شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2016-03-11 07:36 PM

بایکال که صد رد صد بهتره به شرط اینکه اصل روس باشه.همین اکار هم غنیمته و خیلی ها در حسرت داشتنش هستن.هرچی باشه بهتر از نخجیر دولوله کهKhansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2016-03-11 08:09 PM

سلام دوستان
اینکه آکارهای قدیمی تر لول پایینشون، ته میکشه و یا پایین میزنه برای همه صادق نیست. تفنگ بنده طی ایمیلی که به شرکت آکار زدم و در پست شماره 1386 آنرا اعلام کردم، ساخت ماه می سال 2010 هست ولیکن لول پایینش هم ته نمی کشه......
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - karbakhsh - 2016-03-11 11:41 PM

ته کشیدن لول پایین اکار داستان تکراری و قدیمیه که روش زیاد بحث شده. همه نیستن ولی هستن اکارهایی که ته میکشن و ثابت شده.

بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-11 11:43 PM

بعضی از تعمیرکار ها مونتاژ دوباره تسمه بین دولول رو برای برطرف کردن ته کشیدن لول پایین آکار پیشنهاد میدن؟

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - vaf - 2016-03-12 02:17 PM

سلام خدمت اساتید من خودم نخجیر2دارم ولی واسه شکار کبک زیادی سنگینه میگن آکار سبکه وجون میده واسه شکار کبک میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ واسه شکار کبک چه سلاحی خوبه.باتشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - yahyarav - 2016-03-12 08:11 PM

(2016-03-12 02:17 PM)vaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید من خودم نخجیر2دارم ولی واسه شکار کبک زیادی سنگینه میگن آکار سبکه وجون میده واسه شکار کبک میخواستم ببینم نظر دوستان چیه؟ واسه شکار کبک چه سلاحی خوبه.باتشکر

سلام،خدمت همگیKhansariha (8)
درشکارکبک باتوجه به پیاده روی زیاد،هرچه سلاح سبکتری همراهتون باشه،بهتره،چون دیرترخسته میشید،آکارهم نسبت به نخجیروزنش کمتره وبالانس خوبتری داره وقطعابه نسبت نخجیردیرترآدموخسته میکنهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2016-03-13 09:28 AM

(2016-03-12 02:17 PM)vaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آکار از نظر سبکی و خوش دستی واقعا در رده سلاح های خوب قرار میگیره با اینکه از نخجیر یک دویست گرم بیشتره اما وقتی دستت میگری به طور محسوسی راحت تر و سبک تر به نطر میاد اگه فقط این مشکل ته کشیدن لول پایین رو نداشت شاید در رنج قیمتی خودش سلاح بی نقصی بود.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-13 10:19 PM

اکار با نخجیر اصلا قابل مقایسه نیست

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-13 11:18 PM

ته کشیدن لول پایین آکار هم در بعضی لول بالا های آکار بهعد ۵۰ متر دیده شده

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hasan.kha78 - 2016-03-13 11:24 PM

ناگفته نمانه خوده قنداق سلاح در ته کشیدن سلاح تاثیر زیادی داره نحوه گرفتن سلاح چون بعضی قنداق ها برای شکار ساخته شدن و بعضی های دیگر فقط جهت تراپ .

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk