شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-04-20 05:10 PM

دوست عزيز دولول m27وm233 روس هم تك ماشست هم چوك خور هم پرون از نظر زيبايي هم خيلي از آكار سره

اين m27
[تصویر: 0_value_2894_188.jpg]

اينمm233
[تصویر: 0_value_8598_188.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 05:20 PM

(2012-04-20 05:04 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول از crossbow :
و البته نکته ی‌ مهمی‌ که تفنگ‌های روس نداره اینه که ....

۱:تک ما شست

۲:چوک هاش قابل تویزه

۳:فشنگ پرون داره

۴:از نظر زیبایی‌ و ظرافتو سبکی تفنگ ,حرف نداره

میشه بفرمایید همچین تفنگ روسی که مثل ماشین" مشتی مندلی "هیچ چیزی نداره رو جنابعالی کجا زیارت کردین؟؟؟؟؟ قابل توجه شما دوست عزیز باید عرض کنم که اگه منظورتون مدلهای بایکال روسه(که قطعا هم همینه) باید عرض کنم که هم تک ماشه داره هم چوکهای قابل تعویض داره(حتی یکی از آکار بیشتر هم داره) هم فشنگ پرون فوق العاده ای داره و ظرافت و زیبایی بسیار خوب و وزن عالی و استحکام بینظیری داره..در ضمن وزن زیاد سبک در سلاح های ساچمه زنی همیشه هم مزیت محسوب نمیشه و بنده شخصا نمیپسندم چرا که باعث میشه تفنگ لگد بدی بزنه و جهش شدیدی داشته باشه..از این نظر هم دولول بایکال اصلا قابل مقایسه با آکار نبود و بسیار بسیار بهتر عمل میکرد..توصیه میکنم سری به تاپیک دولول بغل بایکال بزنید و عرایض بنده رو اونجا دنبال کنید..یا حق
اولا که سلام عرض می‌کنم خدماتتون دوست عزیزم

دوما که بنده در مورد ۲ لول روی هم روسی که جزو سهمیهٔ دولتی ایران هست صحبت می‌کنم نه اسلحه‌هایی‌ که قیمت‌های فضایی دارند و در حد جیب بنده نیست

بنده هم این رو می‌دونم که روسیه فقط ۱ مدل اسلحه نساخته داداش گلم ولی‌ صحبت ما توی این تاپیک در موردakkar هست و اینکه با قیمت دولتی این اسلحه که ۲.۹۰۰.۰۰۰ تومنه و مدل مشابه اون که روسی هست و قیمتش ۳.۰۰۰.۰۰۰ هست نظر من اینه که دقیقا تفنگه روسی به گفته شماماشی مشتی مندلی هستش تنها مزیت تفنگه روس اینه که گوشت لولش ازakkar بیشتره که اونم هیچ تأثیری حداقل برای من نداشته

یا علی‌Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - cheytac - 2012-04-20 06:35 PM

دوست عزیز ..منظور من هم همون تفنگهاییه که بصورت سهمیه ای خود دولت توزیع کرده و نه بقول شما تفنگهای با قیمت فضایی(هرچند که تفنگ با قیمت فضایی اصلا بایکال نداره..هولند اند هولند و وستلی ریچارد قیمتشون فضاییه دوست عزیز نه بایکال و اکار).همون بایکال سوار هم دقیقا همه اینها رو داره(چوک و پوکه پران و تک ماشه بودن و...) قیمتش هم حدودا 2500000 تومن بود ..آکار هم الان حدود 2100000 بود(اگه تغییری نکرده باشه)..جمع بندی میکنم..دولول آکار تفنگ خوبیه ولی قابل مقایسه با بایکال نیست..حالا هرکی هرچی میخواد بگه..حقیقت همینه..موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - choliche - 2012-04-20 06:42 PM

سلام دوست عزيز
بايد عرض كنم همين سلاح m233 رو فروشگاه اسلحه تو چهارمحال استان ماپارسال (90) به قيمت 2500 با سه چوك اضافي و كيف و آچار چوك وسايل تنظيف اورده بود همون وقت آكار تركيه 2350و شاهين ايران 2 ميليون تومن بود خدا وكيلي اگه شما بوديد كدومو انتخاب ميكرديد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 06:56 PM

من قصد جسارت ندارم ولی‌ شما مثله اینکه تو ایران زندگی‌ نمیکنید چون اگر یه سر تشریف ببرید فردوسی‌ و یک سوال کوچولو بکنید متوجه میشید که این قیمت‌هایی‌ که شما میدین به هیچ وجه درست نیست و اینکه تفنگه روسی که تو ایران به عنوانه دولتی فروخته می‌شه ۲ ماشه هست و اصطلاحا بهش میگن ماشه طلا عزیزم.این رو هم دقت کنید که در ایران و دهاته تهران هیچ وقت قیمت تفنگ AKKARاز ۲.۹۰۰.۰۰۰ تومن به ۲.۱۰۰.۰۰۰ کاهش پیدا نمی‌کنه فکر می‌کنم گفته من رو دوستان گلم که تازه ثبت نام کردند میتونند تصدیق کنند برادر شماهم بهتره یه سر برید مغازها فروش اسلحه بزنید و یکی‌ از این روس هارو حداقل دستتن بگیرید و ببینید که ۲ تا ماشه داره نه یکی‌

یا علی‌ برادر
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sadra9496 - 2012-04-20 07:06 PM

کراسبو جان ظاهرا شما در جریان قیمتها نیستید.اون موقع که شما خریدید تفنگها گرونتر بودند.پارسال قیمتها پایینتر اومد.خیلی از دوستان جدیدا ثبت نام کردند.قیمت آکار 2300 قیمت بایکال 2500 قیمت یلدیز 2300 قیمت شاهین 2میلیون

درضمن دوستان تاپیک رو منحرف نکنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - crossbow - 2012-04-20 07:14 PM

(2012-04-20 07:06 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کراسبو جان ظاهرا شما در جریان قیمتها نیستید.اون موقع که شما خریدید تفنگها گرونتر بودند.پارسال قیمتها پایینتر اومد.خیلی از دوستان جدیدا ثبت نام کردند.قیمت آکار 2300 قیمت بایکال 2500 قیمت یلدیز 2300 قیمت شاهین 2میلیون

اتفاقا صدرا جان بنده ۳ روز پیش برای خرید یک برنوی لوله کوتاه صفر پیش یکی‌ از دوستان اسلحه فروشم در فردوسی‌ بودم و لیست قیمت‌های ادارهٔ اسلحه مهمات رو خودم با چشم‌های خودم دیدم بنده هم قصد منحرف کردم تاپیک رو نداشتم برادر بنده تو تاپیک AKKAR در مورد AKKARصحبت کردم حالا شما خوشتون نمیاد داستان فرق می‌کنهKhansariha (215)Khansariha (215)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2012-04-20 07:15 PM

دوست عزیز کاربرcrossbow
با عرض ادب و سلام
در بدو ورود سلاح های روسی به ایران سه مدل دولول رویهم وارد شد که دونوع آن تک ماشه با پوکه پران و چوک متحرک بودن و فقط یک مدل آن دوماشه با چوک ثابت بود و سیستم دو وضعیتی پوکه کش و پوکه پران داشت .
دومدل هم دولول کنار روس وارد شد که یک مدل تک ماشه با چوک قابل تعویض و پران بود و یک مدل هم دوماشه با چوک ثابت
در سری های اول سهمیه خارجی وارداتی آکار 2900 بود و دولول روس روهم 3200 و روس جفت 2100
در سال گذشته بنا به دلایلی قیمت ها شکسته شد و آکار به 2325 تومان و روهم روس 2550 تومان و کنارهم روس به 1470 تومن کاهش پیدا کرد
یا علی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - cheytac - 2012-04-20 07:21 PM

دوستان بیخیال بشید لطفا ..ایشون ظاهرن فکر میکنه فقط خودشون تو ایران رفته تفنگ خریده و از قیمتهای بازار اطلاع داره ..

من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال..

(مدیران محترم خواهشن این پستها رو حذف کنید که کل تاپیک رو به بیراهه کشوند..من به نوبه خودم پوزش میخوام از ادامه دادن این بحث بیهوده)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sadra9496 - 2012-04-20 07:22 PM

(2012-04-20 07:14 PM)crossbow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-20 07:06 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا صدرا جان بنده ۳ روز پیش برای خرید یک برنوی لوله کوتاه صفر پیش یکی‌ از دوستان اسلحه فروشم در فردوسی‌ بودم و لیست قیمت‌های ادارهٔ اسلحه مهمات رو خودم با چشم‌های خودم دیدم بنده هم قصد منحرف کردم تاپیک رو نداشتم برادر بنده تو تاپیک AKKAR در مورد AKKARصحبت کردم حالا شما خوشتون نمیاد داستان فرق می‌کنهKhansariha (215)Khansariha (215)
دوست عزیز من قصد جسارت نداشتم.عذر خواهی میکنم اگر بهتون برخورد.قصدم از اینکه عرض کردم چون تاپیک بررسی آکار هست نه قیمت و مقایسه با بایکال و تجربه نشون داده اینجور بحثها که پیش میاد حالا حالا ها پست ها ادامه پیدا میکنه و کلا تاپیک ..........
در مورد قیمت هم من قیمتهای امسال رو ندیدم ولی آخر بهمن که داشتیم اسلحه تحویل میدادیم توی اداره اسلحه و مهمات لیست قیمتها بزرگ زده شده بود.دکتر صالحی هم همینجا چندین بار عکس از لیست قیمت انداخته بودن.در هر صورت امیدوارم از اظهار نظر من دلگیر نشده باشه