شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-05-04 05:03 PM

[font=Arial]دوستان کمی ارامتر ببینید اکار نسبت به مارکهای دیگر ترکیه قابل قبول هست روش اسمان عزیز برای اکارهایی که لول زیر کوتاه میزنه روش درستی هست البته راه اصولی همگراکردن دولول توسط اسلحه سازان مجرب هست که روش اون رو قبلا گفتم این مساله حل شه تفنگ خوبی هست. این اشکال قطعا متوجه اسلحه ومهمات هست که با اینهمه محدودیت برای سلاح واینکه تغییر اسلحه کار دشواریه طبق قوانین جاری باید تفنگی رو که دست مردم بدن تست کنن .شرکت اکار هم باید جوابگو باشه که نیست این بر میگرده به نحوه خرید سلاح در ایران که سازنده مستقیم با مصرف کننده در ارتباط نیست.چوک گمان نمیکنم در محل برخورد گروه ساچمه تاثیر داشته باشه بیشتر در حجم برخورد تاثیر داره البته با شرط 36 متر برای پترنگیری .برای کسانی که نمیخوان تفنگ رو به تعمیرکار بدن همون برداشتن فسفری یا مگسک کوتاه بهترین کار هست البته اگه لول پایین کوتاه میزنه .ایکاش پترنگیری وبحثش دوباره باز بشه ودوستان پترن ها رو بیشتر بگذارن مثلا پترن بایکال سوار وپنجتیر اون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-05-04 11:08 PM

سلام آکار های سری اول به مراتب پترن های بهتری نسبت به آکار های سری دوم دارند

hossin

[تصویر: c463c5d284bb230700edad47830a93fc.jpg]

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-05-05 06:59 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-05-05 06:08 PM

آقای حسین آقا با شعور شما که اعتقاد داری آکار بده یه نخجیر دولول بخر تا بهتر باشه برات.

مرد حسابی ایران هنوز کارخانه جات اسلحه سازی خصوصی هم نداره.ترکیه به چنتا کشور خارجی سلاح شکاری صادر میکنه دلیل نمیشه ته مونده آکار ها رو فرستادن تو ایران بگیم اکار خوب نیست.

لول تفنگ من که ته نمیکشید ولی تو چند نمونه سری اول من ته کشیدن لول پایین شو اخیرا دیدمKhansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Marksman - 2016-05-06 11:15 AM

والله ما همیشه از بعضی دوستان مطمئنیم که نه نیاز به تذکر دارن نه خدای نکرده اخطار...
بعد میایم این تاپیک می بینیم ای داد بیداد!!!
دوستان من فعلا قصدم فقط برقراری فضای دوستانه و نظم در این تاپیک هست.کاری هم ندارم کی اول شروع کرده به پست تنش زا و توهین آمیز.بنابراین خواهش می کنم خودتون مدیر باشید و فضا رو به سمتی نبرید که بعدا شرمنده هم بشیم.
از یه کاربر حرفه ای انتظار داریم کمک حال ما باشه نه اینکه بیایم ببینیم 10 بار ارسالش گزارش شده.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - samer - 2016-05-06 10:33 PM

درود بر کری خوانها
نه آکار! و نه نخجیر ! فقط پرون پنج تیر
اینم ضمیمه صلوات جناب آقا شکار حالا نخجیر سواران و آکار سواران هر چی داد دارید سر من بکشید اینم بذارید به حساب کر کری خوندن نه توهین.
حالا در مورد این آکار غیر از کوتاه کردن مگسک که دوست خوبمون آسمان جان فرمودن چه راهکاری دارید؟آیا میشه لوله ها رو درست همگرا کرد؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2016-05-06 10:52 PM

چندی پیش (حدودا یکسال و نیم پیش) یکی از آشنایان بنده که به منزل ما اومده بود از من خواست که تفنگم رو ببینه...،وقتی که اسلحه رو اوردم که ببینه و در یک لحظه که من اونجا نبودم و یا متوجه نشده بودم کمر سلاح رو شکوند و آخر سر هم که خواستم اسلحه رو ببرم هموجور مسلح داخل کاور گذاشتم و بردمش..
بعد از یک یا دو روز که رفتم سراغش متوجه شدم که اون بنده خدا اسلحه رو مسلح کرده بوده و از اونموقع تا حالا فنرهاش تحت فشار بودن و پیش خودم گفتم که باید به فکر فنر باشم به زودی...و اتفاقا به همون زودی که فکرشو میکردم علائمی نا خوشایند مثل گل کردن چاشنی(سوزن کردن) خودشو نشون داد .... اوایل خیلی کم این اتفاق میافتاد اما به مرور اوضاع بد و بدتر میشد و من هی بیشتر به فکر تهیه کردن فنر میافتادم.... تا اینکه یروز توی مسابقات تراپ دیگه اصلا شلیک نکرد و حسابی حالمون رو گرفت
همون روز بعد مسابقه برگشتم خونه و بازش کردم و فنرها رو بیرون آوردم و از این مغازه به اون مغازه دنبال فنر .... که آخرش هم گیرم نیومد
بعد مدتی که فنر نتونستم گیر بیارم به سرم زد که برم تعمیرگاها رو هم یه سر بزنم شاید اونجا پیدا شد
وقتی به یکی از این تعمیرکارها گفتم که موضوع از چه قراره بهم گفت که تا حالا من ندیدم که فنر آکار خراب بشه و مطمئن باش که فنرها مشکلی ندارن ..من پرسیدم که پس مشکل چیه که اون بنده خدا گفت بیارش من درست میکنم برات و زیاد خرجی نداره یه ۵۰-۶۰ تومن ناقابل هزینشه خخخ
هیچی دیگه ..با این حرف دوباره برگشتم بالا سر مریض و دنبال عیب گشتم
سوزن خیلی نرم جلو عقب میشد و مشکلی نداشتKhansariha (290) چکش یا همون چخماق خیلی نرم و آزاد تو مسیر خودش حرکت میکرد Khansariha (290) به شکل خیلی زیادی همه چی عادی و بدون مشکل به نظر میرسید تا اینکه متوجه شدم پیچ یا مهره پشت سوزنها شل شدن و عیب ۶۰ هزار تومنی رو فهمیدم Khansariha (219) خخخ
خلاصه اینکه این سوزن زبون بسته به چاشنی نمیرسید چون شل شده بود و چند میلی اومده بود عقبتر

گفتم این تجربه ۶۰هزار تومنی رو اینجا با دوستان در میان بذارم شاید بدرد کسی خورد
موفق باشید

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-05-06 11:43 PM

نمسیس جان تازه این تعمیرکار خیلی با انصاف بودن،اگه سمت ما بود میگفت برا شما حداقل ۶۰۰ تومان.ممنون از تجربه ای که در اختیار بنده گذاشتید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-05-07 05:56 PM

فنر اگه زیاد جمع شده باشه با یکم کشیدن مثل روز اولش میشه ولی این بار زود تر ضعیف میشه.اینو به یاد داشته باشید که هیچ چیز 100 درصد و کاملا ایده آلی تو دنیا نیست.یه تیکه فولاد اگه از بهترین آلیاژ هم باشه بر اثر کار سنگین بالاخره یه روزی فرسوده میشهKhansariha (8)

تشکر بابت تشخیص و عکس العمل به جای مدیران عزیز که واقعا حرف دل آدم رو میفهمنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-05-06 10:33 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر کری خوانها
نه آکار! و نه نخجیر ! فقط پرون پنج تیر
اینم ضمیمه صلوات جناب آقا شکار حالا نخجیر سواران و آکار سواران هر چی داد دارید سر من بکشید اینم بذارید به حساب کر کری خوندن نه توهین.
حالا در مورد این آکار غیر از کوتاه کردن مگسک که دوست خوبمون آسمان جان فرمودن چه راهکاری دارید؟آیا میشه لوله ها رو درست همگرا کرد؟

بهترین راه همون کوتاه کردن مگسکه که با این کار اون وقت لول بالا یکم بلند میکنه.همگرا کردن لول استاد میخواد و همین جوری الکی نیست.خیلی از اسلحه ساز ها زیر بار این کار نمیرن ولی اینم روش خوبیهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2016-05-18 07:52 PM

سلام بر دوستان
لطفا نظر خودتون را درباره فيلم زير كه تست پترن يك دولول روي هم برتا هست بگيد؟
آيا پترن نرمال هست يا به نظر شما پايين ميزنه؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.