شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - omidjazaeri - 2016-08-11 08:37 PM

سلام چطوری میتونم عکس بذارم
میشه رانمایی کنید عکس چطوری بذارم؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-08-11 08:44 PM

دراپلود سنتر انجمن ثبت نام کنید وبعد که عکساتونو ریسایز کردید دراونجا اپلود کنید ودرانجمن کپی پیست کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-08-11 09:18 PM

امروز رفتیم تراپ که اقا سینا زحمت کشیده بودن اومده بودن اونجا.با لول پایین اکار سینا من و چند نفر دیگه به بشقاب زدیم و همگی ازش راضی بودیم .برای اولین بار بود که با اکار تیر انداختم و تونستم بشقاب بزنم.واقعا از اقا سینا ممنون بابت اینکه سلاحشو در اختیارم گذاشت.یه تفنگ شاهین اونجا بود که واقعا پیش اکار از نظر زاج کاری خیلی افتضاح بود.یواش یواش لولش زنگ میزد.خلاصه اینکه شاهین رو بیخیال شدم. گزینه اول آکار ترک اگه نشد صیاد ویژه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - omidjazaeri - 2016-08-11 09:23 PM

شرمنده من نمیتونم به دانلود واپلود سنتر متصل بشم چه کار باید انجام بدم
سلام ببخشید اما من به اپلود و دانلود سنتر وصل نمیشم میشه راهنمایی کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-08-11 10:09 PM

(2016-08-11 09:18 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز رفتیم تراپ که اقا سینا زحمت کشیده بودن اومده بودن اونجا.با لول پایین اکار سینا من و چند نفر دیگه به بشقاب زدیم و همگی ازش راضی بودیم .برای اولین بار بود که با اکار تیر انداختم و تونستم بشقاب بزنم.واقعا از اقا سینا ممنون بابت اینکه سلاحشو در اختیارم گذاشت.یه تفنگ شاهین اونجا بود که واقعا پیش اکار از نظر زاج کاری خیلی افتضاح بود.یواش یواش لولش زنگ میزد.خلاصه اینکه شاهین رو بیخیال شدم. گزینه اول آکار ترک اگه نشد صیاد ویژه

Mlg عزیز این چه حرفی من که کاری نکردم هر کس دیگه ای هم بود همین کار میکرد اتفاقا خیلی خوشحالم که تو همچین سایتی عضوم و میتونیم با دوستان رفیق باشم و دیدن یه عضو این گروه از نزدیک واقعا لذت بخش دوستان من با تفنگ خودم شلیک کردم و اولین تجربه تراپم بود بعد خراب کردن چند فشنگ راه افتادم با لول پایین موفق تر بودم ولی لوله بالا بخصوص پس تیر خراب کاری زیاد شد بعد یه مشکل بود که من صورتم که روی قنداق میزارم تا چشم با مگسک هم راستا بشه بعد یه ۲۰ تا شلیک به گونم فشار زیادی اومد مثل اینکه با مشت زدن تو صورتم دوستانی که در مورد پرو کردن قنداق واردن لطفا راهنمایی بفرمایید که راه حل چیه در ضمن تراپ خیلی جالب بود برعکس چیزیکه من فکر میکردم در اخر از کسانی که این سایت راه اندازی کردن تا دوستان بتونن اطلاعات خودشون به اشتراک بزارن تشکر میکنم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-08-11 11:31 PM

شاهین ها اگه فرق شون یک زاج باشه که ارزش هزینه بیشتر و آکار ترک خریدن نداره یه زاج آمریکایی میزنن ۱۰۰ تومن

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-08-12 08:18 AM

تو پست های قبلی یادمه که دوستان گفته بودند از نحوه اتصال تسمه به لول بالا هم راضی نیستند

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-08-12 11:09 AM

(2016-08-11 12:30 AM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Khansariha (8)
مراحل سرویس کردن پران آکار به شرح تصویر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای NEMESISدر تصویر2 قسمتی که باز کردیدرا چه جوری باز کنیم به چه ابزاری نیاز داریم لطفاً توضیح دهید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2016-08-12 01:14 PM

سلامKhansariha (8)
به هیچ وسیله و یا ابزار خاصی نیاز ندارید، تنها با یک میله یا پیچ گوشتی کوچک و یا هر چیز دیگری که از اون شیار رد بشه تا بتونید اون خار(نگهدارنده فنری) رو فشار بدین پایین و ضامن رو (به صورت کشویی) بیرون بکشید و وقت جا زدنش هم همین مراحل رو بر عکس(تصویر سوم و چهارم از آخر) انجام میدین ، خیلی کار ساده و راحتی هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - romin - 2016-08-12 08:53 PM

اگر در باز و بست احساس می کنید دچار اشتباه می شید می تونید از بازو بست فیلمبرداری کنید یا تصویر پشت سر هم بگیرید تا دچار مشکل بستن نشید