شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-15 02:26 PM

(2016-08-15 02:01 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون سینا جان.به شما و سایر دوستان کم زحمت ندادیم
ادرس و کد فروشگاه شهرمونو با هماهنگی فروشگاه دادم بهش.قرار شد فردا مجوز بگیره تا بفرسته شهرمون.خودمم میتونستم برم تهران کارامو انجام بدم.نهایت همون پولی که میخواستم خرج کنم برم تهران میدم به فروشگاه شهرمون

بله اینطوری خیلی راحت تر هستش کار خوبی کردی فقط سعی کن کارهای اداری زود انجام بدید تا بتونید برای امسال اگه پروانه دادن زود اقدام کنید چون اداره اسلحه مهمات در اکثر شهر ها عادتشون شده که برای جواز و تمدید اون اینقدر معتل میکنن تا زمان فصل شکار بگذره بعد جواز بدست صاحب تفنگ برسه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-08-15 02:50 PM

(2016-08-15 01:25 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز بالاخره تفنگو از اقای محرابی خریدم.دوستمون رفت تفنگو از نزدیک دید و نو بودنشو تایید کرد منم پولو ریختم حسابش.قبل اینکه پیش اقای محرابی بره اکثر فروشگاها رفته بود.هیچ جا اکار نبوده.یعنی در این حد کمیابه؟یا شانس من اینجوری شده؟

دوست عزیز مبارکه مبارکه مبارکه
قیمت تموم شده چقدر شد؟
عکس سلفی با اکار یادت نره خخخخخخ
ان شا االله که سالیان سال برات کار کنه وچند تا پترن مهمونمون کنید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-15 03:33 PM

سینا جان همین کارو میکنم سعی میکنم زودتر اقدام کنم.فکر کنم دور روز طول بکشه به دستم برسه احتمالا شنبه ببرم تحویل بدم
ممنون اقای احمدی گل.دست شمام بابت راهنماییات درد نکنه.
تا دیروز قیمتشو از ۷۸۰۰ کمتر نمیگفت ولی امروز خود اقای محرابی گفتن که چون به فروشگاه شهرتون میخوایی مبلغی بدی تا به اسمت بزنه منم ۱۰۰ کم میکنم
اگه تفنگ دستم برسه حتما پترن میگیرم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-15 10:05 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب اینم از قنداق تفنگ اکار بنده تا دو روز دیگه حسابی خوشگل میشه و خوش دست قنداق از یه سمت جایی که گونه قرار میگیره نازکتر شده و کمی هم از بالای قنداق برداشته شده خوب حالا نتیجه باز کردن کپ از قنداق فقط ببخشید که ازش عکسی نداشتم دوستان اصلا از جای سوزن و اهرم که تفنگ مسلح میکنه به داخل دستگاه چکاننده روغن نزنید چون روغن میره داخل و به چوب قنداق میرسه که به مرور میتونه چوب قنداق خراب کنه که باز کردن قنداق خوب شد که من به اشتباه خودم پی بردم و بعدش اینکه داخل دستگاه چکاننده رو چرم.گرفته بود و کمی زنگ زده بود که دست دوست خوبم درد نکنه که با حوصله برطرفشون کردن پس کسایی که از تفنگ خوب نگه داری میکنن هم لازم هستش که هر دو یا سه سال قنداق از گپ جدا کنن و ببینن داخلش چه خبر هست بد نمیشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-15 10:22 PM

اقا قیمت هارد کیس و چوک اکار چنده؟امروز یکی بهم قیمت داد اکار با کیف و چوک اضافه ۸ میلیون.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2016-08-16 01:29 PM

(2016-08-15 10:22 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا قیمت هارد کیس و چوک اکار چنده؟امروز یکی بهم قیمت داد اکار با کیف و چوک اضافه ۸ میلیون.

ميتونيد در اين كانال تلگرام قيمت هاردكيس و چوك آكار رو جويا بشيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ars - 2016-08-16 06:46 PM

(2016-08-15 03:33 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سینا جان همین کارو میکنم سعی میکنم زودتر اقدام کنم.فکر کنم دور روز طول بکشه به دستم برسه احتمالا شنبه ببرم تحویل بدم
ممنون اقای احمدی گل.دست شمام بابت راهنماییات درد نکنه.
تا دیروز قیمتشو از ۷۸۰۰ کمتر نمیگفت ولی امروز خود اقای محرابی گفتن که چون به فروشگاه شهرتون میخوایی مبلغی بدی تا به اسمت بزنه منم ۱۰۰ کم میکنم
اگه تفنگ دستم برسه حتما پترن میگیرم.

آقا حسابی مبارک باشه
ان شااله به خوشی ازش لذت ببری
(2016-08-16 01:29 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-15 10:22 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ميتونيد در اين كانال تلگرام قيمت هاردكيس و چوك آكار رو جويا بشيد

آقا این کاناله وارد نمیشه.
میشه راهنمایی کنید.
ممنونم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-17 10:08 AM

سلام اقا یه اکار میخوا بگیرم دو طرفش زده نخجیر ولی زیرش زده آکار و زیر لول اش زده مید این ترکیه قیمت ۷ میلوم می ارزه ؟اصلیه ؟ ممنونم

فرستاده شده از SM-G935Fِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-08-17 10:23 AM

راحت ترین راه بررسیش اینه که اگر شماره سریالش با 6 شروع میشه اکاره ترکه.(زیر اهرم باز و بسته لول و یا زیر لول نوشته)اصل بودن که وقتی نخجیر زده روش اصله فقط یا اکاره ترکه یا شاهین اکار که یکم دسته ایران درش دخیله!..در مورد قیمت بفرما که اکبنده یا کارکرده؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sharpsword - 2016-08-17 10:32 AM

آکبنده

(2016-08-17 10:23 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راحت ترین راه بررسیش اینه که اگر شماره سریالش با 6 شروع میشه اکاره ترکه.(زیر اهرم باز و بسته لول و یا زیر لول نوشته)اصل بودن که وقتی نخجیر زده روش اصله فقط یا اکاره ترکه یا شاهین اکار که یکم دسته ایران درش دخیله!..در مورد قیمت بفرما که اکبنده یا کارکرده؟؟؟
سپاس گذارم خیلی لطف کردی بله با ۶ شروع میشه