شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-08-17 11:03 AM

به نظر من اگر واقعا اکبنده، 7قیمت خیلی خوبیه.با عرض معذرت کدوم شهر ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-08-17 01:11 PM

(2016-08-17 10:08 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا یه اکار میخوا بگیرم دو طرفش زده نخجیر ولی زیرش زده آکار و زیر لول اش زده مید این ترکیه قیمت ۷ میلوم می ارزه ؟اصلیه ؟ ممنونم

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

سلام این مشخصات اکار اصله خیالت راحت اگر صفره می ارزه
یکی از دوستان پری روز درتهران خریدند 7700 صفر Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-17 02:03 PM

سلام
امروز تفنگم با تیپاکس فرستاده بودن رسید.ما هم رفتیم مراحل اداریشو انجام دادیم ولی تفنگو به خودم ندادن.Khansariha (290)

حالا چند تا سوال؟چرا رو لول تفنگ علامت استاندار ترکیه نیست.همون یه سری اعداد منظورمه؟
بعدش اینکه این اهرمی که برای تا کردن لول هست اول صاف بود جوری که شماره صلاح دیده نمیشد.خواستیم شمارشو با سند مطاقبت بدیم که اهرمو به راست دادم دیگه جای اولش برنگشت.چرا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-17 02:24 PM

(2016-08-17 02:03 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
امروز تفنگم با تیپاکس فرستاده بودن رسید.ما هم رفتیم مراحل اداریشو انجام دادیم ولی تفنگو به خودم ندادن.Khansariha (290)

حالا چند تا سوال؟چرا رو لول تفنگ علامت استاندار ترکیه نیست.همون یه سری اعداد منظورمه؟
بعدش اینکه این اهرمی که برای تا کردن لول هست اول صاف بود جوری که شماره صلاح دیده نمیشد.خواستیم شمارشو با سند مطاقبت بدیم که اهرمو به راست دادم دیگه جای اولش برنگشت.چرا؟

خیلی خیلی مبارک هستش نگران اهرم نباش تازست یخورده روغن به لوله و کپ بخوره راحت بسته میشه اهرم میاد سر جاش یخورده بیشتر فشار میدادی بعد زیر لوله رو نگاه کن ببین نوشته مید این ترکیه اگه خواستی ایمیل بزن یه شرکت اکار ببین سال ساختش چه سالیهست بعد این عکس چه جوری روی صفحه قرار میدید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-17 02:43 PM

ممنون سینا جان. ایمل زدن دست شما رو میبوسه اگه زحمتی نیست
تفنگ که دست من نیست فعلا دست اسلحه فروش امانت موند تا صلاحیتم بیاد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-17 02:45 PM

(2016-08-17 01:11 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-17 10:08 AM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا یه اکار میخوا بگیرم دو طرفش زده نخجیر ولی زیرش زده آکار و زیر لول اش زده مید این ترکیه قیمت ۷ میلوم می ارزه ؟اصلیه ؟ ممنونم

سلام این مشخصات اکار اصله خیالت راحت اگر صفره می ارزه
یکی از دوستان پری روز درتهران خریدند 7700 صفر Khansariha (8)
ممنونم،امروز خریدمش و مراحل اداری رو انجام دادم و جواز نگهداریشو گرفتم ،ممنونم از همه دوستان خوبی که با مقاله ها و نظرات مفیدشون منو به سمت این تفنگ هدایت کردن انشالله امروز عصر میرم باش تیر اندازی ببینم چن مرده حلاجه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Huntsman - 2016-08-17 02:53 PM

مبارک باشه ، تیغش برا انشالا

این سلاح شاهین هست

زیر لول و کپ باید کلمه آکار رو نوشته باشه
روی لول هم که باید عبارت akkar silah sanayi باشد ولی نیست ظاهرا
مثل عکس زیر

اینو به اسم آکار فروختن به شما ؟

برای خوابوندن اهرم باید یه ضامن که کف کپ هست و سیاه رنگ تقریبا رو فشار بدین تا اهرم آزاد بشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-17 02:53 PM

اقا مبارکتون باشه
یعنی برای شما جواز نگهداریشو همین امروز صادر کردن؟
(2016-08-17 02:53 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سلاح شاهین هست

برای خوابوندن اهرم باید یه ضامن که کف کپ هست و سیاه رنگ تقریبا رو فشار بدین تا اهرم آزاد بشه

ممنون داداش
والاه تا اونجا که از تجربیات بچه های همین سایت و اسلحه فروشا متوجه شدم اینه که اکار ترک با ۶۱۸ شروع میشه و اکار با صفر
زیر کپ اکار نوشته
(2016-08-17 02:53 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا مبارکتون باشه
یعنی برای شما جواز نگهداریشو همین امروز صادر کردن؟
(2016-08-17 02:53 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سلاح شاهین هست

ممنون داداش
والاه تا اونجا که از تجربیات بچه های همین سایت و اسلحه فروشا متوجه شدم اینه که اکار ترک با ۶۱۸ شروع میشه و شاهین با صفر
زیر کپ اکار نوشته

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-17 03:05 PM

این سلاح شاهین هست

مثل عکس زیر

اقا این که من امروز خریدم دقیقا مشابه همین عکسی که شما لینک شو گذاشتین مگه این آکار اصلی نیست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Huntsman - 2016-08-17 03:08 PM

والا هیچ چیز اینجا بعید نیست

کپ شاهین و آکار که دقیقا یکی هستن حتی لولشون هم در ظاهر تفاوتی ندارن به غیر از نشان های روی لول

شاید جدیدا از کپ آکار سری قبل استفاده کردن و لول شاهین رو انداختن روش و به جای آکار میدن ؟!

ولی این لول با این علامت ها برا شاهین هست
(2016-08-17 03:05 PM)sharpsword نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا این که من امروز خریدم دقیقا مشابه همین عکسی که شما لینک شو گذاشتین مگه این آکار اصلی نیست؟

بله مال شما آکاره
مبارک باشه