شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-04-20 07:28 PM

(2012-04-20 06:56 PM)crossbow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قصد جسارت ندارم ولی‌ شما مثله اینکه تو ایران زندگی‌ نمیکنید چون اگر یه سر تشریف ببرید فردوسی‌ و یک سوال کوچولو بکنید متوجه میشید که این قیمت‌هایی‌ که شما میدین به هیچ وجه درست نیست و اینکه تفنگه روسی که تو ایران به عنوانه دولتی فروخته می‌شه ۲ ماشه هست و اصطلاحا بهش میگن ماشه طلا عزیزم.این رو هم دقت کنید که در ایران و دهاته تهران هیچ وقت قیمت تفنگ AKKARاز ۲.۹۰۰.۰۰۰ تومن به ۲.۱۰۰.۰۰۰ کاهش پیدا نمی‌کنه فکر می‌کنم گفته من رو دوستان گلم که تازه ثبت نام کردند میتونند تصدیق کنند برادر شماهم بهتره یه سر برید مغازها فروش اسلحه بزنید و یکی‌ از این روس هارو حداقل دستتن بگیرید و ببینید که ۲ تا ماشه داره نه یکی

یا علی‌ برادر
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

دوست عزيز ما با فردوسي كار نداريم ما خودمون اسلحه فروشي داريم اولن چه سودي تو دروغگفتن منه دومن اگه شك داريد شمارشو بهتون ميدم زنگ بزنيد قيمتهاي سال 90 كه من گفتم بپرسيد من خودم 20 روز دنبال همين روس بودم يكيشو بخرم اما چون اسلح به نامم خورده بود ندادن برج 12 آكار اورده بود به بچه ها گفتم چندتا از بچه هاي سايت خريدن 2315 تو تهران دولول بغل روسو ميدن 9 نومن اينجا همونو ميدن 6 تومن ودر آخر پايتخت نشين عزيز چون شما فقط دو ماشه ديد هيد دليل بر نبودن تك ماشه نيست اين اسلحه ها كه شما شايد در طول عمر يكبار ببينيد اينجا صدتا صدتا ما ديديم و گرفتيم دست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 07:30 PM

(2012-04-20 07:21 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بیخیال بشید لطفا ..ایشون ظاهرن فکر میکنه فقط خودشون تو ایران رفته تفنگ خریده و از قیمتهای بازار اطلاع داره ..

من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال..

(مدیران محترم خواهشن این پستها رو حذف کنید که کل تاپیک رو به بیراهه کشوند..من به نوبه خودم پوزش میخوام از ادامه دادن این بحث بیهوده)

ایشالا تشریف آوردین دهات ما که بهش میگیم تهران می‌برمتان تو یه جاهایی‌ به اسم مغازه بد خودتون قیمت هرو ببینید درضمن اینجا تاپیکAKKAReee اگه عشق تفنگه روس هستین اینجا ابراز علاقه نکنید.

بعدشم برادر من نظرمو در موردAKKARگفتم شما لطف کنید اگه ناراحت میشید از تعریف کردن در مورد AKKAR///سکوت اختیار کنید که بحث به بیراهه کشیده نشه

با تشکرKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeidth - 2012-04-20 07:35 PM

(2012-04-20 06:56 PM)crossbow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قصد جسارت ندارم ولی‌ شما مثله اینکه تو ایران زندگی‌ نمیکنید چون اگر یه سر تشریف ببرید فردوسی‌ و یک سوال کوچولو بکنید متوجه میشید که این قیمت‌هایی‌ که شما میدین به هیچ وجه درست نیست و اینکه تفنگه روسی که تو ایران به عنوانه دولتی فروخته می‌شه ۲ ماشه هست و اصطلاحا بهش میگن ماشه طلا عزیزم.این رو هم دقت کنید که در ایران و دهاته تهران هیچ وقت قیمت تفنگ AKKARاز ۲.۹۰۰.۰۰۰ تومن به ۲.۱۰۰.۰۰۰ کاهش پیدا نمی‌کنه فکر می‌کنم گفته من رو دوستان گلم که تازه ثبت نام کردند میتونند تصدیق کنند برادر شماهم بهتره یه سر برید مغازها فروش اسلحه بزنید و یکی‌ از این روس هارو حداقل دستتن بگیرید و ببینید که ۲ تا ماشه داره نه یکی‌

یا علی‌ برادر
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
دوست عزیز جسارتا شما باید یه سری به فروشگاهها بزنید و خبری از قیمتها بگیرید.آکار 2300،روس بغل 1487،روس روهم 2500-
لطفا پیش داوری نکنید،اینو بدونید کسایی که تو این سایت عضو هستن و فعالیت میکنن مطمئنا دستی بر آتش دارند واونقدرا هم بی اطلاع نیستن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 07:44 PM

دوستان پس شما که این قدر قیمت‌های پایین سراغ دارین فک کنم میتونین یه برنوی صفر واسه من با قیمت ۳.۰۰۰.۰۰۰ پیدا کنین نه؟
راستی‌ من همتونو دوست دارم با کسی‌ هم سر جدال ندارم لطفا کسی‌ بهش بر نخوره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - snipshooter - 2012-04-20 08:24 PM

crossbow عزیز در ابتدا لازمه بگم که ما هم دوست داریم . تصاویر شکار هات هم واقعا بیست هستن و کارت در زمینه شکار خیلی درسته واستاد مایی.
لیست قیمت دولتی 90 :
[تصویر: 0012.jpg]
برنوی بلند مرتب 3500 ، خواستی پ خ بده شمارشو بهت بدم .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 08:35 PM

(2012-04-20 08:24 PM)snipshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
crossbow عزیز لیست قیمت دولتی 90 :
[تصویر: 0012.jpg]
برنوی بلند مرتب 3500 ، خواستی پ خ بده شمارشو بهت بدم .

ممنونم از عکسی‌ که برام گذاشتین

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - cheytac - 2012-04-21 11:26 AM

خب جناب کراسبو جان..امیدوارم متوجه اظهار نظر اشتباهتون شده باشید و دیگه بر سر مسائلی که اطلاع دقیقی ازش ندارین اینجوری لج نکنین..در ضمن زندگی در دهات شما اگر چه واسه بعضیها که عشقشون اینه که بهشون بگن "بچه تهرون" خیلی خوبه ولی مشکلات خاص خودش رو هم داره..یکیش همین پرداخت هزینه ای چندبرابر واسه بعضی از اجناسه..ایشالله شما هم اگه روزی تشریف آوردین به پایتخت محقر ما , میبرمت جایی که اولش یه کم نفس بکشی و ششهات واسه یه بار هم که شده با اکسیژن اصلی پر و خالی بشه و اعصابت یه استراحتی بکنه ,بعدش هم میبرمت جایی که شما اونجا بهش میگید "فردوسی" ولی با قیمتهای ربع و اجناس بهتر و متنوع تر..بعدش هم اگه افتخار بدین میریم یه شکار اساسی و یه حالی در دل طبیعت و هوای پاک منطقه میکنیم ,البته اگه دوباره لج نکنی که شما هیچی ندارین و تهرون رو عشقه..
امیدوارم ناراحت نشده باشی..ما مخلص همه بچه های سایت هستیم و اگه اظهار نظری میکنیم صرفا واسه اینه که آمارهایی واقعی در دسترس بچه ها قرار بگیره تا دچار شک و تردید و سردرگمی نشند..موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-21 12:54 PM

(2012-04-21 11:26 AM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب جناب کراسبو جان..امیدوارم متوجه اظهار نظر اشتباهتون شده باشید و دیگه بر سر مسائلی که اطلاع دقیقی ازش ندارین اینجوری لج نکنین..در ضمن زندگی در دهات شما اگر چه واسه بعضیها که عشقشون اینه که بهشون بگن "بچه تهرون" خیلی خوبه ولی مشکلات خاص خودش رو هم داره..یکیش همین پرداخت هزینه ای چندبرابر واسه بعضی از اجناسه..ایشالله شما هم اگه روزی تشریف آوردین به پایتخت محقر ما , میبرمت جایی که اولش یه کم نفس بکشی و ششهات واسه یه بار هم که شده با اکسیژن اصلی پر و خالی بشه و اعصابت یه استراحتی بکنه ,بعدش هم میبرمت جایی که شما اونجا بهش میگید "فردوسی" ولی با قیمتهای ربع و اجناس بهتر و متنوع تر..بعدش هم اگه افتخار بدین میریم یه شکار اساسی و یه حالی در دل طبیعت و هوای پاک منطقه میکنیم ,البته اگه دوباره لج نکنی که شما هیچی ندارین و تهرون رو عشقه..
امیدوارم ناراحت نشده باشی..ما مخلص همه بچه های سایت هستیم و اگه اظهار نظری میکنیم صرفا واسه اینه که آمارهایی واقعی در دسترس بچه ها قرار بگیره تا دچار شک و تردید و سردرگمی نشند..موفق باشید

cheytac جان من اگه اطلاع دقیقی‌ از این داستان‌ها نداشتم این بحث رو خیلی‌ وقت پیش تموم می‌کردم تو دهات ما قیمت‌ها اینه حالا اونجا چنینو چنانه من کاری ندارم

در ضمن داداش گلم تهران آش دهان سوزی نیست که ما بخوایم پزشو بدیم عزیزم

بعدشم داداشم من همیشه تو شکارو ماهیگیری هستم شش هام باز بازه

منم خیلی‌ دوست دارم در معیت شما باشمو‌ باهم یه شکاری بریمو حالشو‌ ببریم فقط قول بده که گیر ندی به اینAKKAReee فکسنی ما

نفسه شما همیشه گرم

یا علی‌Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - cheytac - 2012-04-21 01:11 PM

دم شما گرم جناب کراسبو..من کوچیک جنابعالی و تفنگتون هستم.(اتفاقا اکار تفنگ خیلی خوبیه دادا..شکسته نفسی میفرمایین).ایشالله سری بعد که بیام ایران به زور هم که شده میارمت شهرستان ..جدن به دلم برات شده که یه کوهی با هم بزنیم دادا...خوشبختانه این بحث هم به خوشی و خوشحالی تموم شد و امیدوارم بچه ها رو ناراحت نکرده باشیم..مدیران محترم هم صاحب اختیارند این پستها رو از جایی که به بیراهه رفت (و همش هم تقصیر من بود) رو کلهم اجمعین جارو کنند..با سپاس.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-21 01:25 PM

(2012-04-21 01:11 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دم شما گرم جناب کراسبو..من کوچیک جنابعالی و تفنگتون هستم.(اتفاقا اکار تفنگ خیلی خوبیه دادا..شکسته نفسی میفرمایین).ایشالله سری بعد که بیام ایران به زور هم که شده میارمت شهرستان ..جدن به دلم برات شده که یه کوهی با هم بزنیم دادا...خوشبختانه این بحث هم به خوشی و خوشحالی تموم شد و امیدوارم بچه ها رو ناراحت نکرده باشیم..مدیران محترم هم صاحب اختیارند این پستها رو از جایی که به بیراهه رفت (و همش هم تقصیر من بود) رو کلهم اجمعین جارو کنند..با سپاس.

ایشالا به امید خدا که باهم جفتو جور میشیمو یه شکار باحال باهم میریم

از بچها و مدیران سایت و و شما عزیز دلم هم عذر خواهی‌ می‌کنمKhansariha (8)Khansariha (8)