شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-20 01:25 AM

باتشکر جناب میرلوحی اگه میشه یه عکس ازش بزارید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-20 09:57 PM

حواستو جمع کن فروشنده حقه باز چوک سه تایی بهت نده و حتما درش پلمپ باشه.از این نمک نشناسا همه چی بر میاد
[تصویر: 3.png]
[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 3.png]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-21 09:09 AM

ممنون جناب میرلوحی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2016-03-23 06:16 PM

سلام Khansariha (8)
دیروز با چندتا از بچه ها رفتیم هدفزنی که بنده با آکار و یکی از بچه ها با یلدیز و دیگری با کرال بودند. الحمدلله بنده از همشون بهتر هدفهارو زدم. لول پایین اسلحه هم ته نکشید و آبرومونو خرید. شاید یه جورایی ته کشیدن لول پایین آکار شانسی باشه، مثل ماشینای ایران خودرو که شانسی خوب و بد دارند. حتی اگر هم ته کشیدن مشاهده شد از همون راه دوست خوبمون آسمان با برداشتن فسفری قابل حل است.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-23 07:27 PM

ته کشیدن فقط ماله نشونه گیریه و بس.من با سه مدل پترن گرفتم ندیدم ته بکشهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dakotaeshomale - 2016-03-23 08:23 PM

(2016-03-20 09:57 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حواستو جمع کن فروشنده حقه باز چوک سه تایی بهت نده و حتما درش پلمپ باشه.از این نمک نشناسا همه چی بر میاد
[i

میرلوحی جان بنده فروشگاه اسلحه فروشی دارم همه اسلحه فروشا نمک نشناس نیستند نوکرتم یه کم ادب رو رعایت بفرمایید بد نیست ( شما مغرورید)
درضمن بنده درمورد ته کشیدن لول پایین اکار نظرم اینه که همه شون بد نیستد بعضیاشون هردو لول خوب میزنه وبعضیا لول بالا خوب میزنه ولول پایین ته میکشه به اندازه موهای سرم اکار خرید وفروش کردم وپترن گرفتم
مرسی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-23 11:28 PM

(2016-03-23 07:27 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ته کشیدن فقط ماله نشونه گیریه و بس.من با سه مدل پترن گرفتم ندیدم ته بکشهKhansariha (8)
نه آقا ته کشیدن در صورتی به هدف گیری مربوط میشه که هر دولول بد بزنه نه اینکه یکی خوب بزنه و یکی بد.هر دو لول اگه خوب بزنه و مستقیم بزنه باید همپوشانی داشته باشه نه اینکه لول پایین 20 سانت پایینتر از لول بالا بزنه تو 40 متری
همه آکار ها بد نیستن اما عمدشون مشکل ته کشیدن دارن این دیگه یه چیز تابلوییه و بحث دربارش فایده نداره من خودمم داشتم البته شاهین که ته نمیکشید ولی با خیلیا چه آکار چه سلاحهای دیگه ترک این مشکل رو داشتن و خیلی هم دیدم و شنیدم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهنورد - 2016-03-24 12:55 AM

بنده فروشگاه اسلحه فروشی دارم .........................
[/quote]با سلام :
دوست عزیز (داکوتای شمالی ، آقا اونجا که خیلی دوره چطوری بیائیم !!!!خخخخخخخخخ) معذرت میخوام اسم شریفتون رو نمیدونم . اول عید رو بهتون تبریک میگم دوم اینکه بنده بالشخصه از حضور اسلحه فروشان در این فروم ، بسیار استقبال میکنم چرا که اگر شما فروشندگان عزیز در این انجمن ها حضور مستمر داشته باشید ، شاهد دو اتفاق خوب خواهیم بود
1- فاصله بین عرضه کننده و مصرف کننده سلاح گرم (در زمینه تفنگ بادی ابدا نظری ندارم ) کوتاه شده و سوء تفاهم های شایع از بین خواهند رفت ضمن اینکه دوستان از اخبار جدید در این زمینه از منبع موثق با خبر خواهند شد

2- در صورت تمایل به خرید اسلحه گرم دوستان میتوانند از فروشگاه شما یا اشخاص مورد اعتماد شما خرید کنند که قطعا سود دو طرفه خواهد بود .
از اینکه در سال جدید ، کدورت پیش آمده متاسفم Khansariha (226)
بنده بعنوان عضو کوچک این انجمن از شما عذر خواهی میکنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقای میرلوحی هم انشالله میان توضیح میدن و دلخوری ها تموم میشه حیفه تو این سال نو هنوز شروع نشده همدیگه رو ناراحت کنیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dakotaeshomale - 2016-03-24 07:40 AM

سلام کوهنورد جان منم سال نو رو به شما تبریک میگم
شما لطف دارید عزیزشما سرورمایید(بنده درخدمتتونم ) والا داکوتا شمالی خودمم تابحال نرفتم خخخخخ اما چون یه 270 امریکایی دارم وخاطرات ..............
ازاین دلگیرم که اگر کسی حرفه ای واقعی باشه قطعا به خودش حرفه ای نخواهد گفت واین دیگرانندکه درمورد حرفه ای بودنش از هرنظر باید نظر بدند ( یه دانش امور هیچ وقت نمیتونه به خودش نمره بده یه نظامی هیچ وقت نمیتونه به خودش مدال ودرجه بده بلکه با کارهای مثبت وتلاش مضاعفی که داره با افتخار بهش نمره مدال ودرجه تعلق میگیره ) یه حرفه ای در مطالبی که میذاره باید نهایت دقت رو بکارببره چه از نظر فنی (تفنگ وفشنگ وشکار) وچه از نظر ادب وشکسته نفسی همه رو رعایت میکنه /// همه اسلحه فروشا بدنیستند همه کارگرها بد نیستند همه راننده ها بدنیستند همه کسبه ها بدنیستند همه .........( از همه بخصوص مدیریت محترم معذرت میخوام که حاشیه پیش امد )
این نمونه نشه

تاپیک فشنگ ساچمه زنی
خدا رو شکر حرفم راجع به باروت استرلینگ ثابت شد و خوشبختانه بقدری حرفه ای هستم که در عمل اینو فهمیدمKhansariha (214) خخخخخخخخ
من سهمیه تک نخجیرم رو نمره 5 عقاب گرفتم.پوکه هاش آبیه و یه ذره کیفیتش بهتره فقط یه ذره.برا اوایل فصل شکار که هوا گرمه خب میزنهKhansariha (8)
امضای mirlohi
My Portion Lorn Exist In America.I Love American Blend.Gloat & Sigh

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-24 12:16 PM

باروت استرلینگ آشغاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (367)
باروت خوبیه ما از اطراف من که هرکی خریده راضیه البته بحث یسال پیشه
منم موافقم با جناب داکوتاشمالی توی هرقشری هم خوب هس هم بد نمیشه همرو به یه چش دید