شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-07-25 10:56 PM

سلام،با یکمی پولیش نرمه ماشین با پنبه.برای من هم بود که پاک شد.فقط تاکید میکنم مراقب باش به زاجه لول نخوره،در انتها با پنبه حسابی پاکش کن.من از پولیش واکس ماشین مارکه جلاسنج استفاده کردم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-07-28 11:45 AM

سلام دوستان
از یکی شنیدم که میگفت پوکه پران تفنگها بعد یه مدتی خراب میشه و غیر قابل استفاده.تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2016-07-28 01:40 PM

سلام به دوستان
كسي از دوستان از چوكهاي اكسترنال ٢٠ cm استفاده كرده
يه بسته هست ميگه ٣٢٠ هزار تومان
٢ تا اكسترنال ٢٠ سانتي و٤ تا معمولي
ايا دوستاني كه استفاده كردن از چوك ٢٠ سانتي راضي بودن وتوي شكار مؤثر بوده
با تشكر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-07-28 05:16 PM

(2016-07-28 11:45 AM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
از یکی شنیدم که میگفت پوکه پران تفنگها بعد یه مدتی خراب میشه و غیر قابل استفاده.تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟

شما اگه بعد استفاده بچه قنداق باز کرده و لوله رو از کپ جدا کنید و ضامن پوکه پرون رو هم ازاد کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

(2016-07-28 01:40 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
با تشكر

شما یه سری چوک معمولی اکار تهیه کنید ۶تایی حدود ۱۲۰ تومن هستش مابقی پولتونم بدین فشنگ بخرید حالشو ببرید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-07-28 08:36 PM

(2016-07-28 11:45 AM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

برای من تاحالا که حدود 3 ساله استفاده دارم مشکلی پیش نیامده وفکر نکنم به این زودیا براش مشکل پیش بیاد چون جنس پرانها وفنرها شون بسیار محکم وجون دارند
(2016-07-28 01:40 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
با تشكر
من مدتی چوک 15 سانتی استفاده کردم 5 سانتش میره توی لول و10 سانتش بیرون می مونه ولول اکار میشه1 8 سانت مقداری بردرو افزایش میده اما بدلیل اینکه چوکه درخارج از لول تکیه گاهی ندارند وبه هم وصل نیستند وتسمه بینشون نیست بعد از چند شلیک شل میشند وباید دوباره بادست اقدام به سفت کردنشون کرد که با چند بار انجام این کار رزوه های لول قطعا هرز خواهد شد وباید فاتحه لول رو خوند به همین دلیل دیگه استفاده نمیکنم وگذاشتمشون کنار

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-07-28 09:50 PM

با سلام دوستان
یه سوای داشتم بهتر از اینجا پیدا نکردم که بپرسم دوستان شما اسلحه دولول برونینگ یا برتا کدوم رو می پسندید قیمت این اسلحه ها در ایران درحال حاضر چقدر است وبرای شکار خوب است یا رفیق نیمه راه است یا بریم سراغ اسلحه دیگری درضمن هردو اسلحه در ایران رایج است یا نه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-07-28 10:01 PM

سلام جنابmohammadfaragi اون لکه کناره پوکه پرانه اکارت پاک شد؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammadfaragi - 2016-07-28 10:16 PM

دوست عزیز کمی پاک شد بسیار ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ماکان - 2016-07-28 10:23 PM

خدارو شکر،از همون روشی که عرض کردم استفاده کردی؟اگر اینطوره با تکراره همون کار و با حوصله تقریبا محو میشه.منم 15 دقیقه حسابی باهاش ور رفتم تا . .. !Khansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-07-28 10:30 PM

(2016-07-28 09:50 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان
یه سوای داشتم بهتر از اینجا پیدا نکردم که بپرسم دوستان شما اسلحه دولول برونینگ یا برتا کدوم رو می پسندید قیمت این اسلحه ها در ایران درحال حاضر چقدر است وبرای شکار خوب است یا رفیق نیمه راه است یا بریم سراغ اسلحه دیگری درضمن هردو اسلحه در ایران رایج است یا نه؟

جای بهتر برای طرح سوال و پیگیریش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.