شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-13 11:26 PM

منظورم حتی با نشونه روی و قنداق شکاری خوب بود که به نظر تنها راهش مونتاژ تسمه بین دولول هاس

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-13 11:33 PM

هرچه قنداق خمیدگی کمتری داشته باشه جهت تراپه فکرم هم نمیکنم سلاحی مثل اکار که جهت تراپ ساخته شده اینقدر بخواد پایین بزنه فکر می کنم عوامل دیگه علت ان باشه مثل خود کسی که سلاح دستشه وکوتاهی دست اکثرا کسانی که مدعی پایین زدن هستن دارای دستانی کوتاه هستن.

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-13 11:34 PM

یعنی آیا همه ی اونایی که آکار شون ته میکشه ایراد از اسلحه شون نیست؟!!!!؟

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-13 11:40 PM

به نظر من به هیچ وجه بنظر شما سلاحی که در سطح وسیع وتحت لیسانس کشورهای امریکای تولید وتوزیع میشه ممکنه همچین ایرادی داشته باشه وبعد از چندین سال تولید وتوزیع برطرف نشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-13 11:42 PM

بله آکار در سطح قابل توجهی قرار گرفته و تفنگ خوش دستی هست ولی این ته کشیدن باید در بعضی هاشون کاملا بره شما ثابت شده باشه دوست عزیز

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-13 11:46 PM

ببین دربعضی ها با اینکه اغراق بشه تولید فلان سال عالیه وتولید فلان سال پایین میزنه کمی بی انصافی در حق سلاحی به این خوبیه البته من قبول دارم شاید بطور محدود همچین اتفاقی بیفته البته گفتم تمام جوانب را در نظر گرفت مثلا کسی که داره پترن میگیره ایا کاملا با نحوه گرفتن اشناست .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-03-14 12:41 AM

با برداشتن فسفری مگسک ویا برداشتن کل مگسک ونصب یه مگسک کوتاه مشکل ته کشیدن لول پایین حله ونیازی به دستکاری تسمه بین دوتا لول نیست
اکار وارداتی خودمون یه سلاح شکاریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 11:42 AM

(2016-03-13 11:40 PM)hasan.kha78 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من به هیچ وجه بنظر شما سلاحی که در سطح وسیع وتحت لیسانس کشورهای امریکای تولید وتوزیع میشه ممکنه همچین ایرادی داشته باشه وبعد از چندین سال تولید وتوزیع برطرف نشه

داداش کاری به امریکا و این حرفا نداریم که بحث سر اینه که کلا بیشتر از 90 درصد سلاحهای آکار لول پایین ته میکشه ما که نمیخوایم این سلاح رو خراب کنیم نعصبم روی سلاح خاصی نداریم اما آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است من خودم شاهین داشتم که لول پایین ته نمیکشید اما شاید از 40 یا 50 نفر که آکار یا شاهین داشتن شنیدم که لول پایینش ته میکشه الان توی این انجمن خیلی ها یا خودشون آکار دارن یا آشناهاشون و اوناهم این حرف منو تصدیق میکنن و ربطی هم به سال تولید حداقل تا الان که من اطلاع دارم نداره و همه این مشکلو دارن چن وقت پیش هم توی یکی از بچه های همین انجمن به شرکت آکار ایمیل زده و اونا هم ماست مالی کردن و توجیه خوبی براش نداشتن
(2016-03-13 11:46 PM)hasan.kha78 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببین دربعضی ها با اینکه اغراق بشه تولید فلان سال عالیه وتولید فلان سال پایین میزنه کمی بی انصافی در حق سلاحی به این خوبیه البته من قبول دارم شاید بطور محدود همچین اتفاقی بیفته البته گفتم تمام جوانب را در نظر گرفت مثلا کسی که داره پترن میگیره ایا کاملا با نحوه گرفتن اشناست .

پترن گرفتن دیگه اینقد هم کار شاقی نیست توی فاصله ی مناسبش که همه میدونیم باید هر دو لول همپوشانی داشته باشن که اینقد این اختلاف فاصله ساچمه های شلیک شده ی لول پایین با لول بالا زیاده که اصلا آدم شاخ در میاره مثلا 20 سانت
در ضمن من این مشکلو توی سلاحهای دیگه ترک هم دیدم از جمله اسکار و یلدیز البته فقط با یکی از هر دو نوع اسلحه تست کردم
سلاح های ترک اینقد را هم که شما میگید مالی نیستن ولی از نخجیر بهتره و نسبتا قیمتش هم خوبه اما اگه لول پایین ته نمیکشید خیلی بهتر بود اینطوری بین شلیک اون و نخجیر حداقل یه فرقی بود البته آکار خیلی از نخجیر بهتره ولی کلا من قصد جسارت به عزیزانی که نخجیر و یا آکار و شاهین دارن نداشته و ندارم من خودمو شاگرد اونا میدونم اما چیزایی که دیدم و شنیدم رو فقط گفتم البته همه ی عزیزای این انجمن هم خودشون اینا رو میدونستن.بازم عذر میخوام از شما دوست عزیز و بقیه عزیزان فقط نظرم بود قصد دشمنی با کسی رو ندارم ببخشید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نمیدونم کی بود گفت که یجایی تو سایت شرکت آکار نوشته شلیک اسلاگ و چارپاره توصیه نمیشه درسته ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-14 12:18 PM

بهتر یه سری به یوتیوب بزنید وفیلمهای مربوط به شلیک اسلحه اکار با انواع فشنگ رو بزنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-03-14 12:53 PM

نیازی به سر زدن نیست وقتی چشمام سالم میبینن و به خودم اطمینان دارم من با این سلاحها کار کردم و تجربم رو گفتم نه اینکه تو فیلم یا سایت دیده باشم حالا شما خود دانی.به هر حال اگه از پستام اینجور برداشت شده که تند مزاجانه حرف میزنم ببخشیدKhansariha (8)