شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-08-17 09:26 PM

MLG جان مبارکه
برای خواباندن اون دسته (اهرم) دو روش داریم 1 فشار دادن اهرم تا اخر طبق فلش مشکی ورها کردن ناگهانی وروش بعدی که بهتره فشار دادن اون قطعه کوچیک کف کپ به سمت کف که باعث میشه اهرم برگرده سرجاش یعنی اگر شما سلاح رو به حالت تیر اندازی دست بگیرید باید اون قطعه کوچیک رو به سمت زمین فشار بدید البته اگر از روش دوم استفاده کردید هوای اهرم رو داشته باشید تا با سرعت برنگرده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-08-17 03:34 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا؟چرا بین دولولش فاصلست؟(فضای خالی).من بد متوجه عکس شدم؟

کوومان جان اون فاصله خالی بین دولول که توسط بچه قنداق پوشیده میشه طبییه و مشکلی نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-17 11:00 PM

اینم از رفیق جدید من که با راهنمایی شما دوستان عزیز امروز موفق به خریدش شدم.ممنونم از همتون.[تصویر: f95f16906c41e488c3da503448646319.jpg]
[تصویر: 42b8f95854f87c95fa009d0bfa4b00a0.jpg]

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Huntsman - 2016-08-17 11:55 PM

به به مبارک باشه

جالبه که اتفاقا اینم با 6182 شروع میشه ولی عبارت آکار روی لول و زیرش حک شده برخلاف سلاح دوصفحه قبل که اونم با همین شروع میشه !

هر بلایی خواستن سر این آکار بیچاره در آوردن اسم میذارن ، برمیدارن ، شماره عوض میکنن خخخخخ

بازم پرچمش بالاست

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-08-18 12:05 AM

وقتی دوستان اسلحه مورد علاقشونو تهیه میکنن و به عشقشون میرسن بنده بسیار لذت میبرم.آقای shorpsworld مبارک باشه.اسلحه شما جزو آکارهایه خوبیه که تو این چندوقت دیدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-18 12:32 AM

(2016-08-18 12:05 AM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی دوستان اسلحه مورد علاقشونو تهیه میکنن و به عشقشون میرسن بنده بسیار لذت میبرم.آقای shorpsworld مبارک باشه.اسلحه شما جزو آکارهایه خوبیه که تو این چندوقت دیدم
قابل شما رو نداره بزرگوار

(2016-08-17 11:55 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به مبارک باشه

جالبه که اتفاقا اینم با 6182 شروع میشه ولی عبارت آکار روی لول و زیرش حک شده برخلاف سلاح دوصفحه قبل که اونم با همین شروع میشه !

هر بلایی خواستن سر این آکار بیچاره در آوردن اسم میذارن ، برمیدارن ، شماره عوض میکنن خخخخخ

بازم پرچمش بالاست
ممنون،خیلی لطف کردی شما دوست عزیز در جهت این خرید من

نظر شما در مورد چوک اکسترنال و این افزاینده طول لوله آکار چیه؟[تصویر: cc6f2a76af2312afa3601fd67b4c464d.jpg]

[تصویر: 477ace1794d8e1df7b623fa434ac1581.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-08-18 01:23 AM

مبارك باشه عريزان،اسلحه من هم با ٦١٨٠شروع ميشه اما ميداين تركيه نزده،اما در جواز تركيه زده ،

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-18 07:24 AM

دوستان عزیز که تفنگ های خودشون تازه خریدن تفنگاتون مبارک باشه امید وارم سالهای طولانی به خوبی استفاده کنید.در مورد این تفنگ های تازه خریداری شده یه چیزی بگم که تجربه خودم از همین انجمن بوده لطفا همین اول کار برای خودتون یه جفت اسناپ گپ بخرین و همیشه استفاده کنید و سعی کنید تفنگ خالی نچکونید که بد یه مدت باعث ضعیف شدن فنر و یا امکان شکستن سوزن هستش من خودم به پینهاد دوستان از اول استفاده کردم و عالی فقط یادتون باشه که پلاستیکی نخرید که زود میشکنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-18 01:21 PM

سلام دوستان
امروز رفتم از کپ و زیر لوله عکس گرفتم و با چند تا کارشناس صحبت کردم همگی گفتن اکار اصله و جای نگرانی نیست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-18 09:31 PM

اقای شارپز تفنگتون مبارک باشه
میشه لطف کنید از کپ یا همون پیشونی تفنگ عکس بذارید؟دقیقا از محل خروج سوزن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-19 01:08 AM

(2016-08-18 09:31 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای شارپز تفنگتون مبارک باشه
میشه لطف کنید از کپ یا همون پیشونی تفنگ عکس بذارید؟دقیقا از محل خروج سوزن
[تصویر: 171b75141fcebc818afa7f00281b08a4.jpg][تصویر: e63df95ad95ebaaae11af829a3a0fc51.jpg]