شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekarchikohestan - 2016-06-30 01:48 PM

جناب اسمان دراینصورت که مگسک کوتاه بشه درسته مشکل لول پایین حل میشه اما لول بالابالا می زنه یعنی یک اشکال برطرف شده واشکال دیگه بوجود امده بازم همچنان تیرانداز باید دوتا قلق داشته باشه که البته خیلی سخته خصوصا در شکار پرندهیی مثل کبک شماتوی شیب تند تو حرکت چطور میخای دوتا قلق بگیری؟در ضمن باید عرض کنم اسلحه خودم کرال هستش واین مشکل رو نداره ولی یکی دوستانم اکار داره وهمیشه دوتیر پشت هم خالی میکنه که توجمع دوستان معروفه چون فقط ایشون که به اینصورت تیر خالی میکنه اینم بگم حسنش این که همه میفهمن اقا سعید کجاس توکوه خخخخخخ

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-06-30 04:34 PM

اقا اگه مشكل حاد هست راهش جراحى دولول هست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-06-30 09:03 PM

(2016-06-30 01:48 PM)shekarchikohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب اسمان دراینصورت که مگسک کوتاه بشه درسته مشکل لول پایین حل میشه اما لول بالابالا می زنه یعنی یک اشکال برطرف شده واشکال دیگه بوجود امده بازم همچنان تیرانداز باید دوتا قلق داشته باشه که البته خیلی سخته خصوصا در شکار پرندهیی مثل کبک شماتوی شیب تند تو حرکت چطور میخای دوتا قلق بگیری؟در ضمن باید عرض کنم اسلحه خودم کرال هستش واین مشکل رو نداره ولی یکی دوستانم اکار داره وهمیشه دوتیر پشت هم خالی میکنه که توجمع دوستان معروفه چون فقط ایشون که به اینصورت تیر خالی میکنه اینم بگم حسنش این که همه میفهمن اقا سعید کجاس توکوه خخخخخخ

نظر این حقیر اینه که فعلا
قبل ار هرچیز به دوستتون بگید که چندتا پترن استاندارد بگیره
سیبلی به قطر 76 سانت وفاصله تا سیبل 36/5 متر با نشانه گیری یکنواخت وشرایط بدون باد وتاکید میکنم تیر اندازیا با تکیه گاه باشه
پرحرفی کردم ببخشید
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-30 10:51 PM

(2016-06-30 01:48 PM)shekarchikohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اگه منظورتون دولول کرال کپ آلومینیوم لول ۷۶ هستش منم دیدم که لول پایین ته نمیکشه و آکار های سری اول زیادی هستن که لول پایین عالی میزنه

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekarchikohestan - 2016-07-01 10:21 AM

دوستان بزرگوار منظوربنده این هست این ایراد کارخانهیی میباشد که خیلی ایراد بزرگیه اولیین وبهترین حسن هر تفنگی اینکه هردو لول یک نواخت بزنه دوستانی که اکار دارن بهشون بر نخوره ودرمورد کوتاه کردن مگسک به پیشنهاد یکی از دوستان که توی اکیپ ما هستند که البته شکارچی قدیمی هستند وبنده افتخار شاگردیایشون رو دارم انجام شد ولی همچنان میبنم یک نواخت نمیزنه>اما دولول بغل روس که خیلها میگن پایین میزنه البته هردو لول با کوتاه کردن مگسک قابل حله موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2016-07-01 11:56 AM

(2016-07-01 10:21 AM)shekarchikohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بزرگوار منظوربنده این هست این ایراد کارخانهیی میباشد که خیلی ایراد بزرگیه اولیین وبهترین حسن هر تفنگی اینکه هردو لول یک نواخت بزنه دوستانی که اکار دارن بهشون بر نخوره ودرمورد کوتاه کردن مگسک به پیشنهاد یکی از دوستان که توی اکیپ ما هستند که البته شکارچی قدیمی هستند وبنده افتخار شاگردیایشون رو دارم انجام شد ولی همچنان میبنم یک نواخت نمیزنه>اما دولول بغل روس که خیلها میگن پایین میزنه البته هردو لول با کوتاه کردن مگسک قابل حله موفق باشید

اين ايراد در سري هاي اول آكار نبود براي مثال اسلحه بنده كه سري اول آكار وارداتي هست هر دوتا لول دقيق ميزنه و مشكل لول پايين رو ندارم و فقط براي تنوع مگسك رو كوتاه كردم كه با يك بار بيرون از شهر رفتن بكلي پشيمون شدم چون هر دوتا لول سر ميكرد.
نميدونم چه بلايي سر آكار هاي سري هاي بعد آمد آيا منتاژ داخل شدند آيا تركيه لولهاي معيوب رو فرستاد ايران خدا عالمه.
اما تنها را اين هست كه لول ها توسط اسلحه ساز اصلاح بشه يا تير اندازي خودمون رو اصلاح كنيم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2016-07-01 12:01 PM

سلام سری اول و دوم چطور تشخیص داده میشه؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-07-01 02:08 PM

سری اول 3 کیلو گرمه رنگ قنداق روشنه و مگسک زرده

سری دوم یا 206 وزنش 3 کیلو و 250 گرمه رنگ قنداق تیره و مگسک قرمزKhansariha (8)

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-07-06 11:57 PM

دوستان اضافه کننده چوک ده سانتی بره آکار من شلیک داشتم با بره دوستان راحت ۸۰ متر میزنه با چوک ۲ نظرتون چبه[تصویر: 29082dc87d65eb614c439cbb196c8032.jpg]

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-07-07 08:22 AM

سلام دوست عزیز.شما یه پترن تو 80 متر با فشنگ نمره 5 بذار تا جزئیات بیشتر نمایان بشه

هرچند که این چوک ها حداقل پترن رو 10 متر میبره جلو ترKhansariha (8)