شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-05-24 01:28 PM

(2012-05-24 12:59 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-23 10:11 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان اطاعت امر:
جهت رفاه حال دوستان و جلوگیری از کند شدن صفحه فقط لینک عکسها را قرار دادم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی عکس ششم یه خش خیلی بدی طرف چپ کپ دیده میشه ، وقتی تفنگ را گرفتید اینطوری بود ؟؟؟؟؟؟ به فروشنده اعتراض نکردید ؟؟

چرا روز خرید گفتم بهش و اون هم 4 تا سلاح آورد نشونم داد که همه همین آرم رو داشتن و گفت سنبه اسلحه و مهمات هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2012-05-24 01:37 PM

اخه این که مثل هیچ علامت اسلحه و مهمات نیست من تعجب میکنم !!!!!Khansariha (172)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-05-24 05:10 PM

(2012-05-24 01:28 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-24 12:59 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-23 10:11 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید جان اطاعت امر:
جهت رفاه حال دوستان و جلوگیری از کند شدن صفحه فقط لینک عکسها را قرار دادم.

توی عکس ششم یه خش خیلی بدی طرف چپ کپ دیده میشه ، وقتی تفنگ را گرفتید اینطوری بود ؟؟؟؟؟؟ به فروشنده اعتراض نکردید ؟؟

چرا روز خرید گفتم بهش و اون هم 4 تا سلاح آورد نشونم داد که همه همین آرم رو داشتن و گفت سنبه اسلحه و مهمات هست

تفنگ من که این علامت را نداره

این هم یکسری عکس از آکار سهمیه دولتی من که سال قبلی ثبت نام کردم

1-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

11-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

13-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی تفنگ را بدون فشنگ میبندم اهرم یخورده متمایل به راست میمونه ولی وقتی فشنگ یا اسناپ کپ داشته باشه تقریبا وسط میمونه(عکس 6 و 10)

من وقتی تفنگ را مسلح میکنم و فنر چکشها فشرده است اگه لوله و بچه قنداق را جدا کنم و مثل عکس 11 یه 10 تومنی روش قرار بدم تا مثلا قدرت سوزن ها را تست کنم ضامن روی حالت fire نمیره و ماشه عمل نمیکنه ، این طبیعیه ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sattar - 2012-05-24 05:39 PM

شما باید اول ضامن زیر را آزاد کنید تا اهرم به وسط برگردد بعد میتونید به حالت فایر بروید
[تصویر: i352913_11.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-05-24 06:05 PM

امتحان کردم و جواب داد،خیلی ممنون ،

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-05-24 07:36 PM

علی آقا روی کپ همه تفنگ هایی تو مغازه اسلحه فروش بودن این علامت بود احتمالا سمبه را در استانهای مختلف به سلیقه خودشون میزنن یا شاید بعضی استان ها فقط زیر لول میزنن Khansariha (8)
علی آقا اسناپ کپ داخل عکس ها حدود قیمتش چقدر هست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2012-05-24 08:57 PM

(2012-05-24 07:36 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا روی کپ همه تفنگ هایی تو مغازه اسلحه فروش بودن این علامت بود احتمالا سمبه را در استانهای مختلف به سلیقه خودشون میزنن یا شاید بعضی استان ها فقط زیر لول میزنن Khansariha (8)
علی آقا اسناپ کپ داخل عکس ها حدود قیمتش چقدر هست؟

ناقابل عزیز.

حدود 15 تومن.
شما اگه میتونی یه پترن از تفنگت بگیر ،من از نظر فشنگ شدیدا در مضیقه ام،همون چندتا فشنگ را هم که دیدی از یه بچه ها گرفتم ، البته یه نفر یه قولهایی به ما داده ولی خوب هنوز که خبریش نشده.
اگه فشنگ به دستم برسه در اولین فرصت یه پترن ازش میگذارم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-05-24 09:47 PM

علی جان بروی چشم تلاش میکنم که ایشالا آخر هفته دیگه با فشنگ تراپ (7.5) چند تایی پترن بگیرم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-05-25 04:04 PM

(2012-05-24 07:36 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از عکسهاتون احمد آقا.همچین علامتی اسلحه مهمات نداره.معلوم نیست چیه!!!
احتمال زیاد میدم ایراد مربوط به قالب ریخته گری باشه.البته باید از نزدیک دید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2012-06-02 01:51 PM

با سلام
کسی از دوستان اطلاع داره که امسال توزیع میشه یا نه؟
امروز از یکی شنیدم که وارداتش متوقف شده!درسته؟