شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2016-08-02 05:14 PM

(2016-08-02 04:05 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-02 02:06 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با این تفاسیر
شما سلاح چمبر که طرح اکار هست رو خریدی
مبارکه
قیمت ؟
چرا اکار نخریدید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایا این سلاح شماست ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجارو کلیلک کنید
باعرض سلام خدمت جناب آسمان عزیز
بله همین عکس است
بنده اصلا تفنگو قبلش که بریم اسلحه و مهمات ندیده بودم چون فروشنده که دوستون هم هست گفته بود آکاره
وقتی رفتیم اونجا فهمیدم که آکار نیست چون از تفنگ خوشم اومد و تفنگ هم آکبند بود زیاد اصرار به اکار بودن و نبودن نکردم
خرید هم7.400 انجام شدKhansariha (8)

مبارك باشه
چرا نديد جنس ميخريد دوست عزيز.
من نميدونم كيفيت اين تفنگ چجوريه اما با اين قيمت يك آكار صفر و آكبند ميتونستيد بخريد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-08-02 06:31 PM

این تفنگ اصلا قابل قیاس با اکار نیست و نهایتا 6 تومن میارزهKhansariha (226)

آخه چرا رفتی 7.400 پول دادی برا این تفنگ برادر من؟؟؟Khansariha (226)

عجب شیر تو شیریه.از اسلحه فروش خریدی یا از دست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hadiz - 2016-08-02 07:16 PM

ممنون جناب کلت عزیز
ولی فکر نکنم کیفیتش از آکار خیلی پایینتر باشه
تا تحویل نگیرم نمیشه قضاوت کرد. مگر دوستانی که اسلحه رو دارند و استفاده میکنندKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-08-02 08:02 PM

مبارکت باشه برادر،حالا دیگه خریدی،بقول جناب میرلوحی 6 که میارزه،تو این مملکت معامله همینه،انشالا باهاش بهت خوش بگذره و طوری حال کنی که دلت نیاد با برتا عوضش کنی.مهم لذت بردن و درست مصرف کردنه ،پولش بر حق برات جبران میشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hadiz - 2016-08-02 08:42 PM

(2016-08-02 08:02 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکت باشه برادر،حالا دیگه خریدی،بقول جناب میرلوحی 6 که میارزه،تو این مملکت معامله همینه،انشالا باهاش بهت خوش بگذره و طوری حال کنی که دلت نیاد با برتا عوضش کنی.مهم لذت بردن و درست مصرف کردنه ،پولش بر حق برات جبران میشه.

ممنون دوست عزیز
اسلحه زیاد دیدم . هنوز فکر نکنم گرون گرفته باشم یا پشیمون باشمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-08-02 09:30 PM

البته یه چیزم بگما این تفنگی که شما خریدی کلا از همه لحاظ نسبت به نخجیر دولول سرتره
کلا تفنگای ترک حالا هر مدلی میخواد باشه تیر دهیشون بهتر از نخجیر دولوله.زیادم نمیخواد دلت رو چرکی کنی خیلی ها آرزوی همین تفنگ به دلشون موندهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hadiz - 2016-08-02 10:35 PM

(2016-08-02 09:30 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته یه چیزم بگما این تفنگی که شما خریدی کلا از همه لحاظ نسبت به نخجیر دولول سرتره
کلا تفنگای ترک حالا هر مدلی میخواد باشه تیر دهیشون بهتر از نخجیر دولوله.زیادم نمیخواد دلت رو چرکی کنی خیلی ها آرزوی همین تفنگ به دلشون موندهKhansariha (8)

دل چرکین نیستم بخدا .جناب میر لوحی
شما این اسلحه رو داشتید یا دارید ؟ .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-08-03 10:01 AM

نه من اکار داشتم فروختم نخجیر تمام تسمه خریدم.ولی با تفنگ آتا آرمز تیر انداختم راضی کننده هستKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهنورد - 2016-08-03 11:59 PM

(2016-07-30 05:48 PM)NEMESIS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودKhansariha (8)
قطعات کپ آکار - مکانیزم ماشه و انتخاب لول

با سلام :
اقا مرتضی گل ممنونم ازتون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خیلی لطف کردید هم فیلم و هم عکس تهیه کردید واقعا نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم . در حرفه بودن شما هم هیچ شکی نیست و بنده همیشه از عکسهایی که به اشتراک میگذارید بسیار لذت میبرم و امیدوارم همواره در تمام شئونات زندگی موفق باشید .
عکس و فیلم کاملا نحوه عملکرد سیستم چکاننده را نشان میدهد ولی بنده متوجه نکته ای که میخواستم نشدم و سوال بنده علیرغم تماشای چندین باره فیلم ، اینست که مثلا در عکس بالا ، چطور قطعه شماره 8 بعد از رها سازی قطعه1-7 (مثلا زبانه چکش لول بالا ) ، بعد از پایین امدن در زیر قطعه 2-7(زبانه چکش لول پایین ) قرار میگیره ؟ کلا چه چیزی باعث میشه قطعه 8 بین دو قطعه (7) جابجا بشه ؟ یکبار این رو آزاد کنه یکبار دیگری رو ؟ در یو تیوب دیدم مثلا برونینگ سیتوری که از سیستم مشابهی استفاده میکنه برای همین جابجایی کلی ماشینکاری و فنر و رقاصک روی پایه ماشه قرار گرفته . برام جالبه بدونم در آکار این عمل چطور انجام میشه ؟
باز هم ازتون تشکر میکنم کارتون عالی بود Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-08-04 12:52 AM

سلام جناب کوهنورد،بی ادبی بنده رو ببخشید که دخالت میکنم،اینطور که من از عکسها فهمیدم ،سیستم سره میلیمتر ها حساسه،اون اختلاف سطح ابی وقرمز در عکس پایین.چکش اول رو ابی میزنه بعد فنر انگشتی ماشه رو بر میگردونه و شلیک دوم رو قرمز باعث میشه.اگر ضامن سمت راست باشه لبه ابی اول چکش لول پایین رو میزنه و اگر ضامن چپ باشه سطح ابی اول چکش لول بالا رو میپرونه.بازم عذر میخوام که از غیبت استاد بر حق، اقا مرتضی سو استفاده کردم.