شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-10 11:51 PM

دوستان من یکی دو تا آکار ساخت سال۹۰دیدم لول پایین اصلا ته نمیکشید نمیدونم الان شانسی یه ایم لول پایین که به طور هرکی بخوره یا نه خخخخ

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-13 12:48 AM

دوستان بهترین چوک بره آکار من دیدم همون اکسترنال هستش ولی بعضی ها با اون معمولی ها و لول اضافه کن ۱۵سانتی نتیجه بهتری میگرن ولی اکسترنال ذاتن ورزشی یه

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sajadm - 2016-02-13 12:54 AM

اون ته کشیدن شانسیه من خودم شاهین داشتم ته نمیکشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-02-20 11:37 PM

سلام خدمت دوستان
من نخجیر۱ دارم میخوام اکار رو هم سوار بخرم.امروز رفتم اکار نخجیر دیدم واسه سهمیه سال ۹۰ بود اکبند بود حتی یه تیرم باهاش ننداختن.تو کیف سامسونت بود..زیر کپ مدین ترکیه ننوشته بود ولی رو جواز حملش ساخت ترکیه زده.به نظرتون ارزش خرید داره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hossinmahmodi.1376 - 2016-02-21 01:55 AM

(2016-02-20 11:37 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
من نخجیر۱ دارم میخوام اکار رو هم سوار بخرم.امروز رفتم اکار نخجیر دیدم واسه سهمیه سال ۹۰ بود اکبند بود حتی یه تیرم باهاش ننداختن.تو کیف سامسونت بود..زیر کپ مدین ترکیه ننوشته بود ولی رو جواز حملش ساخت ترکیه زده.به نظرتون ارزش خرید داره؟
قیمت چقدر بود دوست عزیز

hossin

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-02-21 07:56 AM

(2016-02-20 11:37 PM)mlg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان

ضمن خوشامد گویی
به نوشته جوازاصلا نمیشه اکتفا کرد
دراکارهای اصل زیر خزانه ( زیر لول زیرین) مینویسه (مدی این ترکیه ) هیچ وقت زیر کپ نمینویسه
زیر کپ فقط اکار حک شده ( قیمت رو لطف بفرمایید )
مواظب باشید شاهین اکار رو به جای اکار بهتون نفروشند
درشاهین اکار روی وزیر لول هیچ نوشته وعددی نیست وزاج لولشون کدر هست اما اکار اصل روی لول وخزانه نوشته هایی داره به قرار زیر اما کپ وقنداق وبچه قنداق اکار با شاهین اکار هیچ تفاوتی نداره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه تونستید عکس از سلاح مذکور بذارید ممنون میشم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-02-21 09:31 AM

حسین اقا قیمت ۷۵۰۰ میگه ولی به ۷۲۰۰ میشه خرید

اسمان جان ممنون ازتون.خیلی وقته عضو این گروهم ولی بیشتر نظاره گر هستم و از مطالب دوستان استفاده میکنم
منظورم زیر لوله بود اشتباهی کپ نوشتم.زیر لوله فقط شماره سریال بود مدین ترکیه ننوشته بود.صاحب فروشگاه تاکید کرد که شاهین نیست.حتی بهم گفت شاهینو به این قیمت میدیم.پس اگه مدین ترکیه نوشته نشه یعنی اکار نیست؟عکس بغل کپ و کلمه نخجیر دقیقا شبیه عکس شماست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-02-21 02:40 PM

اینم عکس از قسمت مختلف

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2016-02-21 03:28 PM

سلام
دوست عزیز طبق عکسهایی که گذاشتید تفنگ مربوطه قاعدتا باید آکار اصل باشه ولیکن زیر خزانه (زیر لول زیرین) را هم چک کنید که میدین ترکیه نوشته شده باشه تا دیگه با خیال راحت راجع به خریدش فکر کنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mlg - 2016-02-21 03:44 PM

مدین ترک نداشت.شاید برای سال ۹۰ هست خبری از مدین ترکش نیست؟