شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-03-28 11:51 PM

دوست عزیز منم با اسمان عزیز موافقم جلاسنج مناسب این کار نیست من خودم امروز داخل لوله را حسابی باروغن مخصوص تفنگ چرب کردم و بعد مقداری هم روغن به فرچه فلزی مخصوص نظافت زدم و بعد یک بار به صورت رفت و برگشت داخل لوله را تمیز کردم بعدش داخل لوله مثل روز اول تمیز شد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-29 11:39 PM

(2016-03-28 11:02 AM)hasan.kha78 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طرف خودش اصلا اکار دست نگرفته شاهین دستشه فقط از اکار بد میگه نمی دونم چرا بعضی از دوستان که تجربه فروشندگان وتعمیرکاران رو اصلا ندارن اینقدر برخورد زننده میکنند چرابعضی ها به تجربیات دیگران احترام نمیزارن حتما کسانی هستن که باتجربه ترن هستن ولی بخاطر غرور ومدعی بودن حاضرن نیستن از تجربیات دیگران استفاده کنن طرف توزندگیش شاید اندازه تعداد انگشتان یک دستشون اسلح دست نگرفتن ولی طوری پست میزارن انگار صاحب یک کارخونه اسلحه سازی هستن وهرروز انواع سلاح رو تست میکنن بهتر از تجربیات دوستانی که صدرصد ازشما باتجربه ترهستن استفاده کنید نه اینکه باغرورو تکبر توهین کنین شمای که حاضرنیستی از نظرات دیگران استفاده کنی چرا درجمع حاضر میشی وفقط توهین میکنی.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

یواش برو با هم بریم.من یه سوال پرسیدم درباره کپ آکار که لکه شده و جناب اسلحه فروش هم که جواب مارو نداد.

شما که به اندازه انگشتای دستت اسلحه دستت گرفتی یه راه حل دم پا ما بذار لطفاKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-30 11:57 AM

دوست عزیز صحبت فقط سر احترام گذاشتن به نظرات نه چیز دیگه درست نیست حتی اگر نظر کسی اشتباه باشه با لحن بد جواب داد راجب پرسشتون کپ اکار خواسیتی داره متاسفانه جای لک به سختی یا اصلا پاک نمیشه میشه برای از بین بردن لک از اسپرهای ضدزنگ که دراسلحه فروشیها فروخته میشه استفاده کرد یا با سیم ظرفشوی بسیار ظریف استفاده کرد که باید درکشیدن دقت کرد البته لک اگرچربی باشه با اسپری شستن انژکتور ماشین استفاده کرد که باید مواظب باشید به چوب سلاح نرسه که بلافاصله رنگ ونقش چوب رو از بین میبره دوست عزیز قصد من توهین به شما نبود شخصیت شما برای من قابل احترامه ولی لطفا درنظر دادن کمی دقت کنید به کسی برنخوره چون دوستانی که اینجا هستن ممکن شکارچی اسلحه فروش تعمیرگار یا.... باشند ممکن به دوستان توهین باشه دوست عزیز اگر احساس کردی از حرف ناراحت شدی شرمنده.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-30 11:38 PM

دوستان لطف کنن قیمت سلاح آکار رو توشهرهای خودشون بدن. من آذربایجانغری 7500ت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-03-31 12:15 AM

اهواز۷/۲۰۰ تا ۸ میلیون

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-03-31 05:33 PM

استارا از فروشنده خوب اکبندش ۷۲۰۰میشه خرید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-31 10:35 PM

رنج قیمت درتمام کشور بین هفت میلیون تا هشت میلیون هسته سلاح تمیز وکم کار.

hassan.khanduzi

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2016-04-01 11:36 AM

سلام Khansariha (8)
دوستان حواستون باشه که قیمت هارد کیس اصل آکار حداکثر 500 تومنه...... البته در اهواز......... Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2016-04-01 02:27 PM

اراک توی تمامی فروشگاها از ۷ تا۸ تومن بستگی به تمیزی تفنگ متغیره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-04-02 12:18 PM

من 5 ماه پیش اصفهان از آقای هاشمی قیمت کردم.مدل 206 آکش 9.5 !!!!!!!!!!!
تک روس هم 7 تومن
رو هم روس هم 14 تومن