شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-24 01:04 PM

از ماست که بر ماست. ما خودمون میخوایم که اینطوری بهمون بندازن.من عذر خواهی میکنم فقط بخاطر اینکه شاید کسی ناراحت شده باشه.

مگه نه از پستی که داده بودم خودم خوشم اومد.

ولی ای کاش حرف حق خفه نمیشد.

براتون متاسفم براتون متاسفم براتون متاسفم مخصوصا کسی که پست منو پاک کرد چون نمیخواد زیربار منطق بره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2016-03-24 03:27 PM

سلام Khansariha (8)
اینکه اسلحه فروشها همه بد نیستند را قبول دارم. در اهواز یه اسلحه فروش هست که البته تفنگ بادی می فروشه، ولیکن انسان بسیار شریف و با انصافی هست. اگر دوستان کسی خواست می تونم معرفیش کنم. ولیکن چون متاسفانه اکثرا در این شغل، افراد انصاف را رعایت نمی کنند (البته شهر اهواز را می گویم نه جاهای دیگه) باعث شده که مردم دید خوبی نسبت به آنها نداشته باشند. اما این باعث نمیشه که بدون تحقیق همه را بی انصاف فرض کنیم. بنابراین به نظر حقیر، آدم اول باید تحقیق کنه و بعد خرید کنه تا بعدا پشیمون نشه. Khansariha (8)

ضمنا آکار اصل با جعبه هنوز 7.5 هست. لذا حواستون باشه که گرون نخرید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dakotaeshomale - 2016-03-26 03:56 PM

میرلوحی عزیز دنبال این نبودم که شما معذرت خواهی کنید اما معذرت خواهی شما رو قبول میکنم ممنونم
اما اینو بدونیم که ایا همه شکارچیا شکارکشند ؟ ایا همه شکارچیا مرامنامه رو زیر پا میذارند ؟
قطعا خیر
چندتا شکارکش بی مرام که مرامنامه رو زیر پا گذاشتند تمام جامعه شکارچی رو بدنام کردند
من شکارچی کار کشته دیدم ودر رکابش بودم که براش مهیا بوده که کبک قتل عام کنه اما نکرده درود بر شرفش
واینو بدونید که شما خرف حق نزدید به همین خاطر مدیریت زحمت کش پست شما رو پاک کردند وزیر بار حرف ناحق نرفتند زنده باد
وشمام بهتره که درنوشته هاتون از غرور دوری بجویید نوکرتم تا باهم دوست بشیم (من 50 سالمه شما چطور )وبیشتراز تجارب یکدیگر بهره ببریم دمت گرم
مرسی
Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-26 04:39 PM

یه سوال داشتم آقای اسلحه فروشKhansariha (8) من یه آکار داشتم الان دست پدرمه و روی کپش لکه شده.با الکل هم پاک نشد حالا باید چطور پاکش کنم؟؟؟؟؟؟

باتشکر از آقای اسلحه فروشKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - barbud - 2016-03-27 10:16 PM

سلام ببخشید که یه کم دیراین پست وارسال میکنم وباتفنگ آکاربی ارتباطه جناب mirlohiیکی ازبچه های خوب وباسواددرزمینه اسلحه ومهمات شکاریه اگه چیزی درخصوص اسلحه فروشافرمودن یه دلیل داره اینکه ۹۵درصدبچه های این سایت حداقل یک یاچندبارازاین صنف زخم خوردن درمورد اسلحه سهمیه که هیچی نگم همین ندادن۵۰تاتیرفشنگ سهمیه وفروش ازاد اون ،یه شکارچی یک سال انتظارمیکشه تاچندتافشنگ بگیره انوقت به دلیل واهی نصفش و بهش نمیدن،فروش چاشنی وباروت سهمیه به ق یمت ازاد،این آدماچطوری بااین پول واسه خونوادهاشون اب وغذاتهیه میکنن ،سهمیه فشنگ امسال به آشناهاشون مقوایی میدادگفتم به منم مقوایی بده گفت اینامال آدمای خاصه به شمانمیدیم ،حتی ازبنداسلحه ای که آزادخریدم وکارخونه توکارتنش میذاره نگذشت وبرش داشت وجدافروختش به کی بگم کارتن اسلحه رو فروخته،البته جناب داکوتای شمالی شماعزیزمایی ومن مطمنم شمایکی ازخوش اخلاقهاوحلال کارهای این صنفید برقرارباشید.

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-28 11:02 AM

طرف خودش اصلا اکار دست نگرفته شاهین دستشه فقط از اکار بد میگه نمی دونم چرا بعضی از دوستان که تجربه فروشندگان وتعمیرکاران رو اصلا ندارن اینقدر برخورد زننده میکنند چرابعضی ها به تجربیات دیگران احترام نمیزارن حتما کسانی هستن که باتجربه ترن هستن ولی بخاطر غرور ومدعی بودن حاضرن نیستن از تجربیات دیگران استفاده کنن طرف توزندگیش شاید اندازه تعداد انگشتان یک دستشون اسلح دست نگرفتن ولی طوری پست میزارن انگار صاحب یک کارخونه اسلحه سازی هستن وهرروز انواع سلاح رو تست میکنن بهتر از تجربیات دوستانی که صدرصد ازشما باتجربه ترهستن استفاده کنید نه اینکه باغرورو تکبر توهین کنین شمای که حاضرنیستی از نظرات دیگران استفاده کنی چرا درجمع حاضر میشی وفقط توهین میکنی.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2016-03-28 08:12 PM

دوستان سلام
با عرض پوزش از تمامي شما عزيزان
اين تاپيك ديگه از موضوع اصلي خارج شده و اين مسئله فقط و فقط بخاطر اختلاف نظر بين دوستان است. البته اختلاف نظر يك امر بسيار طبيعي و كاملا ضروري براي پيشرفت است اما متاسفانه در ايران هنوز ياد نگرفتيم به نظر متفاوت ديگران احترام بگذاريم. خواهش اين بنده حقير اين هستش كه در اين تاپيك فقط در مورد اصل موضوع صحبت كنيد و اگر قوانين و مديران اجازه ميدن يك تاپيك براي كل كل كردن و تيكه بار هم ديگه كردن ايجاد كنيد. پيشاپيش از اينكه در اين تاپيك موضوع اصلي را دنبال ميكنيد متشكرم. از مديران محترم نيز بابت نطق پيش از دستور عذر خواهي ميكنم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-03-28 08:48 PM

دوستان
همانطور که استاد کلت عزیز فرمودند لطفا از کل کل کردن و بحث وجدل بپرهیزید
تا تاپیک از مسیر خودش منحرف نشه
ممنونم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-28 09:58 PM

عرض سلام خدمت اساتید گرامی دوستان من امروز داخل لوله سلاحمو با جلاسنج تمیز کردم خدایش براق براق شده خواستم ببینم ضرر نداره وبه زاج لول صدمه نمیزنه؟ سال نو دوستان مبارکKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-03-28 11:19 PM

اگر اشتباه نکرده باشم جلاسنج حالت اسیدی و خورندگی داره وبخاطر همین خاصیته که جرم وچربی واکسیده شدگی سطوح و فلزات رو پاک وبراق میکنه و فلز مذکور رو نازک خواهد کرد
بهتره که استفاده نشه
اگر من اشتباه میکنم متذکر بشید ممنونم