلی متر به سمت راست حرکت می کند و در شلیک دوم اهرم که یک میلی متر به راست حرکت کرده بود دوباره از همان جا یک میلی متر به سمت راست حرکت می کند یعنی دو میلی متر حرکت می کند دوستان این قضیه مشکل ایجاد نکند لطفاً راهنمایی کنید درضمن در چکاندن پوکه هم این اتفاق می افتد

درودKhansariha (8)

هیچ مشکلی نداره،اهرم یک مقداری خلاصی داره....... به این راحتی اینجوری لول باز نمیشه
برای اطمینان چک کنید و ببینید که اهرم(در هر حالتی) لقی داره یا نه