شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهرو - 2016-01-18 08:27 PM

با سلام جناب کلت عزیز ماشالا شانس خوبی داری من که با لول پایین این تفنگ اکار تا حالا یه ملیچ ( گنجشک( هم نزدم قبلا خدمت عزيزانم عرض کردم اسلحه من از سری اولی های اکاره که اواخر سال 89 خریدم برای من که همین حکم تک 12 داره ضمناً قنداق جدید سلاحتان خیلی قشنگه دست هنرمندش هم درد نکنه انشاالله وضع محیط زیست هم خوب باشه تا شما جوانها هم خاطرات خوش شکار و تیراندازی در حافظه داشته باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-01-18 08:48 PM

کوهرو جان اگه لول پایین اکارشما هم ته میکشه فسفری مگسکو بردارید وهدفو بندازید توی حلقه ی مگسک (برای زدن با لول پایین هدفو بندازید کف حلقه مگسک مماس با پل (ریب) وبرای زدن بالول بالا هدفو بذارید سقف حلقه وبعدش بنگ
با گرفتن چندتا پترن دستتون میاد که چی به چیه فاصله استاندارد تا سیبل 36.5 متر وقطر هدف 76 سانت باید باشه
حیقه که از تمام تواناییهای سلاح ( هر سلاحی که باشه ) استفاده نکرد
وحیفه که یک سلاح دولول رو به عنوان یک سلاح تک لول استفاده کرد
دم اهالی انجمن هخمیشه گرم باد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته عکس ومطالب این ارسالم تکراریه واز اهالی انجمن معذرت میخوام

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hoseintaher - 2016-01-18 09:09 PM

سلام جناب کوهرو من اسلح خودمو اخر سال88 گرفتم و پسرخالم سال 90 گرفت ولى هيچ کدام لول پايين ته نميکشه ولى يه دونه از دوستان داره که مال اون در 40 مترحدود 30 سانت ته ميکشد علت چيه که يه کارخونه در اين حد نتونسته اين عيبو رفع کند من موندم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-01-18 09:38 PM

سلام به همگی دوستان امروز تفنگ یکی از دوستانم دیدم آکار ترک بود ایشون 2 سانت از ته قنداق بریده بودن برام جالب بود همین که تفنگ به قراول میبردی مگسک خیلی راحت میشد دید و روی هدف قرار داد ولی تفنگ من بعد نشانه گیری مقداری از ریب میبینم و مجبورم کمی گردنم خم کنم تا ریب دیده نشه و این در هوازنی باعث میشه کمی کار سخت بشه حالا بنظر دوستان اگه منم قنداق کوتاه کنم این مشکل حل میشه دوستانی که تجربه اصلاح قنداق دارن راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهرو - 2016-01-19 09:10 PM

ممنون از راهنمائی جناب آسمان و حسین آقای عزیز چشم فسفری رو هم در بيارم جمعه اگه فرصت بشه بادی بورانی نباشه امتحان کنم ببینم این تفنگ میشه دولول

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهرو - 2016-01-20 09:11 PM

سلام آقا سینا ممنونم از حسن نظرتون من خیلی خوشحال میشم میبینم شما جوانها اینقدر حسن نیت ونظر دارین ما داریم یواش یواش بازنشست میشیم امیدوارم از شکار وتفریح سالمتون تا صد سال لذت ببرید از مدیران این سایت هم بخاطر جمع کردن این همه جوان دسته گل دور هم تشکر میکنم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-01-20 09:48 PM

سینا جان
مبارکه
اگه امکان داره یه عکس نزدیک وواضح از مگسک جدید اکار بذارید ممنون میشم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2016-01-26 10:26 AM

سلام دوستان.
من به 2 آدرس ایمیل زیر که مربوط به شرکت آکار ایمیل زدم و در مورد پایین زدن آکار کاملا همراه با عکس پترن توضیح دادم و ازشون توضیح خواستم ولی بعد 2 هفته هیچ خبری نشد. از دوستان کسی آدرس ایمیل دیگه ای نداره.akkar@akkar.com
mhizmetleri@akkarsilah.com

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2016-01-26 10:57 AM

شما دوست عزیز بعد com.tr مینوشتید بهترین کار اینه که شما وارد سایت شرکت اکار بشین و برین به قسمت پیام ها یه سری اطلاعات از خودتون میخواد مثل نام کشور نام شهر اسم خودتون و شماره موبایل بعد خیلی سریع جوابتون میدن من سال ساخت تفنگ میخواستم ۲ روه جواب دادن البته اگه بتونی به زبان ترکی ایمیل بزنی خیلی بهتره موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mortezazadeh - 2016-01-26 02:57 PM

با سلام وعرض ادب خدمت سروران .راه کار جناب اسمان جواب میده اما راه دیگری هم هست که در تایپیک 270 به اون اشاره کردم اکارهایی که شدت پایین زدن اونها قابل چشم پوشی نیست باید لوله ها باز شده وتوسط اساتید فن همگرا وهمپوشان بشن بعد دوباره اتصال بین دولول انجام میشه .این مسئله اگر حل بشه اکار تفنگ خوبی درمیاد باتوجه به قیمت واینکه بنده از بسیاری ازدوستان نشنیدم باشلیک تک یا چارپاره مشکلی برای سلاحشون پیش بیاد