شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-14 12:56 PM

اگر میگفتم خودم استفاده کردم که ممکن بود یه برداشت دیگه بشه به همین خاطر ادرس دادم داداش.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 12:58 PM

منم گفتم که بیشتر از 90 درصدشون اینجورین نه همه مال خودم که اینجوری نبود اما هرچی که بعد از اون دیدم این مشکلو داشته و داره توی این تاپیک هم و همینطور تاپیکهای دیگه ترک این مشکل رو خیلیا دارن
میگی این جوری نیس؟

در واقع شانسی از آب درمیان عین ماشینای چینی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-14 01:07 PM

اگر واقعا دوستان با این موضوع مشکل دارن در نگهداشتن وخرید ان تجدید نظر کنن اگر واقعا سلاح تون رو میشناشین و زاویه پایین زدن ان رو میدونین فکر نمی کنم در شکار براتون مشکلی پیش بیاد.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 01:14 PM

نگهداشتن و خرید سلاح با توجه به محدودیتهای زیاد اسلحه شکاری کاری نیس که خیلی بشه باهش احساسی رفتار کرد و باید تمام شرایطش رو در نظر بگیری و گاهی اوقات کسی که عاشق اسلحس مجبور میشه برای خرید اسلحه از بین بد وبدتر بد رو انتخاب کنه آکار اسلحه خوبیه اما اگه لول پایینش ته نمیکشید خیلی بهتر بود اما اون بحث قلق گیری یا همون ابتکاری که جناب احمدی به خرج دادن میشه مشکل رو تا حدی برطرف کرد اما اینجوری فقط صورت مساله پاک میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-14 01:21 PM

خوب عزیز منم هم همین رو گفتم یا باید سلاح رو تعویض کرد یا قلق گیری کرد بعد هم قلق گیری کار بسیار اسانیه شما اگر با سلاح های گلوله زنی کار کرده باشی میبینی برای قلق گیری اول زیر خال سیاه رو نشانه گیری میکنی بعد شلیک گلوله به هرجای سیبل برخورد کنه مثلا اگر چپ نقطه سیاه سیبل رو بخوره شما باید درست جهت مخالف برخورد رو نشانه گیری کنین که به وسط نقطه خال برخورد کنه ببینین اون فقط یک گلوله هسته در سلاح ساچمه زنی با تعداد بسیار زیاد ساچمه بسیار کار راحتری هسته .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-03-14 01:26 PM

دوستان من اكار دارم بعد از برداشتن فسفرى مشكل تا حدود زيادى حل شد از اسمان عزيز كمال تشكر رو دارم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 01:31 PM

بحث من کلا این بود که شما میگید با اغرق درباره این سلاح بعضیا حرف میزنن و منم گفتم که نه اینجوری نیس و سلاح مشکل داره.در باره قلق گیر در زمان پترن گیری آسونه اما در زمان شکار قضیه کاملا فرق داره هرچقد هم با قلق اسلحه آشنا باشی بازم در زمان شکار بخاطر استرس نمیتوی خوب شلیک کنی در ضمن اون قلق برای فاصله های مختلف فرق میکنه و ممکنه فرد نتونه تخمین مسافت رو درست تخمین بزنه چ برسه به قلق اسلحه.درضمن اسلحه شکاری دولول با گلوله زنی تک لول قلق گیری کاملا متفاوته و هم اینکه گلوله با تعداد زیاد ساچمه ها رفتار خیلی فرق میکنه و جدا از این دو لول دو تا قلق داره نمیشه باهم مقایسه کرد باید طور باشه که قلق دو لول رو هم در نظر بگیرم که اصلا راحت نیس
(2016-03-14 01:26 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من اكار دارم بعد از برداشتن فسفرى مشكل تا حدود زيادى حل شد از اسمان عزيز كمال تشكر رو دارم

درسته بیکی از دوستام این پیشنهاد جناب احمدی رو دارم که اونم نسبتا راضیه
گلوله زنی رو میشه با تنظیم مگسک و شکاف درجه تنظیم کرد و اون قلق برای گلوله زنی در واقع بعد از تنظیم مگسک بی معنیه حتی توی کلاشینکف

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-03-14 01:35 PM

[font=Arialاز نظر كلى بخواهيم كامل مساله رو حل كنيم راهش رو قبلا عرض كردم،البته با برداشتن فيبر مگسك من تير اندازى هاى خوبى اتفاقا با هر دو لول داشتم اما راه اصلى همون برداشتن تسمه وتغيير زوايا در هر دولول هست وسپس مونتاژ دوباره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 01:36 PM

توی گلوله زنی اسلحه پرت نمیزنه فقط تنظیم نیس اما لول پایین آکار نسبت به لول بالا پرت میزنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-14 01:37 PM

به نظر من بستگی به شکارچی داره بعد ازمدتی استفاده کاملا قلق دستون میاد اگرنه سالی ده یا بیست تیر شلیک کنین حرف شما کاملا تصدیق میکنه ولی کسی که مکرر با سلاح کار میکنه سلاح جزو بدنش میشه به محض بلند کردن سلاح کاملا متوجه میشه چکاری باید انجام بده فقط باید با سلاحتون کار کنین تا قلقش کاملا دستتون بیاد.