شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-03-15 03:09 AM

سلام دوستان.چندوقته که انتخاب بین کرال روهم با لول۸۰ سانتی و آکار فکرمو مشغول کرده.به نظر شما کرال اسلحه خوبی هست؟

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-15 01:25 PM

آکار بهتره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2016-03-15 01:32 PM

(2016-03-15 03:09 AM)Siavashshami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.چندوقته که انتخاب بین کرال روهم با لول۸۰ سانتی و آکار فکرمو مشغول کرده.به نظر شما کرال اسلحه خوبی هست؟

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

سلامKhansariha (8)
بهتربوسوالودرتایپک مشاوره تفنگ ساچمه زنی مطرح میفرمودیدKhansariha (8)
تفنگ کرال تفنگ سبک و خوبیه ومیشه بهش اعتمادکرد،بنظرمن تنهانقطه ضعفش کپ آلومینیومیشه!!!!البته کرال کپ فلزی هم هست که خیلی ازکپ آلمینیومیش بهتره!!
آکارهم اسلحه خوب وجونداریه،تنهامشکلی که داره،دراکثرآکارهالول پایین ته میکشه که اونم براحتی قابل حله!
بااین اوصاف بنظرم بهتره یه آکاربگیرینKhansariha (8)
پیشاپیش مبارکتون باشهKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-15 02:11 PM

ناگفته نمانه درکپ مشکی کرال دو مزیت وجود داره یکی خنک کننده بین دولول دومی قابل تعویض بودن سوزنهای سلاح در کپ مشکی با قرار دادن حفاظ ار داخل برروی سوزنها از داخل کپ این قابلیت در این سلاح وجود دارد با شکستن سوزنها هر لحظه قابل تعویض می باشد مثلا دوستانی که شکار میروند اگر در حین شکار سوزنها بشکنت در همان جا می توانند فقط با باز کردن یک پیچ سوزنها رو تعویض کنند حتی با گذاشتن یک میخ یا سیم مفتولی این مزیت بزرگی در این سلاح می باشد که معمولا فقط در سلاحهای ساخت فرانسه دیده میشه از کپ الومینیومی هم خیالت راحت باشه یکی از دوستان بازدن نزدیک به پنج هزار فشنگ از انواع مختلف همچنان از سلاح راضی می باشد.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Siavashshami - 2016-03-15 04:00 PM

ممنون از راهنمایی دوستان.و ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح کردم.بنده این تاپیک رو مدتی هست که دنبال میکنم واز اطلاعات اساتید بسیار آموختم و ادامه بحث در مورد اکار و کرال رو در تاپیک مشاوره سلاح ساچمه زن ادامه میدم تا این تاپیک اکار هم تخصصی تر به بررسی اکار ادامه بده و مطالب تجمیع و یکدست باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-15 10:38 PM

(2016-03-14 03:34 PM)vaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض سلام خدمت دوستان واساتید امروز رفتم یه آکار گرفتم داخل جعبه پلاستیکی آکبند فروشنده میگفت جمعا10تیر باهاش شلیک شده داخل لولو که نگاه کردم کثیف بود ومحل فشنگ گذاریداخل لول یکم زنگ زده بود از اساتید سوال داشتم ببینم این زنگ زدگی ایرادی نداره؟ چون من اسلحه رو به قیمت صفر خریدم7200000تومان لطفا راهنمایم کنید

برو پس بده داداش.تفنگی که خزانش زنگ بزنه به قام ... نمیارزه.گفتم 7200 خیلی ارزون داده یه ریگی تو کفش فروشنده بوده.داداش خزانه زنگ زده فایده ندارهKhansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-15 10:40 PM

با تینر واسپری زنگ بر بزن داخلش مثل روز اولش میشه

راستی اگر دیدی افاقه نکرد که میکنه اصلا نگران نباش با اسپری شستشوی انژکتور ماشین بشورش کامل فقط روی چوب اسلحه نریزه کاملا رفع رجو میشه باز اگر نشد یه راه حل دیگه کامل رفع بشه بهت میگم .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-15 10:47 PM

فقط برو پس بده من یه چیز میدونم شما نمیدونی.خزانه یه ذره توسط زنگ زدگی خرده بشه فایده نداره.Khansariha (172)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-15 10:52 PM

ممنون از اساتید با اسپری روغن کامل برطرف شد مثل روز اولKhansariha (219)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-15 10:53 PM

دوست عزیز سلاحهای دست کسانی هست معتلق به سی سال پیش که داخل خزانه براثر شلیک فراوان کاملا اون حالت اولیه دارمده یعنی یه حالت سمباده خوردشده اصلا هم مشکلی نداره دوست عزیز زنگ زندگی داخل لول برطرف میشه که بسیار حساسه حالا خزانه اسلحه که فقط فشنگ داخل ان قرار میگیره و دارای ضخامت دوبل نصبت به لوله دوست گرامی اصلا نگران نباش اگر برطرف نشد زنگ زدگی یه راه حل میگم کاملا برطرف میشه.

دوست گرامی شما که میگی فایده نداره می تونی علتش رو به من توضیح بدی متشکر میشم به علمم افزوده بشه.