شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sinaahoora - 2015-12-25 10:23 PM

دوستان یه سوال برام پیش اومده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم طبق ایمیل شرکت اکار تفنگ من تولید بهمن ۹۲ و تا بیاد ایران حتما اوایل سال ۹۳ شده و من شهریور ۹۳خریدم میخواستم بدونم دولت این تفنگا رو خودش وارد میکنه و ازاد میفروشه چون اگه سهمیه بود که تا ۳سال نمیشد خرید و فروش کرد موقع خرید از فروشگاه فقط یه برگه کارشناسی داشت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-25 11:22 PM

سلام
بنده تفنگمو از فروشگاه مجاز اسلحه خریدم. فروشنده می گفت که این تفنگ مال یه افسر ارتش بوده که اونو به صورت سهمیه ای خریده و آک گذاشته تا سه سالش تموم بشه و سپس اومده تفنگو فروخته........ از طرفی، طی ایمیلی که به شرکت آکار زدم و طی پستی اونو تو تاپیک اعلام کردم، تاریخ ساخت تفنگ بنده مربوط به اردیبهشت 89 بوده که اگر فرض کنیم مهر 89 وارد ایران شده باشه و سپس تا فرایند طی کردن واگذاری به افسر مربوطه طی شده باشه، حدودای فروردین 90 شده باشه و سپس افسر مربوطه بعد از سه سال یعنی فروردین 93 اونو به یکی از فروشگاههای مجاز اسلحه فروخته باشه، بنده تفنگو تابستان 93 خریدم......... عجب داستانی شد خخخخخخخ.........Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2015-12-25 11:29 PM

دوستان سلام.یه سوال داشتم دیروز که شکار بودم بارون شدید گرفت سر لول رو به طرف پایین نگه داشتم که آب داخل لول نره.میخواستم بپرسم امکان داره آب داخل کپ نفوذ کرده باشه و اجزای داخلش مثل فنر و چکش رو زنگ بیاره و خراب کنه؟باید کپ رو باز کنم یا لازم نیست؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2015-12-25 11:35 PM

سلام دوست عزیز
همون موقع که برگشتید خونه، می تونستید بچه قنداقو باز کنید و لولو از کپ جدا کنید و با یه کهنه تمیز قطعاتو خشک کنید........ من همین کارو می کنم و تا حالا مشکلیم نداشتم.....Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2015-12-25 11:49 PM

(2015-12-25 11:29 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.یه سوال داشتم دیروز که شکار بودم بارون شدید گرفت سر لول رو به طرف پایین نگه داشتم که آب داخل لول نره.میخواستم بپرسم امکان داره آب داخل کپ نفوذ کرده باشه و اجزای داخلش مثل فنر و چکش رو زنگ بیاره و خراب کنه؟باید کپ رو باز کنم یا لازم نیست؟ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

باز کردن کپ لازم نیست بذاریدش یه جای گرم بعد از چند ساعت کاملا خشک میشه
(2015-12-25 10:23 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال برام پیش اومده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم طبق ایمیل شرکت اکار تفنگ من تولید بهمن ۹۲ و تا بیاد ایران حتما اوایل سال ۹۳ شده و من شهریور ۹۳خریدم میخواستم بدونم دولت این تفنگا رو خودش وارد میکنه و ازاد میفروشه چون اگه سهمیه بود که تا ۳سال نمیشد خرید و فروش کرد موقع خرید از فروشگاه فقط یه برگه کارشناسی داشت

سلاحهای اهدایی به سران وپرسنل وبازنشسته محدودیت 3 سال فروش رو نداره
همه سلاحها فقط یه برگه کارشناسی دارند چیز دیگه ای ندارند وبعد از توافق
فروشنده یه فاکتور اینترنتی هم به خریدارمیده که همراه با برگه کارشناسی باخودشون ببرند اسلحه ومهمات

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - آرش٩٣ - 2016-01-11 09:53 PM

سلام،يه سوْال دارم ،نميدونم جاش اينجاست يا نه!در هر صورت ببخشيد.كسى از دوستان از اين دوربينها برا ساچمه زن(آكار)استفاده كرده؟؟يا اصلاً تو صيه ميفرماييد يا نه؟منظور دوربين رد دات يا aimpointهستش
ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-01-12 07:56 AM

سلام به نظر بنده لازم نیست به چند دلیل 1چون این سلاح ساچمه زن هست (ساچمه ) وپرتابه ای که داره یکی ودوتا نیست که مثل سلاح گلوله زن بخوای بادقت تیر اندازی کنی مبادا به هدف نخوره 2 سلاح روسنگین میکنه 3 حمل ونقل سلاح رو از لایه درختها ومحیط سخت میکنه و ممکنه به هرجایی گیر کنه 4 سلاح ساچمه زن اهدافی که میزنه حدودا 60 متره وبرای این مسافت کم لازم نیست این موجود اضافی رو روی سلاح نصب کنیم ( نظر شخصی )
تا نظر اساتید چی باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - آرش٩٣ - 2016-01-12 08:12 AM

سلام آسمان جان شما درستميفرماييد،آخه يه كليپ ديدم كه هوازنى غاز و مرغابى وحشى رو با ايندوربينا انجام ميدادن.اين دوربينا زوم بالايى ندارن و بيشتر از ٦٠متر رو جواب گو نيستن،گفتم شايد بهتر يا سريعتر بشه تو هواهدف رو ديد؟؟؟
ممنون از نظرتونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Gestapo - 2016-01-12 07:22 PM

لطفا یک عکس از سر لول آکارتون و یک عکس هم از جانلوله بذارید .دستتونم درد نکنه واسه مقایسه میخوام

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2016-01-12 08:11 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.